تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان | azmoon.cfu.ac.ir

سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان | azmoon.cfu.ac.ir

لینک مستقیم ورود به سامانه آزمون آنلاین دانشگاه فرهنگیان
سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان مانند سایر دانشگاه ها در راستای ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان خود اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی نموده است که یکی از آن ها سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان می باشد. این سامانه که کاربران آن مهارت آموزان، مشغولین به تحصیل و تکمیل دوره های تئوری و عملی این دانشگاه هستند، با هدف برگزاری آزمون های مجازی ایجاد شده است. اگر جزو هر یک از افراد مذکور هستند، می بایست با نحوه کار و ورود به آن و کلیه خدمات آشنا باشید.

لینک مستقیم ورود به سامانه آزمون بر خط دانشگاه فرهنگیان

azmoon.cfu.ac.ir

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند با ورود به نشانی اینترنتی azmoon.cfu.ac.ir در آزمون های آنلاین خود شرکت نمایند.

امکانات سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان

دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان را دارند باید به سامانه آزمون های برخط این مرکز مراجعه نموده و با درج اطلاعات مورد نیاز از خدمات آن بهرمند گردند. مدتی پیش، سامانه مذکور به صورت جداگانه همزمان با برگزاری آزمون امکان ارائه محتوای آموزشی را نیز داشت اما در حال حاضر، این سایت با سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان ادغام شده و جهت استفاده از خدمات آن می بایست وارد پنل کاربری خود در سامانه آموزش الکترونیکی این دانشگاه شوید. از جمله امکانات این سامانه می توان به برگزاری آزمون های برخط، شرکت در کلاس های آموزشی و دریافت محتوای آموزشی اشاره نمود.

شرکت در جلسات آزمون آنلاین

از آنجایی که در حاضر تمامی امتحانات و آموزش ها در دانشگاه های کشور به صورت آنلاین پیگیری می شود، دانشجویان و مهارت آموزان تمامی رشته های دانشگاه فرهنگیان نیز برای شرکت در جلسات امتحان می بایست به این سامانه مراجعه کرده و به سوالات آزمون پاسخ دهند. آزمون ها می توانند به شکل های گوناگون تشریحی یا چهارگزینه ای طرح شده و شرکت کنندگان در موعد مقرر با دریافت سوالات به آن ها پاسخ دهند. توجه داشته باشید که جواب های ارسالی چه به صورت عکس، فایل و چه تایپ شده قابل قبول هستند.

دریافت نمرات آزمون

دانشجویان این دانشگاه می توانند در صورت تصحیح پاسخ های آزمون توسط اساتید و درج نمرات با ورود به این سامانه، ریز نمرات و جزئیات مربوط به نمره کسب کرده خود را مشاهده نمایند. توجه کنید که امکان مشاهده نمره پایانی در سامانه مروارید دانشگاه فرهنگیان نیز فراهم می باشد.

نحوه ورود به سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان

تمامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با درج اطلاعات کاربری خود می توانند وارد سامانه آزمون برخط شده و از امکانات تعریف شده در آن بهره مند گردند. لازم به ذکر است که استفاده از خدمات سامانه مورد بحث تنها با درج کد ملی و رمز عبور دانشجویان امکان پذیر خواهد بود.

  • به سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان با آدرس الکترونیکی azmoon.cfu.ac.ir مراجعه نموده و استان دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب کنید. برای این کار می توانید روی استان خود در نقشه کلیک کرده و یا از فیلد مشخص شده در تصویر آن را برگزینید. سپس شماره دانشجویی و رمز عبور یا همان کد ملی 10 رقمی خود را درج نموده و کلید “ورود” را بفشارید.

مرحله اول از نحوه ورود به سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان

  • در پنل کاربری خود روی درس مورد نظر کلیک کنید و سپس لینک مربوطه را برگزینید.

مرحله دوم از نحوه ورود به سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان

اگر ورود به سامانه با کدملی میسر نشد، به جای نام کاربری شماره دانشجویی خود را ثبت کنید. همچنین در صورتی که هنگام ورود به سامانه مشکلی در تایید اطلاعات درج شده وجود داشت و سامانه اجازه ورود به پنل کاربری را به شما نداد، باید با مرکز مربوطه در دانشگاه خود تماس بگیرید. اساتیدی که قصد ورود به این سامانه را دارند نیز می بایست به جای نام کاربری و رمز عبور از کد استادی خود استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

1- سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان چه امکاناتی دارد؟

امکان برگزاری آزمون و دریافت محتوای آموزشی از جمله خدمات این سامانه به شمار می روند.

2- نشانی اینترنتی سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان چیست؟

نشانی اینترنتی سامانه مذکور azmoon.cfu.ac.ir می باشد.

3- ورود به سامانه آزمون برخط دانشگاه فرهنگیان نیازمند چه اطلاعاتی است؟

برای ورود به این سامانه درج کد ملی دانشجو و رمز عبور وی الزامی است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره