تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سامانه ریلاین

ورود به سامانه ریلاین

نحوه ورود به سامانه ریلاین
ورود به سامانه ریلاین

چشم انداز جهان امروزی قدم به سوی پیشرفت و گسترش تکنولوژی دارد و طی سال های اخیر تمایل افراد به استفاده از اینترنت و فضای مجازی بیشتر شده است. بنابراین باید به دنبال ایجاد بسترهایی برای رواج و شکل گیری رقابت های علمی بود.

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری کلاس های آموزشی به شکل حضوری، دانشگاه علمی کاربردی هم از این قاعده مستثنی نبوده و به دنبال تعطیلی دانشگاه ها، ابزار و امکاناتی را جهت برگزاری دوره های کلاسی و آزمون های آنلاین برای اساتید و دانشجویان خود ایجاد کرده است.

دانشجویان باید توجه کنند که دانشگاه علمی کاربردی در کنار سامانه سما لایواز سامانه ریلاین هم جهت برگزاری کلاس های آنلاین خود استفاده می کند. سامانه ریلاین، سامانه مدیریت و یادگیری و آزمون های آنلاین می‌باشد که در ادامه قصد داریم به معرفی خدمات این سامانه و نحوه ورود به آن بپردازیم.

لینک مستقیم ورود به سامانه ریلاین

اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند از سامانه ریلاین به نشانی اینترنتی twlms.ir جهت حضور در کلاس های مجازی استفاده کنند.

معرفی سامانه ریلاین

با توجه به این که آموزش مجازی می تواند در هر زمینه ای بستر مناسبی برای ارائه آموزش های مختلف فراهم نماید، دانشگاه علمی کاربردی نیز با ایجاد سامانه ای با نام ریلاین، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی و آزمون‌های غیرحضوری و برخط اقدام نموده است. این سامانه امکان برگزاری کلاس های آنلاین و همچنین دسترسی دانشجویان به اطلاعات و فایل های درسی پس از اتمام کلاس را برای اساتید و دانشجویان فراهم کرده است.

لازم است بدانید که سامانه ریلاین به کاربران خود این امکان را می‌دهد به محض بارگذاری و انتشار مواد دوره های آموزشی مورد نظر خود، به طور نامحدود به آن دسترسی داشته باشند.

نحوه ورود به سامانه ریلاین

قبل از شروع به یادگیری مراحل ورود به سامانه ریلاین توجه داشته باشید که ابتدا می بایست کلیه نرم افزاهای مورد نیاز که لیست آن در ادامه ارائه شده است را روی سیستم خود نصب کنید.

  • Adobe Connect
  • Google Chrome
  • Flash Player

پس ار نصب تمامی برنامه های فوق، اکنون می توانید مطابق با راهنمای تصویری موجود در ادامه مقاله به حساب کاربری خود در سامانه ریلاین دانشگاه علمی کاربردی وارد شوید.

  • آدرس اینترنتی سامانه ریلاین به نشانی twlms.ir را در نوار جستجو مرورگر google Chrome وارد نموده و پس از ورود به صفحه اول سایت، دکمه زرد رنگ “ورود” موجود بالای صفحه را بفشارید.

مرحله اول ورود به سامانه ریلاین

 

  • توجه داشته باشید که نام کاربری، شماره دانشجویی و رمز عبور همان کد ملی شما در کنار عبارت “aA” می باشد. همچنین لازم است بدانید که این حروف لاتین باید در انتهای کدملی قرار بگیرند و صفر ابتدای کد ملی را نیز وارد نکنید.

مرحله دوم ورود به سامانه ریلاین

  • بعد از ورود به حساب کاربری خود، روی گزینه ” کلاس ها” کلیک کنید.

مرحله سوم ورود به سامانه ریلاین

  • در این مرحله، رو به روی عنوان هر کلاس دکمه “ورود به کلاس” قرار داده شده است که با انتخاب هر یک از آن ها می توانید به کلاس مورد نظر خود وارد شوید.

مرحله چهارم ورود به سامانه ریلاین

  • با ورود به این مرحله، تمام جلسات برگزارشده به همراه ساعت و تاریخ شروع و پایان هر جلسه برای شما نمایش داده خواهد شد. در نظر داشته باشید که 15 دقیقه قبل از شروع هر کلاس، دکمه آبی رنگ “ورود به کلاس” فعال خواهد شد.

مرحله پنجم ورود به سامانه ریلاین

در صورتی که که نرم افزارها را به درستی نصب کرده باشید، کلاس شما با استفاده از نرم افزار Adobe connect باز می‌ شود. سامانه ریلاین با هدف تسهیل در امر آموزش و پیشبرد اهداف موجود در راستای بهبود آموزش مجازی راه اندازی شده است. در صورتی که نتوانستید با نرم افزار Adobe connect به کلاس متصل شوید از مرورگر کمک بگیرید. همچنین لازم است بدانید که حین استفاده از کلاس آنلاین در سامانه ریلاین می باست فیلتر شکن و پروکسی های خود را غیر فعال کرده باشید.

 

سوالات متداول

1- دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای ورود به سامانه ریلاین از کدام آدرس اینترنتی باید استفاده کنند؟

برای ورود به این سامانه می بایست به نشانی اینترنتی twlms.ir مراجعه نمایید.

2- هدف از راه اندازی سامانه ریلاین چیست؟

سامانه مذکور با هدف مدیریت و یادگیری و همچنین برگزاری کلاس ها و آزمون های آنلاین دانشگاه علمی کاربردی ایجاد شده است.

3- برای ورود به سامانه ریلاین به اطلاعاتی نیاز است؟

شما برای ورود به این سامانه به نام کاربری و رمزعبور نیاز دارید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره