سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده اند ، پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شوند می توانند در بازه زمانی مقرر اقدام به انتخاب کد رشته محل های موردنظر خود نمایند. انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjeshp.ir انجام می پذیرد. نتایج انتخاب رشته نیز معمولا اوایل شهریورماه و از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت معمولا اواسط مردادماه و از طریق سایت sanjeshp.ir انجام خواهد شد.

سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

آن دسته از افرادی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده اند در اواخر تیرماه می توانند نتایج اولیه آزمون خود را مشاهده کنند و در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند وارد مرحله حساس انتخاب رشته می شوند. درکل انتخاب رشته سهم بسزایی در آینده تحصیلی و زندگی افراد دارد و کوچک ترین اشتباه در انتخاب و نحوه چینش رشته ها می تواند فردی را از رسیدن به رویای خود دور کند. انتخاب رشته حدود دو هفته پس از اعلام نتایج اولیه آزمون و معمولا اواسط مردادماه آغاز خواهد شد و داوطلبان حدود 4 روز فرصت خواهند داشت تا از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس www.sanjeshp.ir اقدام به انتخاب رشته های مورد نظر خود نمایند. البته این بازه زمانی معمولا تمدید می شود. اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیز اواخر شهریور ماه از طریق همین سایت انجام می پذیرد.

متقاضیان جهت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می بایست پس از مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ، از منوی سمت راست سایت گزینه ” کارشناسی ارشد “ را انتخاب نموده و سپس از منوی گشوده شده روی گزینه ” ارشد “ کلیک کنند ، بعد از آن از طریق لینک فعال ” انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد سال 98 “ وارد صفحه انتخاب رشته می شوند. به داوطلبان عزیز پیشنهاد می کنیم ابتدا با مطالعه قسمت بعدی این مطلب ، اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب رشته کسب کنند و سپس نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. تا این مرحله را نیز با داشتن بهترین انتخاب ها پشت سر بگذارند.

نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

اولین اقدامی که هر داوطلب پیش از انتخاب رشته باید انجام دهد دانلود و مطالعه کامل دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. متقاضیان می بایست پیش از هر اقدامی کلیه رشته محل ها و شرایط دانشگاه ها اعم از دولتی و شهریه پرداز را از این دفترچه ها ، مطالعه نمایند و سپس نسبت به ثبت کد رشته های موردنظر خود اقدام کنند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که مهم ترین موضوع در انتخاب رشته و نحوه چینش کد رشته محل ها ، علایق داوطلبان می باشد. بنابراین پیش از انجام انتخاب رشته ابتدا باید رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و به ترتیب علاقه شخصی خود آن ها را مرتب کنند ، به این معنی که اولویت های اول هر فرد باید همان رشته دانشگاهی باشد که داوطلب بیشتر از سایر دانشگاه ها مایل به تحصیل در آن است. حداکثر تعداد اولویت های انتخابی هر رشته بر اساس تعداد دانشگاه ها و مراکز پذیرنده ی آن رشته می باشد.

در ضمن توجه داشته باشید که تحصیل در دوره های مجازی ، دوره های شهریه پرداز دانشگاه های علوم پزشکی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و نیز مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان مشهد ، تنها با پرداخت شهریه امکان پذیر می باشد بنابراین داوطلبان در انتخاب رشته های این دانشگاه ها توجه کافی را داشته باشند.

بنا بر موضوع بالا ، پیش از آغاز فرآیند انتخاب رشته در سایت مربوطه ، ابتدا رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود را بر اساس میزان علاقمندی اولویت بندی و یادداشت نموده و سپس مراحل زیر را جهت ثبت کد رشته محل های انتخابی طی کنید.

  • به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید.
  • از منوی سمت راست سایت گزینه ” کارشناسی ارشد “ را انتخاب نمایید.
  • در منوی گشوده شده بر روی گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.
  • در بالای صفحه روی عبارت قرمز رنگ ” انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد سال 98 ” کلیک نمایید.
  • در این قسمت با وارد کردن ” کد رهگیری “ که در مراحل قبلی و ثبت نام این آزمون دریافت کرده بودید وارد صفحه مربوط به خودتان شوید.
  • پس از اطمینان از انتخاب ها و اولویت های خود ، کد رشته محل های انتخابی را به ترتیب علاقمندی و از شماره 1 الی آخر وارد کنید.
  • تا زمانی که انتخاب های خود را به طور کامل وارد نکرده اید به هیچ وجه گزینه ” ثبت نهایی “ را انتخاب نکنید ، زیرا فقط تا قبل از فشردن گزینه ثبت نهایی برای حذف یا جا به جایی کدرشته محل های انتخابی خود فرصت خواهید داشت.
  • پس از وارد کردن تمامی انتخاب ها و اطمینان از درستی آن ها برای تکمیل مراحل ثبت باید روی گزینه ” ثبت نهایی “ کلیک نمایید. همان طور که گفته شد پس از این مرحله امکان ویرایش انتخاب رشته وجود نخواهد داشت.
  • لازم است تا پس از فشردن گزینه ” ثبت نهایی ” از فرم مربوطه پرینت تهیه کنید و برای مراحل بعدی آن را نزد خود نگه دارید.

داوطلبان لازم است در زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، پیش از آن که انتخاب رشته خود را آغاز کنند حتما درمورد شرایط رشته ها و دانشگاه ها ، به ویژه دوره های شهریه پرداز با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آگاهی های لازم را کسب کنند و نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره