تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سایت نام نویسی استخدامی دستگاه اجرایی
سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی در هر سال به منظور تامین نیروهای انسانی ارگان های دولتی برگزار می شود. برخی از دستگاه ها مانند آموزش و پرورش، بانک ها، سازمان بهزیستی، شیلات و… هر ساله نیاز به نیروی انسانی در مشاغل مختلف را اعلام کرده و داوطلبان واجد شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی، می توانند در موعد مقرر جهت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را دارند، باید بدانند که تمام فرآیندهای ثبت نام، مانند دریافت کارت ورود به جلسه استخدامی دستگاه های اجرایی، دانلود دفترچه و تمام اطلاع رسانی های مرتبط، به صورت اینترنتی انجام می شوند. از این رو باید اطلاع داشته باشند که در هر دوره، ثبت نام این آزمون از طریق چه سایتی انجام می شو لذا در این مطلب قصد داریم به معرفی “سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی” بپردازیم.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

از آن جا که در سال جاری، آزمون استخدامی آموزش و پرورش از عناوین شغلی دستگاه های اجرایی است، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و به صورت اینترنتی انجام می گیرد. اما از چه سایتی؟ در پاسخ به این سوال، باید گفت که تا سال گذشته، در اکثر دوره ها، ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شد؛ اما در دوره پیشین تفاوتی وجود داشت و آن هم این بود که ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (البته به جز آزمون استخدامی آموزش و پرورش) از سایت رسمی وزارت جهاد دانشگاهی صورت گرفت.

در سال جاری، ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مانند اکثر دوره ها، از طریق “سایت سازمان سنجش آموزش کشور” به نشانی sanjesh.org انجام می شود و داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی با مراجعه به سایت سازمان سنجش، در راستای تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نمایند.

اما پیش از هرگونه اقدام جهت نام نویسی در آزمون، داوطلب می بایست دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی را از سایت مربوطه دانلود کرده و به دقت مورد مطالعه قرار دهد چرا که دفترچه ثبت نام، بیانگر تمام جزئیات مربوط به این آزمون می باشد، از جمله شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی، عناوین شغلی متناسب با هر مدرک تحصیلی، مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، زمان بندی های مهم و حتی هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و بسیاری از موارد دیگر که ممکن است برای داوطلبان، مورد سوال قرار گیرد.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

همزمان با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را دارند، باید جهت ثبت نام در آزمون و پرداخت هزینه مربوطه، وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از طریق مراحل زیر، نسبت به تکمیل مراحل ثبت ­نام اقدام نمایند:

  • وارد شدن به صفحه اینترنتی sanjesh.org
  • کلیک بر روی عبارت “استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور” از منوی سمت راست
  • دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق کلیک بر روی لینک مربوطه
  • فراهم کردن اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با توجه به مندرجات دفترچه
  • واریز هزینه ثبت نام از طریق کلیک بر روی لینک فعال شده (خرید کارت اعتباری ثبت نام)
  • پرداخت وجه ثبت نام به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
  • دریافت شماره سریال ثبت نام پس از پرداخت وجه
  • کلیک بر روی لینک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و وارد کردن اطلاعات خواسته شده
  • دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن با اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای
  • دریافت شماره پیگیری ثبت نام پس از پایان مراحل

حتما می دانید که آزمون استخدامی تنها به یک مرحله کتبی ختم نمی شود و پس از برگزاری آزمون، داوطلبانی که حدنصاب علمی را کسب نموده اند، چند برابر ظرفبت به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دعوت می شوند؛ گزینش نهایی، پس از بررسی مدارک و با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی و به ترتیب امتیازات صورت می گیرد. با توجه به اینکه، مدارک متقاضیان معرفی شده چند برابر ظرفیت، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط دستگاه استخدام کننده بررسی می شود، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان و همچنین اطلاعات وارد شده داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، در رابطه با زمان مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک نموده و یا کانال تلگرامی آزمون های استخدامی ایران مشاوره را دنبال بفرمایند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 1400 از چه طریقی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به این امر اقدام نمایند.

2- برای پرداخت هزینه نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400، باید از چه طریقی اقدام نمایم؟

علاقه مندان می توانند جهت پرداخت هزینه ثبت نام، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

3- زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از چه طریقی به اطلاع متقاضیان می رسد؟

این اخبار از طریق سایت sanjesh.org به اطلاع داوطلبان می رسد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی