تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400
سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400

دانشگاه علمی کاربردی چند سالی است که در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در گروه های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر، اقدام به پذیرش دانشجو نموده است. متقاضیان زیادی نیز از حیث معتبر بودن و میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مبلغ مصوب شهریه دانشگاه علمی کاربردی که تقریبا نسبت به سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های آزاد کمتر است، به تحصیل در این دانشگاه ها علاقه مند شده اند. متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه ها می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

علاقه مندانی که قصد تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی را دارند باید توجه نمایند که ثبت نام در این دانشگاه ها از طریق سایت رسمی سازمان سنجش انجام می شود.

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org به انتخاب رشته های مورد نظر خود بپردازند.

سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1400

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی را دارند، باید به طور کامل و دقیق دفترچه راهنما مربوطه را مطالعه نمایند و در صورتی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه مذکور باشند، می توانند ثبت نام خود را پیگیری نمایند. شرایط لازم برای متقاضیان، بسته به اینکه در کدام یک از مقاطع کاردانی و یا کارشناسی ناپیوسته، می خواهند ثبت نام نمایند متفاوت است و متقاضیان می بایست در صورتی که شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1400 را دارا باشند، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و ضمن پرداخت هزینه و تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، فرم تقاضانامه ثبت نام خود را که حاوی اطلاعاتی از قبیل (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد پستی، آدرس و …) می باشد را، تکمیل نمایند.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که می توانند فقط 20 کد رشته محل از کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام، انتخاب نموده و در فرم مذکور وارد نمایند. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در خصوص پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی را دنبال نمایید.

نحوه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1400

داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل می توانند در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، فرآیند نام نویسی خود را آغاز نمایید. راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در ادامه این مقاله ذکر شده است.

  • به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست، بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

  • سپس بر روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی _ کارشناسی ناپیوسته) 1400” کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

  • گزینه “خرید کارت” را جهت پرداخت هزینه نام نویسی انتخاب کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99

  • با توجه به مقطع مورد نظر یکی از گزینه های ثبت نام دوره کاردانی و با کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده و سپس کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم 99

  • اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای موجود در صفحه پیش رو وارد کرده و گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

  • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 99

 

  • اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب را در بخش های مربوطه وارد کرده و کلید “پرداخت” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هفتم 99

  • حال مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید. در این زمان صفحه ای مطابق عکس زیر نمایان خواهد شد که الزامی است شماره سریال 12 رقمی دریافتی از سوی سامانه و کد امنتی موجود در صفحه را کادر مربوطه وارد کرده و در نهایت کلید “تایید” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هشتم 99

در انتها پس از ورود به سامانه، اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را وارد کنید. همچنین شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی که سیستم در اختیار شما قرار می دهد را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

همچنین لازم به ذکر است که، داوطلبان می توانند پس از مشاهده نتایج، برای تکمیل روند پذیرش به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به نشانی edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به سر انجام برسانند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400، در چه زمانی می باشد؟

در حال حاضر زمان این ثبت نام اعلام نشده است، اما شما عزیزان می توانید با عضویت درکانال مشاور تحصیلی ایران مشاوره از اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

2- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1400، در چه زمانی می باشد؟

در حال حاضر زمان این ثبت نام اعلام نشده است، اما شما عزیزان می توانید با عضویت درکانال مشاور تحصیلی ایران مشاوره از اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

3- آدرس سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

سامانه اینترنتی این دانشگاه، هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره