چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99
سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه علمی کاربردی چند سالی است که در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در گروه های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر، اقدام به پذیرش دانشجو نموده است. متقاضیان زیادی نیز از حیث معتبر بودن و میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مبلغ مصوب شهریه دانشگاه علمی کاربردی که تقریبا نسبت به سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های آزاد کمتر است، به تحصیل در این دانشگاه ها علاقه مند شده اند. متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه ها می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

علاقه مندانی که قصد تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی را دارند باید توجه نمایند که ثبت نام در این دانشگاه ها از طریق سایت رسمی سازمان سنجش انجام می شود ولی علاوه بر این سامانه، سایت اصلی دانشگاه های علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir نیز وجود دارد که داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت، اطلاعات تکمیلی موجود را مطالعه نمایند.

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org، به انتخاب رشته های مورد نظر خود بپردازند.

سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 99

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی را دارند باید به طور کامل و دقیق دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایند و در صورتی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه مذکور باشند، می توانند ثبت نام خود را پیگیری نمایند. شرایط لازم برای متقاضیان، بسته به اینکه در کدام یک از مقاطع کاردانی و یا کارشناسی ناپیوسته، می خواهند ثبت نام نمایند متفاوت است و متقاضیان می بایست در صورتی که شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 99 را دارا باشند، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و ضمن پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، فرم تقاضانامه ثبت نام خود را که حاوی اطلاعاتی از قبیل (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد پستی، آدرس و …) می باشد را، تکمیل نمایند.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که می توانند فقط 20 کد رشته محل از کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام، انتخاب نموده و در فرم مذکور وارد نمایند. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در خصوص پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی را دنبال نمایید.

نحوه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 99

داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل می توانند در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی فرآیند نام نویسی خود را آغاز نمایید. راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در ادامه این مقاله ذکر شده است.

مراحل ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org وارد شوید و بر روی “جامع علمی کاربردی” در منوی سمت راست کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

 • سپس مطابق عکس زیر، بر روی ” ثبت نام پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای 1399″ کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

 • در مرحله بعد با صفحه زیر رو به رو می شوید که الزامی است جهت ادامه فرآیند، ابتدا با کلیک بر روی “خرید کارت “ هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99

 • حال باید با توجه به مقطع، گزینه مورد نیاز را طبق عکس زیر انتخاب کنید و در آخر “تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم 99

 • در این صفحه بایستی اطلاعات خود را به درستی در فیلد ها وارد نمایید و در آخر دکمه ” تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

 • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این شماره را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 99

 

 • در این صفحه شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک منتقل می شوید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هفتم 99

 • حال مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید. در این زمان صفحه ای مطابق عکس زیر به نمایش خواهد آمد که الزامی است فیلد های زیر را کامل نمایید و در نهایت گزینه “تایید” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هشتم 99

در آخر بعد از ورود به سامانه، اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را در فیلد های مربوطه وارد نمایید. فراموش نکنید که در پایان فرآیند نام نویسی، سیستم شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی را در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

مراحل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 99

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی “جامع علمی کاربردی” در منوی سمت راست کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

 • سپس مطابق عکس زیر، بر روی ” ثبت نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) 1399″ کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

 

 • در این مرحله با صفحه زیر رو به رو می شوید که الزامی است جهت ادامه فرآیند، با کلیک بر روی “خرید کارت اعتباری” هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99 99

 • حال باید با توجه به مقطع، گزینه مورد نیاز را طبق عکس زیر انتخاب کنید و در آخر “تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم 99

 • سپس صفحه زیر برایتان باز خواهد شد که بایستی اطلاعات خود را به درستی در فیلد ها وارد نمایید و در آخر دکمه ” تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

 • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 99

 • در این صفحه شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک متصل شده اید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هفتم 99

 • حال مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید. در این زمان صفحه ای مطابق عکس زیر به نمایش خواهد آمد که الزامی است فیلد های زیر را کامل نمایید و در نهایت گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هشتم 99

 • بعد از ورود به سامانه، اطلاعات شخصی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را در فیلد های مربوطه وارد نمایید. فراموش نکنید که در پایان فرآیند نام نویسی، سیستم شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی را در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مرحله نهم 99

سوالات متداول

1- برای تکمیل مراحل ثبت نام از چه طریقی باید اقدام کنم؟

عمدتا ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

2- هزینه ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی از چه طریقی باید پرداخت شود؟

پرداخت هزینه نام نویسی از طریق سایت sanjesh.org انجام می گردد.

3- آدرس سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

نشانی سامانه اینترنتی این دانشگاه، edu.uast.ac.ir می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره