خانه علمی کاربردی سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
معرفی سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 با ورود به سایت ثبت نام این دانشگاه در دو مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و در گروه های آموزشی: صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر، اقدام به نام نویسی نمایند. علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه ها می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از شرایط، مدارک و سایر الزامات فرایند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آگاهی یابند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربری

لینک مستقیم سایت ثبت نام علمی کاربردی

داوطلبان جهت ثبت نام در دانشگاه های علمی کاربردی می بایست به صورت اینترنتی به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

معرفی سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401

بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org با صفحه زیر روبه رو می شوید که در ادامه به معرفی برخی گزینه های مهم و کاربردی آن، می پردازیم.

ورود به سایت ثبت نام علمی کاربردی

شماره یک: جهت نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی می بایست روی این گزینه کلیک نمایید، سپس مراحل را مطابق با مقطع و دوره مورد نظر خود تکمیل کنید.

شماره دو: تمامیه اخبار و اطلاعیه ها در خصوص زمان ثبت نام و مهلت تمدید و همچنین انتشار دفترچه در این قسمت قرار می گیرد و با انتخاب هر یک از این لینک ها می توانید از اخبار مدنظر خود اطلاع یابید.

شماره سه: در این بخش امکان ثبت درخواست ها وجود دارد و یکی از پر اهمیت ترین کاربردهای سیستم پاسگویی برای آن دسته از افرادی می باشد که در زمان اولیه نام نویسی از انجام این فرآیند بازمانده اند و از این طریق می توانند نسبت به درخواست ثبت نام خود اقدام نمایند.

ورود به سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401

متقاضیان می بایست در صورتی که شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1401 را دارا باشند، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و ضمن پرداخت هزینه و تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، فرم تقاضانامه ثبت نام خود را که حاوی اطلاعاتی از قبیل (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد پستی، آدرس و …) می باشد را، تکمیل نمایند. همچنینن لازم است بدانید که تنها 20 کد رشته محل را می توانید انتخاب نموده و در فرم مذکور وارد کنید.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 

داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل می توانند در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، فرآیند نام نویسی خود را آغاز نمایید. راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در ادامه این مقاله ذکر شده است.

  • به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست، بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401

  • سپس بر روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی سال تحصیلی 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

  • گزینه “خرید کارت” را جهت پرداخت هزینه نام نویسی انتخاب کنید. و با توجه به مقطع مورد نظر یکی از گزینه های ثبت نام دوره کاردانی و با کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

  • فشردن دکمه مربوط به سریال اعتباری دوره مورد نظر و کلیک بر روی گزینه “تایید و ادامه”مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401
  • وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در فیلدهای موجود در صفحه و انتخاب گزینه “تایید و ادامه”

مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401

  • فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام.” و سپس کلیک بر روی “ادامه روند پرداخت”

مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

  • وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب در این صفحه و سپس کلیک بر روی گزینه “پرداخت”

مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401

  • بعد از پرداخت مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید.

مرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

  • ثبت سریال ثبت نام خریداری شده در کادر مشخص شده و کلیک بر روی گزینه “ورود به سیستم”

مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

در انتها پس از ورود به سامانه، اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را وارد کنید. همچنین شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی که سیستم در اختیار شما قرار می دهد را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

همچنین لازم به ذکر است که، داوطلبان می توانند پس از مشاهده نتایج، برای تکمیل روند پذیرش به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به نشانی edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به سر انجام برسانند.

متقاضیان زیادی از حیث معتبر بودن و میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مبلغ مصوب شهریه دانشگاه علمی کاربردی که تقریبا نسبت به سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های آزاد کمتر است، به تحصیل در این دانشگاه ها علاقه مند شده اند. مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 به صورت اینترنتی بوده و نام نویسی متقاضیان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می‌شود. همچنین افراد مشتاق به تحصیل در این دانشگاه ها می توانند برای کسب اخبار و معلومات بیشتر عضو کانال تلگرام دانشگاه علمی کاربردی ایران مشاوره شده و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه کسب نمایند.

سوالات متداول

1- سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شامل چه مطالبی است؟

داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توانند اطلاعاتی نظیر اخبار و اطلاعیه مربوطه و زمان ثبت نام در این دانشگاه را کسب نمایند.

2- نحوه ثبت نام در سایت دانشگاه علمی کاربردی به چه صورت است؟

متقاضیان در ابتدا می بایست وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و پس از آن مانند مراحل ذکر شده در مقاله پیش بروند.

3- آدرس سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

سامانه اینترنتی این دانشگاه، هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره