تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
معرفی سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با ورود به سایت ثبت نام این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در گروه های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر، اقدام به نام نویسی نمایند. متقاضیان زیادی نیز از حیث معتبر بودن و میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مبلغ مصوب شهریه دانشگاه علمی کاربردی که تقریبا نسبت به سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های آزاد کمتر است، به تحصیل در این دانشگاه ها علاقه مند شده اند، همچنین داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه از شرایط و مدارک و سایر الزامات نام نویسی آگاهی یابند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربری

لینک مستقیم سایت ثبت نام علمی کاربردی

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org به ثبت نام بپردازند.

معرفی سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401

بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org با صفحه زیر روبه رو می شوید که در ادامه به معرفی برخی گزینه های مهم و کاربردی آن، می پردازیم.

ورود به سایت ثبت نام علمی کاربردی

شماره یک: جهت نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی می بایست روی این گزینه کلیک نمایید سپس مراحل را مطابق با مقطع و دوره مورد نظر خود تکمیل کنید.

شماره دو: تمامیه اخبار و اطلاعیه ها در خصوص زمان ثبت نام و مهلت تمدید و همچنین انتشار دفترچه در این قسمت قرار می گیرد و با انتخاب هر یک از این لینک ها می توانید از اخبار مدنظر خود اطلاع یابید.

شماره سه: در این بخش امکان ثبت درخواست ها وجود دارد و یکی از پر اهمیت ترین کاربردهای سیستم پاسگویی برای آن دسته از افرادی می باشد که در زمان اولیه نام نویسی از انجام این فرآیند بازمانده اند و از این طریق می توانند نسبت به درخواست ثبت نام خود اقدام نمایند.

ورود به سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی 1401

متقاضیان می بایست در صورتی که شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1400 را دارا باشند، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و ضمن پرداخت هزینه و تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، فرم تقاضانامه ثبت نام خود را که حاوی اطلاعاتی از قبیل (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد پستی، آدرس و …) می باشد را، تکمیل نمایند. همچنینن لازم است بدانید که تنها 20 کد رشته محل را می توانید انتخاب نموده و در فرم مذکور وارد کنید. با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، امکان اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده در خصوص پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی فراهم می گردد. در ادامه نحوه نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی را شرح داده ایم.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 

داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل می توانند در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، فرآیند نام نویسی خود را آغاز نمایید. راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در ادامه این مقاله ذکر شده است.

  • به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست، بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

  • سپس بر روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی سال تحصیلی 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

  • گزینه “خرید کارت” را جهت پرداخت هزینه نام نویسی انتخاب کنید. و با توجه به مقطع مورد نظر یکی از گزینه های ثبت نام دوره کاردانی و با کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

  • بعد از پرداخت مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

  • در این زمان صفحه ای مطابق عکس زیر نمایان خواهد شد که الزامی است شماره سریال 12 رقمی دریافتی از سوی سامانه و کد امنیتی موجود در صفحه را کادرهای مربوطه وارد کرده و در نهایت کلید “تایید” را بفشارید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی

در انتها پس از ورود به سامانه، اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را وارد کنید. همچنین شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی که سیستم در اختیار شما قرار می دهد را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

همچنین لازم به ذکر است که، داوطلبان می توانند پس از مشاهده نتایج، برای تکمیل روند پذیرش به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به نشانی edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به سر انجام برسانند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401، در چه زمانی می باشد؟

در حال حاضر زمان این ثبت نام اعلام نشده است، اما شما عزیزان می توانید با عضویت درکانال مشاور تحصیلی ایران مشاوره از اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

2- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن1401، در چه زمانی می باشد؟

در حال حاضر زمان این ثبت نام اعلام نشده است، اما شما عزیزان می توانید با عضویت درکانال مشاور تحصیلی ایران مشاوره از اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

3- آدرس سایت رسمی دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

سامانه اینترنتی این دانشگاه، هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره