خانه مدارس شاهد سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد | pada.medu.ir

سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد | pada.medu.ir

سایت ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد
سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد

امروزه در تمامی جوامع سطح علمی دانش آموزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تحصیل در مدرسه ای با شرایط و کیفیت آموزشی بالا یکی از دغدغه های مهم والدین می باشد. مدارس شاهد یکی از مدارس برتر و خاص کشور می باشند که دانش آموزان برای تحصیل در آن ملزم به داشتن شرایطی هستند. ثبت نام مدارس شاهد دو مرحله ایست؛ به این معنا که ابتدا در زمان مقرر به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت می کنند و اگر مورد پذیرش قرار بگیرند، با همراه داشتن مدارک لازم به شکل حضوری به مدارس مربوطه مراجعه می نمایند. در سال های قبل برای نام نویسی الکترونیکی در این مدارس می بایست به سایت سجا به آدرس saja.medu.ir مراجعه می کردند. اما از سال 1400 به بعد سایت ثبت نام مدارس شاهد به سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir تغییر پیدا کرد که دانش آموزان کلیه پایه های تحصیلی علاوه بر نام نویسی در این مدارس، می توانند نتایج آن را از طریق سایت مذکور دریافت نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد

pada.medu.ir

ثبت نام دانش آموزان پایه اول، هفتم و دهم در مدارس شاهد، از طریق سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir انجام می شود.

معرفی سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد برای پایه های اول، هفتم و دهم به صورت اینترنتی و برای میان پایه ها به شکل حضوری انجام می پذیرد. دانش آموزان پس از انجام پیش ثبت نام خود می توانند در همان سامانه ای که نام نویسی کرده اند، به صورت اینترنتی نتایج را مشاهده نمایند و یا این نتایج توسط مدیر مدرسه مقصد از طریق پیامک و یا تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود. پیش از این، تمامی داوطلبان پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم ثبت نام و نتایج مدارس شاهد را از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir پیگیری می کردند. اما در سال تحصیلی 1400 – 1401، سایت ثبت نام و اعلام نتایج این مدارس تغییر پیدا کرده و سامانه پادا جایگزین آن شده است. بنابراین کلیه امور مربوط به دانش آموزان شاهد و غیر شاهد در پایه های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم اعم از نام نویسی، پیگیری اطلاعیه ها، پیش ثبت نام و… از طریق این سایت به آدرس pada.medu.ir انجام می شود.

pada.medu.ir

 

 1. دانش آموزانی که از ادامه تحصیل باز مانده اند، می توانند برای نام نویسی مجدد از طریق آیکون “وقفه و تعیین پایه” اقدام نمایند.
 2. در صورتی که بنا به هر دلیلی قصد تغییر مدرسه خود را دارید، باید از گزینه “نقل و انتقال دانش آموزی” درخواست خود را ثبت کنید.
 3. داوطلبان برای ورود به پایه هفتم و دهم مدارس شاهد، می بایست با کلیک بر روی “پیش ثبت نام پایه هفتم و دهم” فرم های مربوطه را تکمیل کرده و نام نویسی اولیه خود را که به صورت اینترنتی است، انجام دهند.
 4. جهت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی باید در زمان مقرر با ورود به بخش “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد” اقدامات لازم را به انجام برسانید.
 5. در این قسمت با استفاده از کد ملی خود و رمز عبور پادا که باید از مدرسه محل تحصیل خود آن را دریافت نمایید، می توانید به کارنامه و نمرات دسترسی پیدا کنید.
 6. قبل از این که امتحانات نهایی شما آغاز شود، باید با مراجعه به سایت پادا و فشردن دکمه “دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی” از کارت خود پرینت تهیه نمایید.
 7. کلید “بازیابی کلمه عبور” این امکان را به شما می دهد تا در صورت فراموشی رمز عبور ورود خود، آن را مجددا به دست آورید.
 8. این قسمت به منظور تکمیل فرم ارزیابی حرکتی دانش آموزان طراحی شده است.
 9. جهت نام نویسی دانش آموزان در مقطع پیش دبستانی و مهد کودک، از این بخش استفاده می شود.
 10. این بخش نیز به منظور نام نویسی دانش آموزان ورودی جدید، در سایت پادا قرار داده شده است.

نحوه ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد

همان طور که گفته شد، برای ثبت نام و انجام یک سری کارهای مربوط به مدارس شاهد، می بایست به سامانه پادا مراجعه نمایید. بنابراین دانش آموزان دارای شرایط ثبت نام مدارس شاهد باید در زمان اعلام شده نام نویسی خود را در سایت مذکور انجام دهند که در ادامه مراحل آن را ذکر کرده ایم.

نحوه ثبت نام پایه اول ابتدایی

 • مراجعه به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir و انتخاب گزینه “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد”مرحله اول ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد
 • پس از ورود به صفحه جدید ملیت خود را انتخاب نمایید.مرحله دوم ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد
 • نمودن اطلاعاتی همچون کد ملی پدر، مادر و دانش آموز به همراه شماره موبایل پدر، سپس فشردن کلید “جستجوی”

مرحله سوم ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد

بعد از این که به سیستم ثبت نام وارد شدید، باید فرم تقاضانامه و امتیاز بندی این مدارس را تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت کنید. توصیه می شود این کد را تا اتمام نام نویسی در مدارس شاهد نزد خود نگه دارید.

نحوه ثبت نام پایه هفتم و دهم

 • ورود به سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir و کلیک بر روی آیکون “پیش ثبت نام پایه اول هفتم و دهم”مرحله اول ثبت نام پایه هفتم و دهم مدارس شاهد
 • پس از ورود در صفحه جدید نام کاربری و رمز عبور پادا، را وارد نمایید و گزینه “ورود کاربران”را انتخاب کنید که با ورود به سیستم، فرم هایی برای شما نمایان می شود که باید آن ها را با اطلاعات خواسته شده اعم از امتیازات شاهد و ایثارگران، مشخصات شناسنامه ای و… تکمیل کنید. بعد از این که فرآیند نام نویسی خود را به اتمام رساندید، در صورت موفقیت آمیز بودن آن کد رهگیری دریافت می نمایید که باید تا پایان روند پذیرش در مدراس، آن را نزد خود نگه دارید.

نکته 1: نام کاربری همان کد ملی دانش آموز و کلمه عبور نیز رمز پادا می باشد که باید از مدرسه محل تحصیل خود آن را دریافت کنید.

نکته 2: دانش آموزان شاهد و غیر شاهد، بعد از این که ثبت نام اینترنتی خود را انجام دادند، بایستی مدارک ثبت نام مدارس شاهد را با مراجعه حضوری به مدرسه مربوطه ارائه دهند.

نکته 3: زمانی ثبت نام شما قطعی می شود که مدارک و امتیازات شما توسط مدیر مدرسه به تایید برسد.

برای مشاهده نتیجه نام نویسی خود می توانید به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد مراجعه کنید. البته در سال گذشته از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به دانش آموزان و والدین آن ها اطلاع رسانی شد. فراموش نکنید که سامانه دریافت نتایج ثبت نام، همان سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir می باشد.

سوالات متداول

1- ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم 1401 - 1402 در چه سایتی انجام می شود؟

برای نام نویسی اینترنتی در مدارس شاهد باید به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir مراجعه کنید.

2- آیا نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 در سایت پادا اعلام می شود؟

در سال گذشته نتایج از طرق پیامک و یا تماس تلفنی از مدرسه مربوطه اطلاع رسانی شد و برای سال جاری نیز هنوز مشخص نیست.

3- سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد چه خدماتی به دانش آموزان شاهد ارائه می دهد؟

سامانه پادا علاوه بر ثبت نام و مشاهده نتایج، امکانات دیگری اعم از دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی، کارنامه، نقل و انتقالات و... را به کاربران خود عرضه می کند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. فاطمه سعدزاده بیانی

  مورخه ۲۶تیرماه۱۳۹۸ساعت ۱۵بعد از ظهر به من که در مورخه ۶ تیر ماه ۱۳۹۸ پیش ثبت نام به مدرسه مهدیه ناحیه ۳ تبریز جهت اول متوسطه کردم پیام دادند که از۱۹ال۲۶تیر ۱۳۹۸ به مدرسه برویم وعدم مراجعه به منزله انصراف از ثبت نام است یعنی کاملا بعد از پایان وقت مقرر به ما پیام ارسال شده، لازم به ذکر است که دوره ابتدایی را در مدرسه شاهد بنت الحسین تبریز بودم

 2. برهان ابراهیم زاده

  نتایج ثبت نام؟؟؟؟

دریافت مشاوره پیج مدارس