خانه کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی

دفترچه سوالات کنکور ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی
دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی
کنکور کارشناسی ارشد یکی از آزمون های پر متقاضی است که هر ساله در سراسر کشور برگزار می شود. علاقه مندانی که شرایط ثبت نام کنکور ارشد را دارند ، همواره به دنبال بهترین منابع و یا نمونه سوالاتی هستند که بتواند آن ها را برای حضور در جلسه آزمون یاری کند. این مسئله در میان افرادی که برای اولین بار ثبت نام ارشد را انجام می دهند ، بیشتر از سایرین به چشم می آید.

بنابراین دسترسی به سوالات آزمون سال های گذشته این مقطع می تواند تا حد زیادی در حفظ تسلط و خونسردی داوطلبان ، تاثیرگذار باشد. به علاوه موجبات آشنایی بیشتر متقاضیان با مباحثی که سوالات بیشتری از آن ها مطرح می شود را فراهم می آورد. در این راستا تیم ایران مشاوره تلاش کرده است که با جمع آوری سوالات آزمون کارشناسی ارشد ” مجموعه مدرسی معارف اسلامی ” و پاسخ های آن در سال های گذشته بتواند سهمی در موفقیت شما داوطلبان گرامی داشته باشد.

تمامی داوطلبان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می توانند در یک رشته شناور و یک رشته اصلی ثبت نام کنند.

دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی

به جرئت می توان گفت یکی از مهم ترین موضوعات برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد انتخاب بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد می باشد. چرا که کتب متنوعی برای رشته های مختلف آزمون کارشناسی ارشد در بازار موجود و قابل دسترس همگان است و انتخاب بهترین آن ها کمی دشوار به نظر می رسد.

معمولا به کلیه متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود کتاب هایی را انتخاب و تهیه کنند که شامل نمونه سوالات آزمون سال های گذشته نیز باشند تا آن ها را با نحوه طراحی سوالات و بخش های مهم آزمون آشنا سازند. تنها مسئله ای که وجود دارد این است که اکثریت کتاب ها مختص یک عنوان درسی می باشند و در نهایت می توانند سوالات آزمون کارشناسی ارشد همان درس را در خود جای دهند ، نه سوالات باقی عناوین درسی را. برای حل این مشکل بهتر است داوطلبان دفترچه ها و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال های گذشته را دریافت کنند و مورد بررسی و مطالعه قرار دهند.

شما داوطلبان گرامی جهت آشنایی با ” سوالات آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی “ می توانید از لینک های موجود در جدول زیر بهره ببرید. برای دریافت دفترچه سوال یا پاسخنامه هر دوره ، کافی است بر روی عدد سال آن کلیک کنید.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی
دفترچه سوالاتکلید سوالات
سال 94سال 94
سال 95سال 95
سال 96سال 96
سال 97سال 97
سال 98سال 98

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی

داوطلبی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را دارد ابتدا باید از رشته های ارشد به طور کامل مطلع شود. سپس کدرشته مورد نظر خود را انتخاب کند و با آگاهی از مواد آزمون و ضرایب آن ها نسبت به برنامه ریزی کنکور ارشد اقدام نماید. از همین رو در جدول زیر مواد آزمون مجموعه مدرسی معارف اسلامی را بیان کرده ایم. همان گونه که مشاهده می کنید این رشته دارای 5 رشته و کد ضریب است که در جدول زیر مواد آزمون و ضرایب آن ها بیان شده است.

مواد آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مدرسی معارف اسلامی
عنوان رشته – گرایشکد ضریبمواد آزمونضریب
مدرسی مبانی نظری اسلامی1زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)2
تفسیر قرآن3
کلام اسلامی3
ادبیات فارسی2
فلسفه2
منطق2
تاریخ اسلام2
تاریخ معاصر1
مدرسی اخلاق اسلامی2زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)2
تفسیر قرآن3
کلام اسلامی2
ادبیات فارسی2
فلسفه2
اطلاعات عمومی1
اصول2
اخلاق و تربیت اسلامی4
 مدرسی تاریخ ، فرهنگ و تمدن اسلامی3زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
تفسیر قرآن3
کلام اسلامی2
ادبیات فارسی2
منطق2
تاریخ اسلام2
تاریخ و تمدن اسلامی4
تاریخ عمومی جهان2
مدرسی انقلاب اسلامی4زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)2
تفسیر قرآن3
کلام اسلامی2
ادبیات فارسی2
تاریخ معاصر4
تحولات اجتماعی و سیاسی ایران4
اندیشه های سیاسی غرب2
جامعه شناسی سیاسی2
مدرسی معارف قرآن و حدیث5زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)2
تفسیر قرآن4
کلام اسلامی2
ادبیات فارسی2
فلسفه2
تفسیر نهج البلاغه3
علوم قرآن2
ادبیات عرب2

با توجه به مطالب فوق می توان گفت ، اطلاع از مواد آزمون کدرشته امتحانی مقطع کارشناسی ارشد ، می تواند در تهیه منابع و صرف وقت برای مطالعه هر درس ، به داوطلب کمک کند. چرا که ممکن است یک داوطلب قادر به مطالعه تمامی عناوین دروس و پاسخ دهی به تمام سوالات کدرشته امتحانی مورد نظر نباشد. بنابراین بهتر است یک هدف در این مجموعه امتحانی برای خود تعیین کند و متناسب با آن برای رسیدن به موفقیت خود ، تلاش نماید.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد