تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99

سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99
دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم تجربی، در روز جمعه 31 مرداد ماه 99 برگزار شد. معمولا هر ساله دو دسته از داوطلبان پس از برگزاری کنکور علوم تجربی به دنبال سوالات کنکور سراسری و پاسخنامه آن هستند. یک دسته داوطلبانی هستند که در کنکور تجربی آن سال شرکت کرده اند و می خواهند قبل از اعلام نتایج کنکور، با مقایسه پاسخ های خود با پاسخنامه ای که سازمان سنجش منتشر کرده است درصدی را که در هر درس کسب کرده اند محاسبه کنند و دسته دوم نیز داوطلبان کنکور 1400 هستند که می خواهند با تحلیل سوالات کنکور تجربی 99، با نحوه طراحی سوالات کنکور سال های گذشته آشنا شوند و آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور سراسری کسب کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99 را در این مطلب قرار دهیم تا قدمی هر چند کوچک در جهت موفقیت شما داوطلبان گرامی و آینده ساز برداریم.

دفترچه سوالات کنکور سراسری علوم تجربی 99، چند ساعت پس از آزمون و پاسخنامه سوالات کنکور نیز دو روز پس از برگزاری آزمون منتشر می شود.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99

همان طور که می دانید سازمان سنجش آموزش کشور، مسئول برگزاری آزمون سراسری در گروه های آزمایشی مختلف است. هر ساله پس از برگزاری آزمون هر یک از گروه های آزمایشی، ابتدا دفترچه سوالات و چند روز پس از آن پاسخنامه و یا همان کلید سوالات آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.

در کنکور تجربی سال 99، برای داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم بودند و همچنین داوطلبان دارای دیپلم نظام جدید، دو دسته سوال طراحی شد و متقاضیان می بایست با توجه به نوع دیپلم خود، به یکی از این دفترچه سوالات پاسخ می دادند. به جهت سهولت شما عزیزان در دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون گروه علوم تجربی، دفترچه سوالات آزمون نظام قدیم و نظام جدید سال 99 را در ادامه مطلب قرار داده ایم، شما عزیزان می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور، شانس قبولی خود را در رشته ها و دانشگاه های مختلف مشاهده نمایید.

دفترچه سوالات و پاسخنامه نظام آموزشی 3-3-6 گروه آزمایشی علوم تجربی کنکور سراسری 99
دانلود دفترچه سوالات نظام جدید دروس عمومی کنکور تجربی 99
دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی نظام جدید کنکور تجربی 99
دانلود دفترچه سوالات دروس اختصاصی نظام جدید کنکور تجربی 99
دانلود پاسخنامه کنکور تجربی نظام جدید 99
دفترچه سوالات و پاسخنامه نظام آموزشی قدیم، گروه آزمایشی علوم تجربی کنکور سراسری 99
دانلود دفترچه سوالات دروس عمومی نظام قدیم کنکور تجربی 99
دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی نظام قدیم کنکور تجربی 99
دانلود دفترچه سوالات دروس اختصاصی نظام قدیم کنکور تجربی 99
دانلود پاسخنامه کنکور تجربی نظام قدیم 99

اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99

چنانچه داوطلبی متوجه شود که یک یا چند سوال از سوالات کنکور سراسری علوم تجربی، از منبعی غیر از کتاب درسی طرح شده است. یعنی منبع آن سوال از کتاب درسی نبوده و مفهوم آن نیز در کتاب درسی مطرح نشده است و یا نسبت به صحیح بودن صورت سوال و یا گزینه های آن شک داشته باشد، می تواند اعتراض خود را نسبت به طراحی آن سوال اعلام کند، پس از بررسی اعتراضات و در صورتی که اعتراض داوطلب صحیح باشد، سازمان سنجش اقدام به حذف آن سوال خواهد کرد و جواب صحیح و یا غلط داوطلبان به آن سوال بدون اثر خواهد شد. داوطلبان برای ثبت اعتراض خود باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ایجاد یک حساب کاربری، درخواست اعتراض خود را به صورت کتبی در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت نمایند. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند.

برخی از داوطلبان نیز ممکن است پس از انتشار پاسخنامه کنکور علوم تجربی 99 نسبت به پاسخ صحیح اعلام شده اعتراض داشته باشند و با دلایل کافی بتوانند اشتباه بودن پاسخ صحیح ذکر شده در پاسخنامه را اثبات کنند. این داوطلبان می توانند نسبت به ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری، از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند. هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش می توانید روی لینک آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور