تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی 98
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که قصد دارند نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نموده و به ادامه تحصیل در این مقطع بپردازند، راه های مختلفی را برای دست یابی به اهداف خود در پیش می گیرند. از جمله اقداماتی که می تواند متقاضیان را در کسب نتیجه مطلوب هنگام اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد یاری نماید، بررسی نمونه سوالات آزمون دوره های گذشته در رشته مورد نظر می باشد.

چنانچه متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی می باشید و قصد دارید با آمادگی کامل در جلسه آزمون حاضر شوید، توصیه می کنیم مطالعه دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی که در این مقاله ارائه شده اند را از دست ندهید. این امر نه تنها موجب آشنایی شما با نحوه طراحی سوالات می گردد، بلکه در کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس شرکت کنندگان برای حضور در عرصه رقابت نیز مثمر ثمر خواهد بود.

علاوه بر ثبت نام در رشته های اصلی کارشناسی ارشد، داوطلبان می توانند در صورت تمایل در رشته های شناور نیز شرکت نمایند.

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی

تمامی رشته های مقطع کارشناسی ارشد دارای یک یا بیشتر از یک کد ضریب هستند که بیانگر گرایش های آن رشته می باشد. هر کد ضریب دارای یک سری مواد آزمون با ضرایب مشخص است که می توانند برای سایر گرایش ها یا کد ضریب ها متفاوت باشند. مطابق با آنچه در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، رشته مدیریت کشاورزی تنها دارای یک کد ضریب و بدون گرایش می باشد که می توانید مواد آزمون و ضرایب هر یک از آن ها را در جدول زیر مشاهده نمایید.

مواد آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی
مواد آزمون ضریب
زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 2
زراعت و باغبانی عمومی 2
آمار 2
اقتصاد کشاورزی 3
ترویج و توسعه کشاورزی 2
مدیریت مزرعه 2

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی

علاوه بر انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد مناسب که می تواند تاثیر بسزایی در شناخت مباحث پراهمیت و افزایش سطح اطلاعات داوطلبان داشته باشد، حل نمونه سوالات آزمون دوره های گذشته نیز می تواند ضمن حفظ دقت عمل، در افزایش سرعت تست زنی آن ها موثر واقع شود. با تمامی این تفاسیر درمی یابیم که علاقه مندان به تحصیل در رشته مدیریت کشاورزی با قرار دادن مطالعه دفترچه سوالات زیر در دستور کار خود می توانند به آمادگی لازم برای رقابت با دیگر شرکت کنندگان، دست پیدا کنند.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی
دفترچه سوالات کلید سوالات
سال 95 سال 95
سال 96 سال 96
سال 97 سال 97
سال 98 سال 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد