تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

دفترچه سوالات کنکور ارشد رشته مهندسی صنایع
دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

پس از کنکور سراسری، آزمون کارشناسی ارشد، معمولا بیشترین جامعه آماری شرکت کنندگان را دارد. علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام ارشد باید بدانند که لزومی ندارد رشته انتخابی با مدرک لیسانس آن ها یکسان باشد. از همین رو داوطلبان از رشته های متنوعی می توانند جهت ثبت نام ارشد در رشته مهندسی صنایع اقدام نمایند.

حال داوطلبانی را در نظر بگیرید که از رشته های دیگر، قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع را دارند و به اندازه کافی با این رشته امتحانی آشنا نیستند و یا متقاضیانی که برای بار اول می خواهند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنند. برای این افراد طبیعی است اگر چندان با نوع سوالات آزمون کارشناسی ارشد آشنا نباشند. تهیه و مطالعه منابع مناسب، لازم است اما آیا کافی نیز هست؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که با دسترسی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته می توان مسیر موفقیت را برای خود هموار کرد؟

آشنایی با نوع سوالات آزمون کارشناسی ارشد در سال های گذشته، اعتماد به نفس داوطلب را افزایش داده و می تواند او را با بخش های مهم دروس مختلف، آشنا سازد. از همین رو تیم ایران مشاوره تلاش کرده است که با جمع آوری سوالات آزمون کارشناسی ارشد ” رشته مهندسی صنایع ” و پاسخ های آن در سال های گذشته بتواند نقشی در موفقیت شما داوطلبان گرامی ایفا کند.

تمامی داوطلبان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می توانند در یک رشته شناور و یک رشته اصلی ثبت نام کنند.

دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

از جمله بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد می توان به سوالات آزمون سال های گذشته این مقطع اشاره کرد. البته به این معنا نیست که از کتاب های کمک آموزشی و منابع درسی صرف نظر کرده و تمام توجه خود را به آزمون کارشناسی ارشد سال های قبل معطوف کنیم. کلیه داوطلبان گرامی جهت آشنایی با ” سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع “ می توانند بر روی لینک های زیر کلیک کرده و دفترچه و پاسخنامه دوره مورد نظر را دریافت نمایند.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع
دفترچه سوالات کلید سوالات
سال 93 سال 93
سال 94 سال 94
سال 95 سال 95
سال 96 سال 96
سال 97 سال 97
سال 98 سال 98
سال 99 سال 99

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

داوطلبان جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، باید کدرشته امتحانی خود را انتخاب کنند و با توجه به آن نسبت به برنامه ریزی کنکور ارشد اقدام نمایند. از همین رو لازم است ابتدا رشته های ارشد را مورد بررسی قرار دهند و از کد ضریب های آن ها، مواد آزمون، عنوان رشته ها و گرایش ها مطلع شوند. در این بخش قصد داریم جزئیات مذکور را برای ” رشته مهندسی صنایع “، که دارای 3 رشته و 5 کد ضریب است، بیان کنیم.

مواد آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع
عنوان رشته – گرایش کد ضریب مواد آزمون ضریب
مهندسی صنایع – بهینه سازی سیستم ها 1 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 2
مهندسی صنایع – سیستم های سلامت
مهندسی صنایع – مدیریت نوآوری و فناوری تحقیق در عملیات (1 و 2) 3
مهندسی صنایع – کیفیت و بهره وری
مهندسی صنایع – سیستم های اطلاعاتی تئوری احتمال و آمار مهندسی 3
مهندسی حمل و نقل ریلی
مهندسی ایمنی در راه آهن دروس تخصصی (طرح ریزی واحدهای صنعتی، کنترل کیفیت آماری، برنامه ریزی و کنترل پروژه، برنامه ریزی و کنترل تولید موجودی ها، اقتصاد مهندسی) 5
مهندسی صنایع – سیستم های کلان 2 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 1
تحقیق در عملیات (1 و 2) 2
تئوری احتمال و آمار مهندسی 2
ریاضی عمومی (1 و 2) 1
اقتصاد عمومی (1 و 2) 1
مهندسی صنایع – آینده پژوهی 3 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 3
تحقیق در عملیات (1 و 2) 1
تئوری احتمال و آمار مهندسی 1
ریاضی عمومی (1 و 2) 2
اصول مدیریت و تئوری سازمان 1
مهندسی صنایع – مهندسی مالی 4 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 2
مهندسی صنایع – لجستیک و زنجیره تامین تحقیق در عملیات (1 و 2) 2
تئوری احتمال و آمار مهندسی 2
مهندسی صنایع – مدیریت پروژه دروس تخصصی (طرح ریزی واحدهای صنعتی، کنترل کیفیت آماری، برنامه ریزی و کنترل پروژه، برنامه ریزی و کنترل تولید موجودی ها اقتصاد مهندسی) 5
مهندسی صنایع – مدیریت مهندسی 5 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 2
تحقیق در عملیات (1 و 2) 2
تئوری احتمال و آمار مهندسی 2
دروس تخصصی (طرح ریزی واحدهای صنعتی، کنترل کیفیت آماری، برنامه ریزی و کنترل پروژه، برنامه ریزی و کنترل تولید موجودی ها اقتصاد مهندسی) 1
اصول مدیریت و تئوری سازمان 1

نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد، بیشتر از همه برای داوطلبانی مناسب است که برای اولین بار قصد شرکت در این آزمون را دارند و هیچ پیش زمینه ای نسبت به سوالات آن ندارند. به ویژه اگر رشته امتحانی متقاضی با رشته تحصیلی او متفاوت باشد، این سردرگمی چند برابر بروز می کند. از همین رو مطالعه و آشنایی با سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته، می تواند تا حد مطلوبی از اضطراب داوطلبان بکاهد و بر میزان اعتماد به نفس آن ها اضافه کند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد