خانه کارشناسی ارشد دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز
پس از کنکور سراسری، آزمون کارشناسی ارشد از بیشترین جامعه آماری شرکت کنندگان برخوردار می باشد و از همین رو، رقابت میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور ارشد می تواند بسیار حساس و تنگاتنگ پیگیری شود. با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری، لزومی ندارد که حتما رشته انتخابی متقاضیان با مدرک کارشناسی آن ها همخوانی داشته باشد. به همین دلیل، بسیاری از داوطلبان قصد دارند با دسترسی به نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مورد نظر خود، با آمادگی بیشتری در جلسه کنکور حاضر شوند.

با توجه به این که مطالعه سوالات آزمون سال های گذشته و همچنین اطلاع از ضرایب و مواد آزمون در هر یک از رشته های ارشد می تواند تاثیر بسزایی در کسب نتیجه مطلوب هنگام اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری داشته باشد، تیم ایران مشاوره بر آن شد تا با جمع آوری نمونه سوالات رشته های مختلف آزمون کارشناسی ارشد از جمله “رشته مهندسی فضای سبز”، گامی کوچک در مسیر موفقیت شما همراهان گرامی بردارد.

تمامی داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می توانند علاوه بر رشته اصلی خود، در یک رشته شناور نیز ثبت نام نمایند.

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز

هر یک از رشته هایی که به واسطه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ارائه می شوند، دارای ضریب یا کد ضریب های متفاوتی می باشند. اطلاع از مواد آزمون و همچنین کد ضریب های مذکور نه تنها می تواند داوطلبان را در انتخاب منابع کنکور کارشناسی ارشد یاری نماید بلکه در انجام برنامه ریزی کنکور ارشد به شکلی درست و اصولی نیز موثر خواهد بود.

رشته مهندسی فضای سبز تنها دارای یک کد ضریب می باشد که می توانید مواد آزمون و ضرایب هر یک از آن ها را در جدول زیر مشاهده نمایید.

مواد آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز
کد ضریبمواد آزمونضریب
1زبان عمومی و تخصصی1
اطلاعات عمومی گیاهی (درختان و درختچه های زینتی، گل کاری، چمن کاری و گیاهان پوششی)1
مبانی نظری طراحی منظر و فضای سـبز (پـارک و پـارک سازی، پارک های ویژه، محوطه های فضای شهری)1
مبانی نظری منظر سخت (سازه های مصالح و روش های ساختمانی در فضای سبز)1
تاریخ باغ و باغ سازی1
مبانی طراحی کاشت و مدیریت فضاهای سبز1

دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز

مطالعه نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال های گذشته ضمن افزایش سطح آمادگی داوطلبان برای شرکت در آزمون، می تواند بر حفظ اعتماد به نفس آن ها نیز موثر واقع شود. در واقع متقاضیان با بررسی نمونه سوالات رشته مورد نظر خود در دوره های گذشته می توانند با نحوه طراحی سوالات و بخش های پراهمیت هر یک از مواد آزمون آشنا شده و سرعت و دقت خود را در تست زنی بهبود بخشند.

“دفترچه و کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز طی سال های 94 تا 98” در جدول زیر ارائه شده اند که به منظور دریافت هر یک از آن ها کافی است روی عنوان مورد نظر خود کلیک نمایید. مطالعه این دفترچه ها نه تنها می تواند شما را برای حضور در عرصه رقابت حاضر کند بلکه نقش مهمی در کاهش میزان استرس شما در جلسه آزمون نیز خواهد داشت.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی فضای سبز
دفترچه سوالاتکلید سوالات
سال 94سال 94
سال 95سال 95
سال 96سال 96
سال 97سال 97
سال 98سال 98


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد