تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی 1401

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی 1401

منابع کنکور ارشد رشته مدیریت دولتی
منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی 1401

مهم ترین گام برای کسب موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد، شناخت و تهیه منابع مرتبط با رشته مورد تقاضا است تا با مطالعه آن ها بتوان بهترین نتیجه را در آزمون کسب کرد. با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، منابع کنکور ارشد نیز برای داوطلبان هر دو دانشگاه یکسان می باشد.

به دلیل رقابت تنگاتنگ بین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، بهتر است که بعد از تهیه منابع از مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد استفاده نمایند تا بتوانند به بهترین نحو برنامه ریزی کنکور ارشد خود را انجام دهند و در فرصت باقی مانده تا برگزاری کنکور ارشد بهترین عملکرد را داشته باشند.

علاقه مندان به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401، در یک مجموعه رشته ثبت نام می نمایند و در زمان انتخاب رشته می توانند رشته و گرایش مورد نظر خود را از آن مجموعه انتخاب کنند.

مواد و ضرایب رشته مدیریت دولتی کنکور کارشناسی ارشد 1401

در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401، به دلیل گستردگی رشته های ارائه شده، داوطلبان در یک مجموعه رشته شرکت می نمایند و در زمان انتخاب رشته ارشد، رشته و گرایش مورد نظر خود را در دانشگاه های ارائه شده انتخاب می کنند.

رشته مدیریت دولتی در گروه علوم انسانی می باشد که ضرایب و اهمیت دروس در گرایش های ارائه شده آن متفاوت است. به همین دلیل داوطلبانی که قصد دارند تنها در یکی از گرایش های این رشته به تحصیل بپردازند، نیازی به مطالعه همه دروس معرفی شده نخواهند داشت. به این صورت که می توانند با مراجعه به دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و جداول رشته های امتحانی، از اهمیت و ضرایب دروس امتحانی برای گرایش مورد نظر خود مطلع شوند.

  • زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)  با ضریب 3
  • اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام با ضریب 2
  • ریاضی و آمار با ضریب 2
  • تئوری های مدیریت با ضریب 3
  • اقتصاد خرد و کلان با ضریب 2
  • مالیه عمومی و بودجه با ضریب 3
  • مدیریت منابع انسانی با ضریب 3

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی 1401

مدیریت دولتی در مجموعه مدیریت (کد 1142)، ارائه می شود و جزء رشته های اصلی آزمون کارشناسی ارشد می باشد؛ یعنی داوطلبان می توانند علاوه بر این رشته، در یکی از رشته های شناور نیز در آزمون شرکت نمایند. علاقه مندان به رشته مدیریت دولتی می بایست ابتدا با منابع آن آشنا شده، سپس با مطالعه آن ها خود را برای شرکت در آزمون آماده نمایند.

معرفی این منابع به معنی انحصاری بودن آن نیست بلکه شما می توانید برای تسلط بیشتر، کتاب ها و منابع مرتبط را نیز انتخاب نمایید یا برای دروسی که چندین منبع معرفی شده است در صورت مشابه بودن محتوا می توانید یکی از آن ها را مطالعه کنید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت دولتی
زبان عمومی و تخصصی

کتاب ۵۰۴ واژه (انتشارات جنگل)

کتاب زبان عمومی زیر ذره بین (جلد 1 و 2) – الناز یوسف زاده بری، هادی جهانشاهی انتشارات نگاه دانش (تست)

کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی – شهاب اناری و همکاران – انتشارات مبتکران

کتاب ۲۰۰۰ تست زبان تخصصی مدیریت – سید محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی – انتشارات نگاه دانش) (تست)
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام
کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام

(دکتر سید محمد مقیمی انتشارات نگاه دانش)

کتاب مروری بر اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام (علی احسانی انتشارات پارسه) (تست)
کتاب مدیریت ما (دکتر علی اصغر پور عزت

انتشارات تبلور دانش)

کتاب مجموعه تست مدیریت از دیدگاه اسلام (انتشارات مدرسان شریف) (تست)
ریاضی و آمار
(کتاب ریاضیات پایه امیر تقی زاده انصاری

انتشارات پارسه)

کتاب ۲۰۰۰ تست ریاضی عمومی (امید محمودیان انتشارات نگاه دانش) (تست)
ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت، تالیف لیدا فرخو، محمد جلوداری ممقانی، انتشارات دانشگاه پیام نور کتاب تست آمار و احتمال – محسن طورانی – انتشارات نگاه دانش (تست)
تئوری های مدیریت
کتاب مدیریت منابع انسانی – اسفندیار سعادت – انتشارات سمت مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور کارشناسی ارشد تئوری های مدیریت (مهرداد پرچ انتشارات مهربان نشر) (تست)
کتاب تئوری سازمان (ساختار، طراحی و کاربردها) مولف: استیون پی رابینز مترجمان: حسن دانایی فرد، سید مهدی الوانی انتشارات صفار) کتاب تئوری های مدیریت حسین جلیلیان، دکتر سید رضا سید جوادین – انتشارات نگاه دانش (تست)
اقتصاد خرد و کلان
کتاب اقتصاد کلان (مولف: گریگوری منکیو مترجم: دکتر حمیدرضا ارباب) 2000 تست اقتصاد خرد (دکتر محسن نظری انتشارات نگاه دانش) (تست)
کتاب اقتصاد خرد (دکتر عباسعلی ابونوری

انتشارات دانشگاه تهران مرکزی)

2000 تست اقتصاد کلان (دکتر محسن نظری انتشارات نگاه دانش) (تست)
مالیه عمومی و بودجه
کتاب مالیه عمومی (دکتر ابوطالب مهندسی، دکتر مهدی تقوی انتشارات دوران) کتاب بودجه و بودجه ریزی دکتر داود کیاکجوری انتشارات کتاب مهربان (تست)
کتاب اصول تهیه و تنظیم و کنترل بودجه دکتر مهدی ابراهیم نژاد – اسفندیار فرج وند انتشارات سمت) مالیه عمومی و بودجه – تالیف حمزه خواستار – انتشارات کتابخانه فرهنگ (تست)
مدیریت منابع انسانی
مدیریت منابع انسانی (دکتر آرین قلی پور انتشارات سمت) مجموعه سوالات تستی مدیریت منابع انسانی مهرداد پرچ انتشارات کتابخانه فرهنگ (تست)
مجموعه قوانین و مقررات اداری و استخدامی – تالیف سید مهدی کمالان – انتشارات کمالان کتاب مدیریت منابع انسانی – سعید پاکدل

انتشارات ماهان (تست)

علاقه مندانی که در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 1401 در رشته مدیریت دولتی در آزمون شرکت نموده اند با انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد، می توانند کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند. داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود حدنصاب علمی لازم را کسب نموده اند، یا به عبارتی مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده اند، می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود در سایت مربوطه اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد