9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه مدارس شاهد مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

تمدید مهلت و نحوه نام نویسی مدارس شاهد اول دبستان 1402 - 1403
مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1402 – 1403

فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر، دانش آموزان با اولویت های ایثارگری و همچنین برخی از محصلین غیر شاهد در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد و وجود ظرفیت خالی می توانند در این مدارس ثبت نام کنند. والدین دانش آموزان پایه اول ابتدایی، بایستی در زمان ثبت نام مدارس شاهد که معمولا خرداد ماه می باشد، به سایت پادا به آدرس pada.medu.ir مراجعه کرده و پیش ثبت نام آن ها را انجام دهند. در صورتی که این فرآیند تمدید شود، جاماندگان از فرایند نام نویسی نیز می توانند در مهلت مجدد نسبت به تکمیل روند ثبت نام خود اقدام کنند.

مهلت نام نویسی دانش آموزان پایه اول ابتدایی احتمالا در خرداد ماه 1402 باشد.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1402 – 1403

هر ساله زمان ثبت نام مدارس شاهد از طریق اطلاعیه ای در سایت مربوطه به اطلاع داوطلبان می رسد. البته این بازه زمانی برای دانش آموزان پایه های ورودی هر مقطع از جمله اول دبستان از طریق دفترچه ثبت نام مدارس شاهد نیز اطلاع رسانی می شود.

احتمالا مهلت نام نویسی این دسته از دانش آموزان همانند سال گذشته از دهه دوم تا اواخر خرداد ماه 1402 باشد اما زمان دقیق آن برای سال تحصیلی 1402 – 1403 هنوز اعلام نشده است. شما می توانید جهت اطلاع از هرگونه اخبار مرتبط در اسرع وقت عضو کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره شوید. همچنین در سال گذشته زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی یک مرتبه نیز تمدید شد، از همین رو انتظار می رود فرآیند نام نویسی و تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی به همین منوال باشد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1402 – 1403

نام نویسی اولیه دانش آموزان اول دبستان شاهد از طریق ثبت اطلاعات در سامانه پادا و ارائه حضوری مدارک ثبت نام مدارس شاهد توسط اولیاء به مدرسه، به صورت قطعی انجام می گردد. اما جهت ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد می بایست طی دو مرحله موقت و قطعی اقدامات لازم را در زمان مشخص شده به انجام برسانید.

در ابتدا نسبت به ثبت نام موقت که با توجه بهنحوه امتیاز بندی مدارس شاهد در سال تحصیلی 1402 – 1403 انجام می پذیرد، اقدام نموده و سپس با توجه به ظرفیت پذیرش، کسب حد نصاب امتیاز لازم توسط دانش آموز و دارا بودن شرایط مندرج در شیوه نامه فرآیند پذیرش وی مورد بررسی قرار می گیرد. مراحل نام نویسی پایه اول ابتدایی این مدارس از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد انجام می شود که در ادامه مقاله به شرح آن می پردازیم.

  • وارد سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir شده و انتخاب گزینه “پرورشی”

مرحله اول ثبت نام مدارس شاهد

  • ثبت اطلاعاتی مانند نام کاربری و کلمه عبور در کادرهای مشخص شده سپس فشردن دکمه “ورود کاربران”

مرحله دوم ثبت نام مدارس شاهد

  • ورود به پنل شخصی و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی

پس از ثبت نام کلاس اول در سامانه پادا در سال تحصیلی 1402 – 1403 در صورت تایید مدارک، فرآیند پذیرش آن ها به صورت قطعی انجام می شود که نتیجه آن نیز از طریق سایت اعلام نتایج مدارس شاهد منتشر می گردد. اما پیش از اعلام نتایج مدارس شاهد برای دانش آموزان عادی و غیر شاهد، معمولا از این داوطلبان به میزان دو برابر ظرفیت دعوت به عمل می آید تا مدارک آن ها مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت با توجه امتیاز دانش آموز و ظرفیت مدرسه مورد نظر، تعدادی از آن ها قبول شده و اسامی پذیرفته شدگان در سامانه مذکور ثبت می شود.

 

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ چه زمانی است؟

بازه زمانی ثبت نام این پایه احتمالا خرداد ماه سال ۱۴۰۲ باشد اما زمان دقیق مشخص نیست.

2- آیا مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ تمدید می شود؟

معمولا بلافاصله پس از اتمام مهلت نام نویسی یک فرصت مجدد در نظر گرفته خواهد شد.

3- ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به چه صورت انجام می گردد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir صورت می پذیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس