تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس شاهد / مهلت ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402

مهلت ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402

زمان و تاریخ ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول 1401 - 1402
مهلت ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402

مدارس شاهد هر ساله نسبت به جذب دانش آموزان شاهد (فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر) و غیر شاهد (اولویت های ایثارگری، کارمندان بنیاد شهید و موارد دیگر) اقدام می نمایند که اولویت پذیرش با گروه اول، یعنی دانش آموزان شاهد است و سایر داوطلبان نیز در صورت وجود ظرفیت کافی و بر اساس امتیاز بندی مدارس شاهد مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد که قصد تحصیل در پایه های دوره های متوسطه اول این مدارس را دارند، می بایست مطابق با زمان بندی اعلام شده در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد و از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد اقدامات لازم را در راستای پیش ثبت نام خود به انجام رسانند. البته توجه کنید که امکان ارائه فرصت مجدد جهت نام نویسی کسانی که موفق به ثبت نام در بازه اولیه نشده اند نیز وجود دارد.

روند پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم سال تحصیلی 1401 – 1402 در موعد مقرر از طریق سامانه پادا دانش آموزی به انجام می رسد.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402

در سال های گذشته، پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول دبستان، هفتم و دهم، با شروع مهلت نام نویسی و از طریق سامانه پیش ثبت نام سجا به انجام می رسید اما با توجه به تغییر و تحولات به وجود آمده از سال جاری، تکمیل این رویه با مراجعه به سامانه پادا در موعد از پیش اعلام شده امکان پذیر خواهد بود. فرایند پیش ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402 از 21 خرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا تاریخ 10 تیرماه 1401 ادامه خواهد داشت. در صورت اعلام، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام مدارسایران مشاوره در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

با پایان بازه زمانی نام نویسی، معمولا شاهد تمدید آن خواهیم بود تا بازماندگان از ثبت نام نیز بتوانند نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه پادا دانش آموزی اقدام نمایند. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که امکان انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد در مهلت قانونی پیش ثبت نام اینترنتی و تمدید آن وجود دارد. توجه داشته باشید که به محض انتشار آخرین اطلاعیه های مربوط به زمان ثبت نام مدارس شاهد، این مقاله بروز خواهد شد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402

ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402 همانند پایه اول ابتدایی و دهم، به صورت اینترنتی از طریق سایت پادا به انجام می رسد و داوطلبان می توانند با شروع زمان پیش ثبت نام، نسبت به درج اطلاعات خود در این سامانه اقدام نمایند. البته این رویه به تنهایی موجب قطعی شدن پذیرش افراد نمی شود و پس از اعلام نتایج مدارس شاهد، متقاضیان می بایست نسبت به تحویل مدارک ثبت نام مدارس شاهد به مدرسه محل پذیرش خود اقدام نموده و منتظر اعلام نتیجه نهایی از سوی واحد آموزشی موردنظر بمانند. در ادامه به توضیح مختصر نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 – 1402 می پردازیم.

  • ابتدا به سامانه پادا دانش آموزی به نشانی pada.medu.ir مراجعه و گزینه “پیش ثبت نام پایه هفتم و دهم” را انتخاب نمایید.
  • پس از درج نام کاربری، کلمه عبور و عبارت امنیتی بر روی دکمه “ورود کاربران” کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام مدارس شوید.
  • سپس می توانید در قسمت نوع مدرسه، لیست مدارس شاهد منطقه خود را مشاهده و با مراجعه به انتهای صفحه، فرم پیش ثبت نام اینترنتی را با کمک اطلاعات خواسته شده تکمیل کنید. خاطر نشان می شود که مشخصات درج شده، به منظور بررسی به مراجع ذی ربط ارسال می گردد.

همچنین توجه داشته باشید که روند نام نویسی میان پایه، صرفا به صورت حضوری و با مراجعه به مدرسه مورد نظر امکان پذیر است. پذیرش دانش آموزان شاهد، به شرط تایید صحت اعتبار مدارک ارسال شده قطعی خواهد بود اما دانش آموزان غیر شاهد، صرفا در صورت وجود ظرفیت خالی و بر اساس رویه امتیازبندی مورد پذیرش قرار می گیرند.

 

سوالات متداول

1- آیا مهلت ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 - 1402 مشخص شده است؟

بله، داوطلبان می توانند از تاریخ 21 خرداد ماه لغایت 10 تیرماه سال 1401 نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

2- ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 - 1402 از چه طریق انجام می شود؟

فرآیند نام نویسی پایه هفتم مدارس شاهد 1401 - 1402 به صورت اینترنتی از طریق سایت پادا به نشانی pada.medu.ir انجام می پذیرد که مراحل انجام آن را می توانید در متن مقاله مطالعه نمایید.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات پیش ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 1401 - 1402 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، در بازه زمانی ثبت نام یا تمدید مهلت نام نویسی به سامانه پادا مراجعه نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس