یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی که در خرداد ماه برگزار می شود داوطلبان به دنبال دانستن زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هستند که بدانند آیا در این آزمون نمره ی لازم را کسب کرده اند یا خیر. زیرا استرس قبول شدن یا نشدن در این آزمون را دارند. اگر شما نیز قصد ادامه تحصیل در این مدارس را دارید در ابتدا باید شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ، منابع آزمون نمونه دولتی نهم ، برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97 و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اطلاعات کافی داشته باشید بنابراین جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید. ما نیز در این مقاله قبل از پرداختن به موضوع اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 در ابتدا اشاره کوتاهی به موضوعات زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم ، منابع آزمون نمونه دولتی نهم و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 خواهیم کرد. بنابراین توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 

اگر قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی سال 98 – 97 را دارید باید به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه نمایید. البته ممکن است امسال نیز مانند سال های گذشته در بعضی از شهرها ثبت نام به صورت حضوری نیز انجام شود. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم  97-98 از 28 فروردین 97 آغاز و تا 5 اردیبهشت ماه 97 ادامه خواد داشت و هر ساله شاهد تمدید بازه زمانی ثبت نام بوده ایم. اگر در روند ثبت نام با مشکلی مواجه شدید و یا سوالی در زمینه زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دارید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را انجام دهند.

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

اولین شرط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی برای داوطلبان داشتن تابعیت ایرانی می باشد. ( البته داوطلبان اتباع خارجی نیز با شرایط خاص می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.) دومین شرط برای ثبت نام دانش آموزان این است که معدل نیم سال اول و دوم پایه نهم آن ها 17 یا بالاتر از 17 باشد. معدل کل پایه هشتم نیز مهم می باشد. چون در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی هنوز نمرات نیم سال دوم دانش آموزان اعلام نشده بنابراین معیار سنجش برای ثبت نام، نمرات نیمسال اول دانش آموزان می باشد. همه ی دانش آموزانی که معدل نیم سال اول آنها بالای 17 باشد می توانند در آزمون ثبت نام کنند ولی از آنجا که آزمون پس از پایان پایه نهم و اعلام نمرات نیم سال دوم برگزار می شود بنابراین از میان ثبت نام کنندگان فقط دانش آموزانی که معدل نیم سال دوم آنها بالای 17 باشد میتوانند در آزمون شرکت کنند.

منابع و ضرایب سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 

  • ریاضی با ضریب 2 و 25 سوال
  • علوم تجربی با ضریب 2 و 20 سوال
  • هدیه های آسمانی با ضریب 2 و 10 سوال
  • ادبیات فارسی با ضریب 2 و 10 سوال
  • زبان انگلیسی با ضریب 2 و 7 سوال
  • زبان عربی با ضریب 2 و 8 سوال
  • علوم اجتماعی با ضریب 1 و 8 سوال
  • کار و فناوری با ضریب 2 و 10 سوال

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی حدودا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی بر روی سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار می گیرد بنابراین برای دریافت کارت می بایست به سایت آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه کنید و از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید زیرا همراه داشتن کارت ورود به جلسه هنگام برگزاری آزمون الزامی می باشد و در صورت همراه نداشتن کارت از ورود شما به محل برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد. بعضی از داوطلبان ممکن است هنگام مشاهده کارت ورود به جلسه خود متوجه وجود اشکالاتی در اطلاعات کارت خود شوند، اگر شما نیز با چنین مشکلی مواجه شدید بدون استرس و نگرانی بر روی لینک آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه نمونه دولتی کلیک نمایید و آدرس نزدیک ترین باجه رفع نقص به محل سکونت خود را انتخاب و برای ویرایش اطلاعات درج شده بر روی کارت خود به آن آدرس مراجعه نمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97

همانطور که در بالا اشاره کردیم آزمون نمونه دولتی در خرداد ماه برگزار می شود. زمان اعلام نتایج آزمون حداکثر دو تا سه هفته پس از آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می باشد. اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 به صورت شهر به شهر اعلام شده و به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. یعنی برای مشاهده نتایج می بایست به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه کنید. جهت دریافت اطلاعات دقیق درمورد زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرامی  ایران مشاوره شوید و یا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید