تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

زمان نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله داوطلبان زیادی خود را برای شرکت در آزمون نمونه دولتی آماده می کنند و با برنامه ریزی های اصولی و دقیق درسی، برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنند. همان طور که می دانید، آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده است و پذیرش دانش آموزان صرفا با بررسی سوابق تحصیلی آن ها خواهد بود و آزمون این مدارس فقط برای مقطع نهم به دهم برگزار می گردد. پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی در خرداد ماه، داوطلبان منتظر دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود می باشند تا در زمان مشخص شده از سوی مدارس، نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام کنند.

نتایج این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان ها اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

همان طور که می دانید، این دوره از پذیرش دانش آموزان در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی به صورت استانی انجام می پذیرد. مطابق با آنچه در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 قید شده است، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تمامی استان ها ظرف مدت حداکثر دو هفته پس از برگزاری آزمون منتشر می شود که پس از آن، پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به مدرسه محل پذیرش و ارائه مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400، فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند. با توجه به این که درمورد زمان دقیق اعلام نتایج این آزمون در هر یک از استان ها، اطلاعات موثقی در دست نیست، توصیه می کنیم برای دریافت آخرین اخبار مربوطه در کانال تلگرام نمونه دولتی عضو شوید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

جهت مشاهده نتایج آزمون مقطع نهم به دهم مدارس نمونه دولتی، لازم است ابتدا به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه نمایید. همانند کلیه فرآیند آزمون از جمله صدور دفترچه راهنمای ثبت نام، مراحل نام نویسی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400، اعلام اسامی پذیرفته شدگان نیز بر عهده سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان ها می باشد. لیست سایت ثبت نام این آزمون در تمامی استان های کشور، در اینفوگرافیک زیر ارائه شده است.

(جهت مشاهده، روی تصویر کلیک کنید.)

برای دسترسی به هر یک از آدرس های مندرج در تصویر فوق می توانید روی لینک های مرتبط با آن ها که در جدول زیر ارائه شده اند، کلیک نمایید.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 99 – 1400
استان آدرس سامانه
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل ilam.natije.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

پس از ورود به سایت مورد نظر خود می توانید با ثبت اطلاعاتی همچون کد ملی و کد رهگیری که هنگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 از سامانه دریافت نموده اید، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و نتایج آزمون را مشاهده نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل هنگام مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی وجود دارد؟

در پاسخ به سوال فوق باید بگوییم که بله امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 برای تمام داوطلبان شرکت کننده در آزمون که احتمال می دهند اشتباهی در نتایج آن ها ایجاد شده باشد، وجود خواهد داشت. لینک اعتراض به نتایج معمولا یک الی دو روز بعد از اعلام آن، در سامانه مربوطه فعال می گردد. با توجه به روند پذیرش استانی داوطلبان، تمامی شرکت کنندگان می بایست مرتبا پیگیر اخبار مربوطه از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان مورد نظر خود باشند تا بتوانند در بازه زمانی اعلام شده، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

حتی الامکان نتیجه آزمون خود را به صورت دقیق ارزیابی کنید و سپس در صورت وجود هر گونه مغایرت، مراحل لازم جهت ثبت اعتراض خود را به انجام برسانید. ممکن است این سوال برای داوطلبان مطرح گردد که به چه مواردی از آزمون می توانند اعتراض کنند؟ برای دریافت پاسخ این سوال می توانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

موارد اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی
عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و غلط و پاسخ های داده نشده کارنامه با پاسخ برگی که در سایت وجود دارد.
غلط محاسبه شدن نمره
عدم مطابقت اولویت های ثبت شده در کارنامه علمی و برگه ورود به جلسه دانش آموز
اعمال نشدن قانون مربوط به پذیرش دوقلوها
سایر موارد

توجه داشته باشید که پذیرش نهایی متقاضیان منوط به برخورداری از کلیه شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400 می باشد و چنانچه پس از اعلام نتایج و هنگام ثبت نام حضوری محرز گردد که داوطلبی دارای شرایط لازم نمی باشد، قبولی وی باطل می شود. لازم به ذکر است که نام نویسی دانش آموزان صرفا در رشته ای که هنگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 انتخاب نموده و در آن پذیرفته شده اند، امکان پذیر می باشد.

 

سوالات متداول

1- برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی به مدرسه برویم؟

خیر، نتایج این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان های کشور منتشر می شود.

2- امکان اعتراض به نتایج این آزمون وجود دارد؟

معمولا چنین امکانی فراهم می شود و هر دانش آموز می تواند از پنل کاربری خود در سامانه مربوطه، اقدامات لازم را انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام میخواستم بدونم با ۶۷ زده و ۱۳ غلط با معدل کل ۱۹/۹۵ شانس قبولی در رشته تجربی شهرستان بروجن رو دارم؟؟

دریافت مشاوره