تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / نتایج استخدام بانک شهر

نتایج استخدام بانک شهر

نتایج آزمون استخدامی بانک شهر 99
نتایج استخدام بانک شهر 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج استخدام بانک شهر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بانک شهر یکی از بانک های خصوصی کشور می باشد که به سبب ارائه خدمات متنوع و نوین، جایگاه مناسبی در بین بانک های برتر کشور یافته است. از همین رو طرفداران زیادی برای فعالیت در این بانک وجود دارند که برای آن ها نحوه پذیرش در این بانک به یکی از دغدغه های اصلی تبدیل شده است. بنابراین داوطلبان اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی این بانک می نمایند و پس از آن در انتظار مشخص شدن نتیجه، اخبار مربوط به زمان و منبع اعلام نتیجه را دنبال می کنند تا در صورت قبولی در مرحله اول استخدام (آزمون کتبی یا پذیرش رزومه) از طرف بانک مذکور برای مصاحبه حضوری دعوت شوند.

نتایج استخدام بانک شهر به صورت الکترونیکی و از طریق سایت بانک شهر به نشانی shahr – bank.ir قابل مشاهده می باشد.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر

اعلام نتایج ثبت نام برای استخدام بانک شهر در دو دوره و فاصله زمانی متفاوت انجام می شود. نتایج اولیه مربوط به نمره کسب شده در آزمون کتبی و نتایج نهایی، مربوط به شرکت در مصاحبه حضوری می باشد. آخرین دوره برگزاری آزمون کتبی برای جذب نیرو،  توسط بانک شهر در سال 89 برگزار شد که نتایج آن در اواخر خرداد 89 اعلام گردید. پس از آن پذیرش نیرو در سال 98 بر اساس رزومه شکل گرفت که اخبار آن نیز متعاقبا اعلام شد. با توجه به مشخص نبودن برنامه بانک شهر مبنی بر استخدام در سال 99، اطلاعاتی در زمینه زمان استخدام و نیز زمان اعلام نتایج آن در دست نیست اما شما عزیزان می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید تا بلافاصله پس از منتشر شدن اخبار مربوطه، در جریان جزئیات آن قرار بگیرید.

نحوه اعلام نتایج استخدام بانک شهر

بانک شهر استخدام نیروهای خود را به یکی از دو روش برگزاری آزمون کتبی و گزینش یا بررسی رزومه داوطلبان و مصاحبه انجام می دهد که بر این اساس نتایج آن نیز در دو مرحله متفاوت اعلام می گردد.

مرحله اول

در صورتی که آزمون کتبی برگزار شده باشد، پس از مشخص شدن نمره آزمون، نتایج اولیه آن منتشر می شود. اما چنانچه پذیرش داوطلبان بر اساس رزومه ارسالی آن ها انجام شود، نتایج بررسی مدارک ارسال شده در قالب نتایج اولیه اعلام می گردد.

مرحله دوم

در این گام، نتیجه انجام مصاحبه حضوری و مراحل مختلف آن از جمله معاینات پزشکی، تست اعتیاد، گزینش عقیدتی و سیاسی، برخورداری از سلامت شخصیتی، روانی و جسمانی مشخص می شود.

نتایج به صورت اینترنتی در سایت بانک شهر منتشر می شود. پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج، داوطلبان می بایست به درگاه الکترونیکی اطلاع رسانی بانک شهر به آدرس shahr – bank.ir مراجعه نمایند و از پروفایل کاربری خود نتایج را مشاهده کنند.

پس از اعلام نتایج در صورتی که داوطلبان در تمامی مراحل استخدامی پذیرفته شوند برای آن ها یک دوره آموزشی برگزار می شود که در صورت موفق پشت سر گذاشتن این دوره، به عنوان کارمندان بانک مورد نظر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. در صورتی که قصد دارید در باره اعلام نتایج سایر بانک ها از جمله زمان اعلام نتایج بانک ملت مطلع شوید، روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج استخدام بانک شهر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی