خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج استخدام بانک گردشگری 1401

اعلام نتایج استخدام بانک گردشگری 1401

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک گردشگری
اعلام نتایج استخدام بانک گردشگری 1401

بانک گردشگری یکی از بانک های خصوصی کشور و زیرگروه شهرداری بوده که دارای شعب متعددی در تهران و سراسر ایران می باشد. استخدام در بانک گردشگری از دو طریق شرکت در آزمون و یا پر کردن فرم استخدام در مهلت تعیین شده صورت می پذیرد و نتایج آن به صورت تلفنی و یا از طریق سایت رسمی این بانک به آدرس tourismbank.ir در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت. بسیار مهم است که متقاضیان از زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی به صورت دقیق مطلع باشند تا بتوانند هر چه سریع تر خود را برای انجام مراحل مصاحبه و یا شروع کار آماده کنند.

اعلام نتایج استخدام در بانک گردشگری از طریق سامانه اختصاصی این بانک یا به صورت تماس مستقیم به اطلاع فرد برگزیده می رسد.

زمان اعلام نتایج استخدام با آزمون بانک گردشگری 1401

همان طور که پیشتر مطرح شد، افراد حائز شرایط استخدام بانک گردشگری 1401 می توانند از دو روش با آزمون و بدون آزمون برای همکاری با این مجموعه اقدام کنند که هر یک از این روش ها زمان های خاص خود را دارند. وضعیت پذیرش شرکت کنندگان در آزمون استخدامی این بانک طی دو مرحله به اطلاع این افراد خواهد رسید. نتایج آزمون کتبی در مرحله اول منتشر می گردد که در صورت پذیرفته شدن و راه یابی به پله دوم، پس از شرکت در مصاحبه حضوری می توانند در انتظار اعلام نتایج نهایی باشند.

زمان نتایج اولیه

داوطلبان ثبت نام در آزمون استخدامی بانک گردشگری که در جلسه آزمون شرکت نموده اند، می توانند حدود یک ماه پس از زمان برگزاری آن، نتایج خود را بر روی سایت رسمی بانک گردشگری مشاهده نمایند. در نظر داشته باشید که آخرین آزمون استخدامی بانک گردشگری در سال 96 برگزار گردیده و پس از آن استخدام در این بانک به صورت بدون آزمون بوده است. با این حال در صورتی که استخدام بانک گردشگری از طریق آزمون صورت پذیرد، می توانید برای اطلاع سریع از زمان اعلام نتایج آن در کانال تلگرام آزمون های استخدامی  عضو شوید.

زمان نتایج نهایی

افرادی که موفق به پذیرش در آزمون کتبی شده باشند، به مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد و 10 روز فرصت دارند تا جهت آزمون شفاهی به بانک مراجعه نمایند. طبق آخرین دوره نیز نتایج این آزمون حدود 40 روز پس از انجام مصاحبه و از طریق سامانه بانک گردشگری در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج استخدام براساس رزومه بانک گردشگری 1401

اعلام نتایج داوطلبانی که با مراجعه به سایت بانک گردشگری و از طریق تکمیل فرم استخدام، درخواست همکاری خود را ثبت نموده اند، دارای زمان مشخصی نمی باشد. علت این موضوع این است که آگهی های استخدامی مربوطه در زمان های متفاوت و با توجه به نیازمندی های شعب مختلف بانک منتشر می گردد. معمولا آگهی های قرار داده شده دارای مهلت مشخصی جهت ارسال رزومه کاری هستند. پس از پایان مهلت تکمیل فرم مربوطه، رزومه های ارسال شده مورد بررسی قرار خواهند گرفت و با توجه به تعداد این رزومه ها و زمان لازم برای بررسی آن ها، زمان اعلام نتایج مشخص می گردد.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک گردشگری 1401

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک گردشگری برای دو روشی که در بالا اشاره شد، متفاوت می باشد. در ادامه مطلب، به نحوه مشاهده نتایج آزمون و یا بررسی رزومه به صورت دقیق اشاره شده است.

نتایج استخدام با آزمون

در روش شرکت در آزمون استخدامی، لیست افراد پذیرفته شده از طریق سایت رسمی بانک گردشگری به نشانی tourismbank.ir اعلام می گردد. برای مشاهده این لیست می توانید مطابق مراحل زیر اقدام کنید.

  • وارد سامانه بانک گردشگری به آدرس tourismbank.ir شده و بر روی گزینه “اخبار” در بالای صفحه کلیک کنید.
  • بر روی خبر مربوطه کلیک کرده تا بتوانید لیست افراد را مشاهده نمایید.

نتایج استخدام با رزومه کاری

در روش استخدام از طریق رزومه پس از انجام بررسی های لازم، به طور مستقیم با فرد متقاضی تماس گرفته و به او اطلاع داده می شود.  البته لازم به ذکر است که در هر دو روش ذکر شده پس از تکمیل فرم استخدام و یا ثبت نام در آزمون، به هر فرد کد پیگیری اختصاص داده خواهد شد که داوطلبان با استفاده از آن می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سامانه بانک گردشگری نتایج خود را مشاهده نمایند.

در نهایت خوب است بدانید که می توان با ارسال نامه رسمی و از طریق راه های ارتباطی مشخص شده در سامانه اختصاصی بانک گردشگری هرگونه اعتراض نسبت به نتایج استخدامی را ثبت نمایید. اعتراضات مطرح شده در صورت منطقی بودن، از طرف مسئولین مربوطه پیگیری خواهند شد.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک گردشگری 1401 در چه زمانی می باشد؟

با توجه به نحوه استخدام، زمان اعلام نتایج متفاوت است که در مقاله به آن ها اشاره کردیم.

2- اعلام نتایج آزمون استخدامی در بانک گردشگری به چه صورت می باشد؟

نتایج آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه tourismbank.ir یا به صورت تلفنی به اطلاع فرد برگزیده می رسد.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج استخدام بانک گردشگری وجود دارد؟

بله، با ثبت نامه رسمی از طریق راه های ارتباطی بانک، می توانید اعتراض خود را مطرح نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی