تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد علوم پزشکی 99
اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

به جرات می توان گفت که پس از شرکت در آزمون مهم ترین مرحله، انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98 می باشد. تمامی داوطلبان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 98 که در نیمه دوم مرداد ماه به انتخاب رشته محل های ارائه شده پرداختند برای دریافت نتایج آن باید در نیمه دوم شهریور ماه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند.

با توجه به این که گزینش نهایی دانشجویان در هر یک رشته ها یا مجموعه امتحانی آزمون کارشناسی ارشد با توجه به نمره تراز شده مندرج در کارنامه ، سهمیه و اولویت رشته محل های انتخاب شده توسط دانشجو انجام می گیرد ، آن دسته از داوطلبانی که در یکی از انتخاب های خود قبول شده اند می توانند از 22 شهریور با مراجعه به سایت دانشگاه پذیرنده نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در زمان مقرر ، از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.

زمان انتشار کارنامه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد 98 که در دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد انتخاب رشته نموده اند می توانند از روز چهارشنبه 20 شهریورماه کارنامه نهایی خود را دریافت نمایند. با توجه به این که مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور عهده دار برگزاری فرآیند آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد ؛ داوطلبان باید برای مشاهده نتایج خود در موعد مقرر به سایت رسمی این سازمان مراجعه نمایند.

در زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت داوطلبانی که در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده اند باید با مراجعه به سایت دانشگاه پذیرنده مدارک لازم جهت ثبت نام را فراهم آورند و نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 ، می بایست به سایت تخصصی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید. برای مشاهده کارنامه ملزم به طی کردن مراحل زیر می باشید.

مراجعه به سایت مذکور و انتخاب گزینه “کارشناسی ارشد – ارشد” از منوی فعال در سمت راست سایت ، مطابق تصویر زیر

مرحله اول اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت

 

با ورود به صفحه جدید بر روی گزینه “مشاهده نتایج نهایی” کلیک نمایید سپس با وارد نمودن کد رهگیری خود ، نتایج را مشاهده خواهید نمود.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته اکثر آزمون های تحصیلات تکمیلی، چنانچه ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نگردد اقدام به تکمیل ظرفیت می کنند و این قضیه به نفع دو دسته از داوطلبان است. یک دسته داوطلبانی که در انتخاب رشته شرکت کرده اند ولی در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یک دسته افرادی که با وجود پذیرفته شدن در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، علاقه چندانی به ادامه تحصیل در رشته محل پذیرفته شده ندارند. در این مرحله، دانشگاه ها رشته های دارای ظرفیت را اعلام کرده و این امکان را به داوطلبان دارای شرایط می دهند تا مجددا انتخاب رشته نمایند تا شاید در رشته محل مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

در سال 97 تکمیل ظرفیت برای هیچکدام از رشته های کارشناسی ارشد برگزار نشد اما چنان چه امسال دانشگاه ها اعلام ظرفیت خالی کنند به احتمال زیاد زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 مهر ماه سال جاری انجام شود که به محض اطلاع از زمان دقیق ثبت نام ، در سایت و کانال تلگرام ایران مشاوره ، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره