سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

مطمئنا مهمترین مرحله پس از برگزاری آزمون، انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت است. به همین دلیل هر سال بلافاصله پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان زیادی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت، نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت و زمان و نحوه برگزاری مصاحبه دکتری وزارت بهداشت مطلع شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع ” اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 ” اختصاص دهیم و تا حد امکان در آن به پر تکرارترین سوالات داوطلبان پاسخ دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهیم کرد به سایت sanjeshp,ir مراجعه نمایید.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

پس از قرار گرفتن نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به سایت مذکور به نشانی sanjeshp.ir می توانید نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایید. برای این کار می بایست پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست صفحه، گزینه ” دکتری تخصصی ” را انتخاب نمایید. سپس صفحه جدیدی در سمت چپ پیش روی شما قرار می گیرد که می بایست گزینه ” نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب کنید. سپس در صفحه ی جدید نیز بایستی گزینه ” نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب کنید. در نهایت نیز با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و کلیک بر روی دکمه جستجو می توانید نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 را مشاهده کنید. ضمنا جهت اطلاع از نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 از تاریخ 97/4/3 آغاز و تا 97/4/8 ادامه یافت و طبق اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 مصاحبه دکتری وزارت بهداشت از تاریخ 14 تیر ماه آغاز و تا 7 مرداد ماه ادامه خواهد شد.  بنابراین، نتایج انتخاب رشته تا قبل از این تاریخ (97/4/14) منتشر خواهد شد. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته، این متن ویرایش و بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام دکتری نیز می توانید پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 باشید.

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97

در این قسمت به ذکر نکات مهم مربوط به مصاحبه، از جمله معرفی مناطق ده گانه آمایشی کشور برای مصاحبه رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی و زمان و محل برگزاری مصاحبه های دکتری وزارت بهداشت 97 خواهیم پرداخت.

مناطق ده گانه آمایشی کشور برای مصاحبه رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی :

  • منطقه آمایشی 1 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : بابل – سمنان – شاهرود – گلستان – مازندران – گیلان
  • منطقه آمایشی 2 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : ارومیه – تبریز
  • منطقه آمایشی 3 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : همدان – کردستان – کرمانشاه
  • منطقه آمایشی 4 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : لرستان – اهواز
  • منطقه آمایشی 5 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : هرمزگان – شیراز
  • منطقه آمایشی 6 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : قم – زنجان – قزوین
  • منطقه آمایشی 7 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : کاشان – اصفهان – یزد – شهرکرد
  • منطقه آمایشی 8 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : کرمان – زاهدان
  • منطقه آمایشی 9 شامل دانشگاه های علوم پزشکی : مشهد – بیرجند
  • منطقه آمایشی 10 شامل دانشگاه های : تهران – ارتش – جهاد دانشگاهی (رویان) – ایران – انستیتو پاستور ایران – شهید بهشتی – بقیه الله – علوم بهزیستی و توانبخشی – سازمان انتقال خون ایران – دانشگاه آزاد اسلامی – دانشگاه شاهد – دانشگاه تربیت مدرس

زمان و محل برگزاری مصاحبه های دکتری وزارت بهداشت 97

1- زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی در مناطق آمایشی، در سال تحصیلی 98 – 97 به شرح زیر است.

2- زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری پژوهشی در سازمان ها/موسسات/دانشگاه های علوم پزشکی در سال تحصیلی 98 – 97 به شرح زیر می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید