خانه پذیرش بدون کنکور اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

زمان اعلام نتایج بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 1401
اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

علاقه مندانی که در فرآیند ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 شرکت نموده و اقدام به انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 کرده اند، حال در انتظار اعلام اخبار مربوط به زمان انتشار نتایج پذیرش در دانشگاه ها و موسسات انتخابی هستند. این دسته از متقاضیان می بایست در بازه زمانی مقرر نسبت به دریافت و مشاهده نتیجه پذیرش خود از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایید.

انتظار می رود که نتایج پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی نیمسال اول 1401 در اواخر مهر ماه اعلام شود.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

با توجه به این که زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دو مرتبه در سال صورت می پذیرد، طبیعتا اعلام نتایج مربوطه نیز در دو بازه زمانی متفاوت انجام می گیرد. داوطلبان شرکت کننده می بایست مطابق با زمانی که از طریق اطلاعیه های سایت رسمی سازمان سنجش منتشر می گردد، نسبت به دریافت نتیجه قبولی یا عدم قبولی خود اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال مهر ماه 

زمان انتشار نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 نیمسال اول هنوز تعیین نشده اما می توان طبق روند سال گذشته انتظار داشت که نتایج مذکور در اواخر مهر ماه سال جاری در اختیار شرکت کنندگان قرار گیرد. این دسته از داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره در اسرع وقت از اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال بهمن ماه 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی برای نمیسال دوم 1401 هنوز تعیین نشده است اما با توجه به سال های گذشته می توان انتظار داشت که نتایج مذکور در اواخر دی ماه روی سایت سنجش قرار گیرد. متقاضیان پذیرفته شده در این مرحله می بایست به منظور اطلاع از زمان نام نویسی و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت رسمی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل پذیرش خود مراجعه نموده و اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

راهنمای مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی به کارشناسی 1401

پس از انتشار اطلاعیه سایت سنجش در خصوص نتایج پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور مقطع کاردانی به کارشناسی داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه خود را مشاهده نمایند.

 • ابتدا با ورود به سایت sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب نمایید.
  نحوه دریافت نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
  نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
 • سپس، در صفحه نمایان شده بر روی لینک فعال با عنوان “اعلام نتیجه پذیرش براساس سوابق کاردانی به کارشناسی – سال 1401” کلیک کنید.
نحوه دریافت نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
 • اکنون در این مرحله، در کادرهای خالی با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده کلید “مشاهده نتیجه” را بفشارید.
  نحوه دریافت نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی
  نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

در صورتی که متقاضی در یکی از رشته محل های انتخابی قبول شده باشد می تواند در قسمت وضعیت قبولی نام و رشته قبولی را مشاهده کرده و در صورت عدم پذیرش داوطلب، هیچ اطلاعاتی مبنی بر دانشگاه و رشته قابل رویت نخواهد بود.

اعتراض به نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی به کارشناسی 1401

آن دسته از متقاضیانی که موفق به پذیرش در لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401  نشده اند، می توانند با اعتراض به نتایج پذیرش از طریق بخش سیستم پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اقدامات لازم را انجام دهند که به طور معمول پس از گذشت حداکثر 72 ساعت از ثبت درخواست، پاسخ این سازمان در خصوص اعتراض داوطلب در اختیار وی قرار می گیرد. مراحل انجام این کار به ترتیب زیر می باشد:

 • در ابتدا به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش به نشانی darkhast.sanjesh.org وارد شده و از آیکون “فرم ها” گزینه “درخواست، اصلاح و بررسی”  را انتخاب نمایید.
مرحله اول اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
مرحله اول اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
 • پس از درج شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیک در کادرهای مربوطه، کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.
مرحله دوم اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
مرحله دوم اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
 • سپس یک کد اعتبار سنجی به تلفن همراه ارسال خواهد شد که باید آن را در کادر مربوط (اعتبار سنجی) وارد کرده و سپس روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

 • سپس بایستی فرم موجود در بخش “درخواست کننده” را تکمیل نموده و در انتهای همین فرم، متن درخواست خود را تایپ کنید. پس از نوشتن متن اعتراض، بایستی مستندات و مدارک لازم را بارگذاری کرده و در نهایت کلید “ذخیره و ثبت درخواست” را بفشارید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

پس از ثبت درخواست، یک شماره نامه و یک کدرهگیری از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن ها می توانید به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org مراجعه نمایید و آخرین وضعیت درخواست خود را مشاهده کنید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 مهر ماه چه زمانی می باشد؟

نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در اواخر مهر ماه به صورت اینترنتی در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

2- مشاهده نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 از طریق کدام سایت انجام می گیرد ؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سارمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 خود را دریافت نمایند.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند با مراجعه به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره