دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

دانشگاه هایی که در انتخاب رشته اولیه نتوانسته اند ظرفیت خود را تکمیل نمایند چند روز بعد از اعلام نتایج  کارشناسی ارشد 98، لیست رشته های دارای ظرفیت خود را به سازمان سنحش اعلام می کنند و سازمان سنجش این کد رشته ها را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا از این فرصت مجدد استفاده کنند. لازم به ذکر است که تمام داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 شرکت کرده اند و برای آن ها کارنامه صادر شده( حتی آن هایی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا در انتخاب رشته در هیچ یک از کد رشته های انتخابی خود پذیرفته نشده اند.) می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. در این مقاله تحت عنوان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری، به زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 و نحوه ی اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پرداخته ایم.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

در این بخش از مقاله به نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری می پردازیم. نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به دو روش می توانید نتایج را مشاهده کنید : 1 – جستجوی نتایج با استفاده از مشخصات فردی و شماره پرونده 2 – جستجو با استفاده از مشخصات فردی و شماره داوطلبی. جهت اطلاع از نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری و کارنامه تکمیل ظرفیت خود، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد طبق سال های گذشته اواخر مهر یا اوایل آبان ماه اعلام می شود. داوطلبان پذیرفته شده بر اساس امکانات و نظر دانشگاه ها برای می توانند از مهر ماه در دانشگاه پذیرفته شده مشغول به تحصیل گردند در غیر این صورت از بهمن ماه می توانند ثبت نام نمایند. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 97 اعلام نشده است، جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 می توانید عضو  کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره گردید تا علاوه بر زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97، از آخرین اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد مطلع گردید.

نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

داوطلبانی که به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد بهمن 98 اعتراضی دارند می توانند اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت نمایند. برای این کار ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید و سپس گزینه سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید. در مرحله بعدی روی گزینه عضویت کلیک کرده و اطلاعات شخصی خواسته شده را وارد نمایید. پس از آن در منوی سمت راست گزینه ای تحت عنوان درخواست جدید وجود دارد که می بایست آن را انتخاب کرده و سپس روی گزینه کارشناسی ارشد 97 کلیک نمایید تا گزینه اعتراض به نتیجه قبولی برای شما فعال گردد و در مرحله آخر شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را وارد کرده و متن اعتراض خود را نوشته و ثبت نمایید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که دلیل اعتراض شما باید قانع کننده باشد. مثلا ممکن است سهمیه در نتیجه قبولی شما اعمال نشده و یا به اشتباه درج شده باشد که در این صورت اگر اعتراض کنید حتما نسبت به اعتراض شما اقدام خواهد شد. جهت ثبت اعتراض خود می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره