تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید ابتدا دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را به طور دقیق مورد بررسی و مطالعه قرار دهند تا از شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آگاه شوند. آزمون کارشناسی ارشد گروه های علوم پزشکی معمولا هر ساله توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار می شود که در سال 99 در روزهای 23 و 24 مرداد ماه برگزار شد.

داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 99 خود را می توانند دریافت نمایند. پس از گذراندن مرحله آزمون، حال متقاضیان منتظر نتایج خود هستند که پس از انتشار کارنامه اولیه تمامی داوطلبان در موعد مقرر، افراد می توانند با ورود به سایت، کارنامه خود را دریافت نمایند.

داوطلبان می توانند نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خود را در سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

مرکز سنجش آموزش پزشکی برای دسترسی آسان داوطلبان، برنامه زمان بندی اجرای آزمون کارشناسی ارشد 99 را برای تمامی رشته های تحصیلی، در دفترچه راهنمای ثبت نام قرار داده است. یکی از ویژگی های جدول زمان بندی این است که داوطلبان به موقع از زمان هر فرآیند آگاه شده و با آرامش بیشتری برای هر مرحله برنامه ریزی خواهند کرد. طبق این زمان بندی معمولا کمتر از یک ماه پس از برگزاری آزمون داوطلبان می توانند از نتایج خود آگاه شوند.

توجه کنید زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 99، روز یکشنبه مورخ 30 شهریور ماه 99 می باشد که شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد از اخبار پیرامون اعلام نتایج و زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت سال 99 مطلع شوید.

 نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای مشاهده نتایج اولیه و نتایج نهایی یا انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، داوطلبان باید در زمان اعلام شده به سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند و کارنامه خود را که شامل اطلاعاتی نظیر مشخصات فردی، سهمیه داوطلب، نمره خام دروس امتحانی، نمره کل تراز، رتبه داوطلب در سهمیه و بدون سهمیه می باشد، دریافت کنند.

متقاضیان به این نکته توجه کنند که برای دریافت کارنامه باید کد پیگیری ثبت نام خود را در دسترس داشته باشند. برای دریافت نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطابق راهنمای تصویری زیر اقدام نمایید.

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir وارد شوید و از منوی سمت راست بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” کلیک نمایید.

  • با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “کارنامه علمی”، کد رهگیری خود را وارد نمایید.

مرحله دوم دریافت کارنامه ارشد وزارت بهداشت

  • در آخر نیز با وارد کردن کد رهگیری، صفحه ای برایتان باز می شود که داوطلبان می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

مرحله سوم دریافت کارنامه ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در عکس زیر نمایش داده شده است.

بعد از دریافت کارنامه اولیه، داوطلبانی که رتبه و نمره حد نصاب را کسب نموده اند، می توانند در سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت انتخاب رشته خود را با توجه به میزان تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت انجام دهند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 معمولا پس از اعلام نتایج اولیه آغاز می شود که داوطلبان با دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند از لیست رشته های ارائه شده آگاهی لازم را کسب نمایند.

همچنین اگر به دلایلی متقاضیان قصد ایجاد تغییر در رشته های انتخابی خود را داشته باشند، می توانند در زمان مقرر نسبت به ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خود اقدام نمایند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، چه موقعی از سال است؟

در روز 30 شهریور ماه 99، شاهد انتشار کارنامه اولیه این آزمون می باشیم.

2- آیا نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی اعلام می شود؟

بله، نتایج این آزمون از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، منتشر می گردد.

3- کارنامه علمی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چیست؟

کارنامه علمی همان کارنامه اولیه است که وضعیت مجاز یا غیر مجاز شدن داوطلب را جهت انتخاب رشته نشان می دهد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد