پنج شنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از آن جا که همه ی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی مجاز به شرکت در آزمون وزارت بهداشت هستند، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ( کارشناسی ارشد پزشکی ) یکی از آزمون های پر متقاضی محسوب می گردد. به دلیل اهمیت این آزمون داوطلبان شرکت کننده در این ماراتون پراهمیت بلافاصله پس از ثبت نام در آزمون 97 به دنبال دانستن زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97، زمان انتخاب رشته و اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند. به همین دلیل این مطلب را تحت عنوان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آماده کرده ایم و در این مطلب به هر آن چه که بایستی در رابطه با اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 بدانید پرداخته ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه فرمایید و از اطلاعاتی که در این مطلب قرار داده ایم استفاده نمایید.

جهت مشاهده نتایج آزمون بایستی در زمان مقرر به سایت www.sanjeshp.ir مراجعه کنید.

سهمیه های موثر در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

سهمیه هایی که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می توانند از آن استفاده نمایند عبارتنداز: سهمیه ایثارگران، سهمیه رزمندگان، سهمیه استعدادهای درخشان و همچنین سهمیه آزاد

شاید در رابطه با سهمیه 25 درصدی و یا 5 درصدی شنیده باشید ولی اطلاعاتی در رابطه با تفاوت این دو نداشته باشید و اصلا ندانید که شما جزو کدام دسته هستید. 25 درصدی ها و یا 5 درصدی ها؟ با مطالعه این بخش حتما به پاسخ این پرسش خواهید رسید.

25 درصد از ظرفیت هر رشته محل به خانواده های شهدا، مفقودالاثر، آزاده و جانبازان 25 درصد و بالای 25 درصد تعلق می گیرد. توجه داشته باشید که این سهمیه تنها به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خانواده ایثارگران و به شرط کسب 80 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خود فرد رزمنده، تعلق می گیرد. 5 درصد از ظرفیت هر رشته محل نیز به جانبازانی با درصد جانبازی کمتر از 25 درصد تعلق می گیرد. سهمیه 5 درصدی به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خانواده ایثارگران تعلق خواهد گرفت. درضمن سهمیه 5 درصدی به همسر و فرزند رزمندگانی که حداقل 6 ماه به صورت داوطلبانه در جبهه حضور داشته اند نیز به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد تعلق می گیرد. داوطلبانی هم که شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را داشته باشند می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

چه زمانی نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 اعلام می شود؟

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم چند هفته پس از برگزاری آزمون یعنی به احتمال زیاد اوایل مرداد ماه نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مشخص خواهد شد. جهت مشاهده نتایج آزمون بایستی به سایت www.sanjeshp.ir مراجعه کنید و با وارد نمودن  کد رهگیری، کارنامه خود را ملاحظه نمایید. در ادامه مراحل مشاهده اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را به صورت تصویری قرار داده ایم:

کارنامه اولیه شامل اطلاعات زیر می باشد:

  • مشخصات فردی
  • سهمیه
  • نمره خام دروس امتحانی ( به درصد )
  • نمره کل تراز ( به درصد )
  • رتبه در سهمیه
  • رتبه کل داوطلب در بین همه داوطلبان همان رشته بدون اعمال و درنظر گرفتن سهمیه

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

پس از مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 نوبت به مرحله ای حساس تر یعنی انتخاب رشته می رسد. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 از 14 مرداد ماه آغاز و تا 17 مرداد ادامه می یابد. چنانچه تغییری در زمان انتخاب رشته بوجود بیاید حتما در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام ایران مشاوره به اطلاعتان خواهیم رساند. ضمنا انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید