تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مدارس / نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد

نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد

راهنمای برگزاری امتحانات در برنامه شاد
نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سامانه شاد به علت تداوم تعطیلی مدارس ایجاد شده است و دانش آموزان می توانند تمامی فعالیت هایی که در کلاس های درس حضوری انجام می دادند، در این برنامه ادامه دهند. از آن جا که زمان بازگشایی مدارس در سال 99 مشخص نیست، برای بسیاری از دانش آموزان این مسئله مطرح است که تکلیف امتحانات آن ها چه خواهد شد؟ آیا امتحانات پایان سال تحصیلی به صورت حضوری برگزار می گردند یا امکان برگزاری آن ها در اپلیکیشن شاد نیز وجود دارد؟

تا کنون در رابطه با برپایی امتحانات نهایی خرداد به صورت مجازی صحبتی نشده است و اخبار حاکی از آن هستند که این آزمون ها با رعایت فاصله مجاز در سالن های بزرگ و به صورت حضوری برگزار خواهند شد؛ مگر این که ستاد مبارزه ملی با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تصمیم جدیدی اتخاذ نمایند. برای اطلاع از نحوه برگزاری امتحانات سایر مقاطع تحصیلی در ادامه با ما همراه باشید.

تصمیم گیری در رابطه با برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی مدارس، بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد.

شیوه برگزاری امتحانات در سامانه شاد

با توجه به روند آموزش مجازی که این روزها در مدارس حاکم است، بسیاری از فعالیت های دانش آموزان از طریق سامانه شاد انجام می شود و همین فعالیت ها، نمره مستمر آن ها را در نیمسال تحصیلی دوم تعیین می کنند.

برخی از مدارس در طی آموزش مجازی، امتحانات و ارزشیابی های خود را نیز به صورت آنلاین انجام می دهند. به این صورت که معلم ساعت و روز مشخصی را تعیین می کند؛ دانش آموزان باید راس روز و ساعت مقرر در سامانه مورد بحث، آنلاین باشند و در آزمونی که برگزار می گردد، شرکت نمایند.

از آن جا که تمامی تلاش ها مبنی بر این است که تدریس کلیه محتوای درسی کتاب ها، تا پایان اردیبهشت ماه خاتمه یابد، می توان گفت این شیوه آموزشی و برگزاری امتحانات نیز حداقل تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

آیا امکان برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی مقاطع مختلف در سامانه شاد وجود دارد؟

تا کنون تصمیمی برای اجرایی کردن امتحانات پایان سال تحصیلی توسط سامانه شاد و به صورت غیر حضوری، اتخاذ نشده است و برگزاری آن ها به صورت حضوری و با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در اولویت می باشد. مگر این که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تصمیم جدید و قوانین سخت گیرانه تری اعلام شود که موجب لغو برگزاری امتحانات به صورت حضوری گردد.

بنابراین اگر وزارت بهداشت، تایید نکند که دانش آموزان برای ارزیابی پایان سال تحصیلی به صورت حضوری در حوزه های امتحانی حاضر شوند، وزارت آموزش و پرورش باید تدابیری بیاندیشد و آزمون های مذکور را به صورت غیر حضوری برگزار نماید. حال این که در چنین شرایطی سامانه شاد برای برگزاری امتحانات بستر مناسبی باشد یا خیر، مشخص نیست و باید دید مسئولین چه تصمیمی برای آن می گیرند.

پس از اتمام دوره آموزشی در اپلیکیشن شاد و یا برنامه شاد تحت وب، دانش آموزان پایه دوازدهم می توانند با مرور مفاهیم درسی و مطالعه نمونه سوالات امتحان نهایی خرداد، خود را برای شرکت در آزمون های نهایی آماده سازند. دانش آموزان مقاطع دیگر نیز می توانند در فرصتی که برای آن ها فراهم است نسبت به مطالعه مفاهیم درسی بپردازند تا در زمان برگزاری امتحانات پایان ترم، دچار مشکل نشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه شاد می توانید از لینک های ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش، ارور سامانه شاد، برنامه شاد ویندوز و اپلیکیشن شاد نسخه ios استفاده نمایید. هم چنین برای آگاهی از ساعت و زمان پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون به صورت روزانه، می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99