تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

هزینه نام نویسی بدون کنکور دانشگاه سراسری 99
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله داوطلبان زیادی از طریق ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری مشغول به تحصیل در رشته مورد علاقه خود می شوند. هر یک از دانشگاه های سراسری اعم از دوره های روزانه ، شبانه ، مجازی ، پردیس خودگردان و هم چنین دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرند. علاقه مندان می بایست ابتدا به بررسی جزئیات دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری پرداخته و سپس مراحل نام نویسی خود از جمله پرداخت هزینه ثبت نام را به انجام برسانند.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری صرفا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 مستلزم پرداخت هزینه و دریافت شماره پیگیری پرداخت می باشد و به عبارتی تنها پس از واریز این مبلغ ، قادر به تکمیل فرآیند نام نویسی خود خواهید بود. از همین رو ، به محض آغاز زمان ثبت نام ، لینک خرید کارت اعتباری نیز در سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری فعال شده و داوطلبان می توانند نسبت به پرداخت هزینه مورد نیاز اقدام نمایند.

هزینه نام نویسی بدون کنکور مهر ماه

مطابق با آنچه در دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 99 درج شده است ، متقاضیان می بایست مراحل نام نویسی خود از جمله پرداخت هزینه و انتخاب رشته را به صورت اینترنتی به انجام برسانند. هزینه ای که برای این مرحله از پذیرش داوطلبان در نظر گرفته شده است برابر با 37 هزار تومان و همچنین 600 تومان بابت خدمات پیامکی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

هزینه نام نویسی بدون کنکور بهمن ماه

با توجه این که پذیرش دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی 98 به صورت حضوری انجام پذیرفت ، انتظار می رود در سال 99 نیز فرآیند ثبت نام در نیمسال تحصیلی دوم با مراجعه حضوری داوطلبان به دانشگاه مورد نظر خود صورت بگیرد. توجه داشته باشید که حتی در صورت حضوری انجام شدن مراحل نام نویسی ، متقاضیان می بایست مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. این هزینه در بهمن ماه سال 98 برابر با 27 هزار و 500 تومان بود که پیش بینی می شود در سال 99 با کمی افزایش همراه باشد.

راهنمای پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

همان طور که اشاره شد اولین گام جهت نام نویسی بدون کنکور دانشگاه سراسری ، پرداخت هزینه آن و دریافت شماره پیگیری پرداخت می باشد. به منظور واریز مبلغ مورد نیاز بایستی به ترتیب زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.
  • روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی” موجود در صفحه کلیک کنید.
  • از منوی موجود در سمت راست صفحه ، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید.
  • پس از انتقال به درگاه پرداخت اینترنتی سایت سازمان سنجش می توانید هزینه نام نویسی را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نموده و شماره پیگیری پرداخت دریافت کنید.

چنانچه متقاضی ورودی مهر ماه می باشید لازم است پس از طی مراحل فوق ، مجددا به لینک فعال ثبت نام بازگشته و پس از بارگذاری عکس پرسنلی خود به تکمیل فرم تقاضانامه و درج کد رشته هایی که از دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 99 استخراج نموده اید ، بپردازید. در صورت ثبت نام حضوری نیز می بایست ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و پس از اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 ارائه شده در هر یک از واحدهای دانشگاهی ، به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید و روند ثبت نام خود را حضورا پیگیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره