تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400

مبلغ نام نویسی بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400

هر ساله داوطلبان زیادی از طریق ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری مشغول به تحصیل در رشته مورد علاقه خود می شوند. هر یک از دانشگاه های سراسری اعم از دوره های روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان و هم چنین دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرند. علاقه مندان می بایست ابتدا به بررسی جزئیات دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری پرداخته و سپس مراحل نام نویسی خود از جمله پرداخت هزینه ثبت نام را به انجام برسانند.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 صرفا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 مستلزم پرداخت هزینه و دریافت شماره پیگیری پرداخت می باشد و به عبارتی تنها پس از واریز این مبلغ، قادر به تکمیل فرآیند نام نویسی خود خواهید بود. از همین رو، به محض آغاز زمان ثبت نام، لینک خرید کارت اعتباری نیز در سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری فعال شده و داوطلبان می توانند نسبت به پرداخت هزینه مورد نیاز اقدام نمایند.

هزینه نام نویسی بدون کنکور مهر ماه

مطابق با آنچه در دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 1400 درج شده است، متقاضیان می بایست مراحل نام نویسی خود از جمله پرداخت هزینه و انتخاب رشته را به صورت اینترنتی به انجام برسانند. لازم به ذکر است که در حال حاضر مبلغ دقیق نام نویسی در این فرآیند برای سال جاری مشخص نیست اما هزینه ای که در سال 99 برای این مرحله از پذیرش داوطلبان در نظر گرفته شد، برابر با 37 هزار تومان بود. در نتیجه پیش بینی می شود که این میزان با مقداری افزایش هزینه برای سال 1400 همراه باشد.

هزینه نام نویسی بدون کنکور بهمن ماه

توجه داشته باشید که در صورت حضوری و یا غیرحضوری انجام شدن مراحل نام نویسی بدون کنکور برای نیمسال دوم، متقاضیان می بایست مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند که میزان مبلغ این هزینه برای سال 1400 تاکنون اعلام نشده است.

راهنمای پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 1400

همان طور که اشاره شد اولین گام جهت نام نویسی بدون کنکور دانشگاه سراسری، پرداخت هزینه آن و دریافت شماره پیگیری پرداخت می باشد. به منظور واریز مبلغ مورد نیاز بایستی به ترتیب زیر عمل کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله اول

  • کلیک بر روی لینک فعالثبت‌ نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400″

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله دوم

  • کلیک بر روی عبارت “خرید کارت” در سمت راست جهت پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 و سپس انتخاب گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله سوم

  • فشردن دکمه “سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400” و کلیک بر روی گزینه “تایید و ادامه”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله چهارم

  • درج نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه و همچنین پست الکترونیک در کادرهای مربوطه و انتخاب عبارت “تایید و ادامه”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله پنجم

  • یادداشت نمودن کد پیگیری پرداخت، فعال کردن تیک مربوطه و سپس کلیک بر روی گزینه “ادامه روند پرداخت”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله ششم

  • تکمیل اطلاعات کارت بانکی و فشردن کلید “پرداخت”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله هفتم

حال می توانید به صفحه ابتدایی ثبت نام بازگشته و  فرم اینترنتی نام نویسی را با استفاده از اطلاعات تحصیلی و شخصی تکمیل نمایید. چنانچه متقاضی ورودی مهر ماه می باشید لازم است پس از طی مراحل فوق، مجددا به لینک فعال ثبت نام بازگشته و پس از بارگذاری عکس پرسنلی خود به تکمیل فرم تقاضانامه و درج کد رشته هایی که از دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 1400 استخراج نموده اید، بپردازید. در صورت ثبت نام حضوری نیز می بایست ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و پس از اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور سراسری 1400 ارائه شده در هر یک از واحدهای دانشگاهی، به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید و روند ثبت نام خود را حضورا پیگیری کنید.

 

سوالات متداول

1- میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 به چه صورت می باشد؟

تاکنون هزینه ثبت نام در این فرآیند برای سال 1400 تعیین نشده است.

2- هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 را از طریق کدام سایت می توان پرداخت نمود؟

پرداخت هزینه به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org امکان پذیر است.

3- مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 به چه صورت می باشد؟

مراحل پرداخت مبلغ نام نویسی در این فرآیند به طور کامل در این مقاله شرح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره