9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه کاردانی فنی و حرفه ای هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

هزینه نام نویسی کاردانی فنی و حرفه ای 1401
هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

در پذیرش کاردانی فنی و حرفه ای فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش و همچنین دارندگان مدرک رشته های نظری که رشته مورد نظر آن ها به صورت نا پیوسته ارائه شده باشد، می توانند شرکت نمایند. در واقع دانش آموختگان دارای مدرک دیپلم رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش برای ادامه تحصیل در دانشگاه می توانند از طریق ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای اقدام کنند.

در سال های اخیر، پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی این مقطع، بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد و در سایر رشته ها جذب دانشجویان از طریق برگزاری آزمون ورودی انجام می شود. داوطلبان شرکت در این آزمون می بایست با پرداخت هزینه لازم در سایت مربوطه، اقدامات لازم برای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی ناپیوسته را انجام دهند.

میزان هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 با افزایش 45.9 درصدی همراه بوده است.

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

علاقه مندان به شرکت در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای می بایست در هنگام ثبت نام هزینه تعیین شده را پرداخت نمایند. این هزینه به جهت ارائه تسهیلات به داوطلبان در نظر گرفته شده است. بنابراین متقاضیان می بایست جهت اطلاع از میزان این هزینه و پرداخت آن به سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای مراجعه کنند. مطابق با اطلاع رسانی های جدید، وجه تعیین شده برای نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی ناپیوسته معادل 75هزار به علاوه 1200 تومان هزینه دریافت خدمات پیامکی می باشد. همچنین داوطلبان می توانند نسبت به خرید سریال علاقه مندی به رشته های غیرانتفاعی مقاطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی از طریق پرداخت وجهی معادل 20000 هزار تومان اقدام نمایند.

در واقع داوطلبان با واریز این مبلغ مجاز به ثبت اطلاعات و کد رشته های انتخابی خود در فرم مربوطه می گردند. در بخش بعدی به ارائه راهنمای پرداخت هزینه کنکور کاردانی پرداخته ایم.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

همان طور که می دانید، برای شرکت در تمامی آزمون ها از جمله این آزمون مستلزم پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری آن هستید. چرا که شما برای تکمیل فرم ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای نیاز به درج شماره سریال 12 رقمی ثبت نام دارید. به منظور واریز این وجه لازم است که به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مطابق با شیوه زیر عمل نمایید.

  1. مراجعه به صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org 
  2. کلیک بر روی عبارت “کاردانی فنی و حرفه ای” از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
  3. کلیک بر روی لینک “خرید سریال ثبت نام دوره کاردانی فنی و حرفه ای”
  4. واریز هزینه مورد نظر توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
  5. دریافت شماره سریال 12 رقمی ثبت نام

علاوه بر آن متقاضیان دانشگاه غیرانتفاعی باید با کلیک بر روی لینک “خرید سریال علاقه مندی دانشگاه غیرانتفاعی” هزینه مورد نظر را واریز کنند و شماره سریال علاقه مندی 10 رقمی آن را دریافت نمایند.

نکات مهم در پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

  • به دلیل آن که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون های متعددی می باشد، برای هر کدام از آزمون ها لینک خرید کارت جداگانه قرار می دهد . بنابراین در هنگام پرداخت هزینه دقت کنید که حتما کارت اعتباری مربوط به ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای را خریداری نمایید زیرا مبلغ پرداختی قابل برگشت نمی باشد.
  • پس از پرداخت هزینه لازم است کد پرداخت را دریافت نمایید. در غیر این صورت باید مجددا کارت خریداری کنید.
  • پس از اتمام زمان ثبت نام اولیه، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 می نماید تا داوطلبانی که از انجام این فرآیند جامانده اند، موفق به نام نویسی شوند.

دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای 1401 به منظور کسب اطلاعات ازشرایط و مدارک مورد نیاز، اولین گام برای انجام فرآیند ثبت نام این آزمون بوده و پرداخت هزینه و تکمیل فرم انتخاب رشته در گام های بعدی قرار دارند. آن دسته از داوطلبانی که پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 در هیچ یک از رشته های انتخابی خود پذیرفته نشده باشند، می توانند مجددا با شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه ای 1401 شانس خود را امتحان کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ چقدر است؟

مبلغ در نظر گرفته شده برای ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون معادل 75 هزار تومان می باشد.

2- آیا برای انجام انتخاب رشته در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ باید هزینه جداگانه ای پرداخت کرد؟

خیر، با توجه به انجام فرآیندهای ثبت نام و انتخاب رشته این آزمون داوطلبان تنها یک بار هزینه پرداخت می کنند.

3- پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ از چه طریقی انجام می شود؟

واریز این وجه به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره