دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی 99
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دستیاری پزشکی یا دستیاری تخصصی، هر ساله توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار می شود. ثبت نام چهل و هفتمین دوره این آزمون از تاریخ 2 تا 9 دی ماه انجام شد. داوطلبانی که شرایط لازم برای شرکت آزمون را داشته اند در این تاریخ ثبت نام خود را انجام داده اند. اما در این میان داوطلبانی هستند که نتوانسته اند در بازه زمانی مشخص شده، ثبت نام کنند که مرکز سنجش آموزش پزشکی برای این دسته از متقاضیان فرصتی را فراهم نموده تا بتوانند در آزمون دستیاری تخصصی شرکت نمایند. شرکت کنندگانی که در زمان ثبت نام اولیه فرم خود را اشتباه پر کرده اند نیز می توانند در این فرصت ایجاد شده به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

در فرصت مجددی که جهت ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی در نظر گرفته می شود، داوطلبان می توانند علاوه بر ثبت نام جدید، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام نمایند.

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات آزمون دستیاری پزشکی 99 

تمامی داوطلبان که قصد ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام خود را دارند می توانند از روز 30 دی ماه لغایت 3 بهمن ماه، 6 لغایت 8 اردیبهشت ماه، 17 الی 19 اردیبهشت ماه و همچنین 11 خرداد ماه لغایت 13 خرداد ماه 99 وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی شده و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در آزمون دستیاری تخصصی هستند اما در فرصت اولیه نتوانسته اند نام نویسی کنند می توانند در مهلت مجدد ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی برای انجام آن اقدام کنند. البته داوطلبان به یاد داشته باشند ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دریافت و به دقت مطالعه کنند. هم چنین پیش از ورود به صفحه ثبت نام، هزینه مشخص شده برای شرکت در آزمون (75/600 تومان) را پرداخت و کارت اعتباری را خریداری نمایند.

راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی

  • ابتدا وارد سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور شده و از منوی آبی رنگ موجود در قسمت راست سایت، گزینه ” تخصصی و فوق تخصصی پزشکی “ را انتخاب کنید.

مرحله اول ویرایش ثبت نام دستیاری تخصصی پزشکی

  • منو به صورت کشویی باز می شود و حاوی چندین گزینه است. در این قسمت می بایست عبارت ” دستیاری تخصصی پزشکی “ را انتخاب نمایید.

مرحله دوم ویرایش ثبت نام دستیاری تخصصی پزشکی

  • از بین لینک های موجود، بر روی لینک ” ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک “ کلیک کنید.

مرحله سوم ویرایش ثبت نام دستیاری تخصصی پزشکی

  • مجددا گزینه ” ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک “ را علامت بزنید.

مرحله چهارم ویرایش ثبت نام دستیاری تخصصی پزشکی

  • در این مرحله، باید کد ملی و شماره تلفن همراهی که حین نام نویسی اولیه، ثبت نموده اید را در کادرهای پایین صفحه وارد کنید و سپس بر روی دکمه “جستجو” کلیک نمایید تا وارد صفحه کاربری خود شده و بتوانید مراحل لازم را سپری کنید.

مرحله پنجم ویرایش ثبت نام دستیاری تخصصی پزشکی

نکته مهم در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نام دستیاری تخصصی 99

متقاضیانی که در آزمون دستیاری پزشکی ثبت نام کرده اند می بایست از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان داشته باشند چرا که در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام با اطلاعات حقیقی داوطلب، مطابق با مقررات با آن ها برخورد خواهد شد. داوطلبان علاوه بر فرصت اولیه برای ویرایش اطلاعات، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی نیز این فرصت را خواهند داشت تا اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

همواره تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون دستیاری تخصصی زیاد بوده که به همین دلیل یک رقابت جدی بین آن ها به وجود می آید. داوطلبان با بررسی شرایط لازم برای شرکت در آزمون و آگاهی از منابع آزمون دستیاری پزشکی می توانند نتیجه قابل ملاحظه ای را کسب کنند. متقاضیان می توانند برای اطلاع از تمام جزئیات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی و همچنین زمان برگزاری آزمون دستیاری پزشکی بر روی لینک های مربوطه کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره