تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

راهنمای ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

افرادی که علاقه مند به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 هستند، در صورت احراز شرایط نام نویسی آزمون استخدامی 99 می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام نمایند. داوطلبان باید دقت داشته باشند که هنگام نام نویسی، اطلاعات خود را طبق مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و به صورت صحیح وارد سامانه نمایند تا در سایر مراحل آزمون و همچنین استخدام با مشکل مواجه نشوند.

اما با این حال، سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور هر ساله بازه زمانی مشخصی را جهت مساعدت با داوطلبان این آزمون در نظر می گیرد تا متقاضیانی که موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند، بتوانند در زمان تمدید شده، به تکمیل فرآیند مربوطه بپردازند.

داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند از روز 7 لغایت 9 مهر ماه سال جاری، جهت تغییر محل حوزه امتحانی خود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند.

زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در سال 99 از تاریخ 13 مرداد ماه آغاز شد و تا 17 مرداد ماه نیز ادامه داشت. از همین رو، علاقه مندان به شرکت در آزمون مذکور می بایست در تاریخ تعیین شده، پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و اطلاع از سهمیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت به سایت sanjeshp.ir مراجعه نموده و با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 اقدام به نام نویسی می کردند.

داوطلبانی که پس از تکمیل فرم تقاضانامه خود متوجه شده اند که اطلاعات ثبت نامی خود را به طور صحیح وارد سامانه نکرده اند و می خواهند آن را ویرایش کنند و یا به هر دلیل موفق به ثبت نام در تاریخ فوق نشده اند، می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام، یعنی از 25 مرداد ماه 99 تا 27 مرداد ماه 99 اطلاعات خود را ویرایش نموده و یا اقدام به نام نویسی خود نمایند.

قابل ذکر است که آزمون استخدامی وزارت بهداشت در روز 24 مهر ماه سال جاری و در دو نوبت صبح و عصر برگزار می گردد. از آن جایی که تعداد داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در برخی از شهر های کم جمعیت بیش از حد انتظار بوده، جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کرونا، صرفا امکان ویرایش حوزه امتحانی برای متقاضیان فراهم گردیده است.

افراد می توانند از روز دوشنبه 7 مهر ماه لغایت روز چهارشنبه 9 مهر ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند و حوزه محل آزمون خود را تغییر بدهند. توجه نمایید که این ویرایش شامل تغییر رشته محل داوطلب یا ثبت نام جدید نمی شود و تنها امکان تغییر محل آزمون وجود خواهد داشت. در همین راستا، 8 شهر جدید به 31 شهر قبلی اضافه شده است که اسامی آن ها به شرح زیر می باشد.

 1. ایرانشهر
 2. شاهرود
 3. آبادان
 4. دزفول
 5. جیرفت
 6. رفسنجان
 7. گراش
 8. لار

نحوه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

امکان ویرایش اطلاعات درج شده در فرم نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در مدت زمان تمدید مهلت نام نویسی و یا در بازه زمانی تعیین شده جهت ویرایش حوزه امتحانی شرکت کنندگان وجود دارد. به همین جهت، داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند در موعد مقرر، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش نمایند. مراحل ویرایش ثبت نام این آزمون به شرح زیر می باشند.

 •  ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از منوی سمت راست،بر روی گزینه “آزمون استخدامی” کلیک نمایید.

مرحله اول ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 • سپس با صفحه زیر رو به رو خواهید شد که بایستی در این مرحله، گزینه “ویرایش ثبت نام و مدارک” را انتخاب کنید.

مرحله دوم ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 • در این مرحله، کلید“ویرایش ثبت نام و مدارک” را بفشارید تا پنجره مورد نظر مطابق عکس زیر باز شود. سپس جهت ورود به صفحه شخصی خود، اطلاعات مورد نیاز از جمله کد ملی و کد رهگیری را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و در آخر، بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

مرحله سوم ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

پس از وارد شدن به پنل شخصی خود می توانید فرآیند ویرایش اطلاعات ثبت نامی را به انجام برسانید. توجه نمایید که در مرحله آخر، پس از کسب اطمینان از صحت اطلاعات مندرج در فرم تقاضانامه، دکمه “ثبت و تایید” را بفشارید.

پس از تمام مهلت ثبت نام، متقاضیان می توانند در زمان مقرر کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 خود را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور دریافت نمایند. همچنین پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99، داوطلبانی که رشته شغل های دارای مصاحبه را انتخاب نموده اند، می بایست خود را برای مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 آماده سازند. البته آن دسته از متقاضیانی که از نتایج خود ناراضی هستند نیز می توانند اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت خود را از طریق ارسال درخواست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نمایند.

 

سوالات متداول

1- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای سال 99 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند از 25 مرداد ماه 99 تا 27 مرداد ماه 99 اطلاعات نام نویسی خود را ویرایش نمایند.

2- آیا می توان حوزه امتحانی برای داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت را تغییر داد؟

بله، به دلیل بیماری کرونا داوطلبان می توانند از روز دوشنبه 7 مهرماه 99 تا روز چهار شنبه 9 مهرماه 99 جهت تغییر محل حوزه امتحانی خود با توجه به شهرهای اضافه شده، اقدام نمایند.

3- چگونه می توان اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی وزارت بهداشت را ویرایش کرد؟

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور و طبق مراحل ارائه شده در این مقاله، اطلاعات نام نویسی خود را ویرایش نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی