تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

راهنما ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

افرادی که علاقه مند به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 هستند، در صورت احراز شرایط نام نویسی آزمون استخدامی می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام نمایند. داوطلبان باید دقت داشته باشند که هنگام نام نویسی، اطلاعات خود را طبق مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و به صورت صحیح وارد سامانه نمایند تا در سایر مراحل آزمون و همچنین استخدام با مشکل مواجه نشوند.

در سال 99، سازمان سنجش بازه زمانی مشخصی را جهت مساعدت با داوطلبان این آزمون در نظر گرفته است تا متقاضیانی که موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات محل ثبت نامی خود دارند، بتوانند در زمان تمدید شده، به تکمیل فرآیند مربوطه بپردازند.

داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند جهت تغییر محل حوزه امتحانی خود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش دوره دوم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 از تاریخ 15 دی ماه آغاز و تا 21 دی ماه نیز ادامه داشت و بر خلاف دوره های پیش که امور مربوط به نام نویسی و ویرایش اطلاعات محل آن توسط سامانه سنجش آموزش پزشکی انجام شد، دوره دوم ثبت نام و ویرایش این اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد.

داوطلبانی که پس از تکمیل فرم تقاضانامه دوره دوم متوجه شده اند که اطلاعات مربوط به محل ثبت نامی خود را به طور صحیح وارد سامانه نکرده اند و می خواهند آن را ویرایش کنند و یا به هر دلیل موفق به ثبت نام در تاریخ فوق نشده اند، می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام، یعنی از 21 بهمن تا 26 بهمن ماه 99 اطلاعات مربوط به محل خود را ویرایش نموده و یا اقدام به نام نویسی نمایند.

قابل ذکر است که آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دو نوبت صبح و عصر برگزار می گردد. از آن جایی که تعداد داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در برخی از شهر های کم جمعیت بیش از حد انتظار بوده، جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کرونا، صرفا امکان ویرایش حوزه امتحانی برای متقاضیان فراهم گردیده است.

همچنین افراد می توانند با مراجعه به سایت سارمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در زمان مقرر‏، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند چرا که به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون الزامی است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی