خانه آزمون استخدامی ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

راهنما ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

افرادی که علاقه مند به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت هستند، باید در زمان مقرر اطلاعات خود را به درستی در سایت ثبت کنند. همچنین در هر دوره سازمان سنجش بازه زمانی مشخصی را برای متقاضیانی که موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود دارند، در نظر می گیرد. البته داوطلبان باید دقت داشته باشند که هنگام نام نویسی اطلاعات خود را طبق مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و به صورت صحیح وارد سامانه نمایند تا در سایر مراحل آزمون و همچنین استخدام با مشکل مواجه نشوند.

در صورتی که داوطلبان اطلاعات ثبت نام را به درستی ثبت نکنند، در صورت قبولی دچار مشکل یا حتی لغو قبولی شوند.

زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت افراد واجد شرایط باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و اطلاعات لازم را در فرم مربوطه وارد کنند. ممکن است عده ای از افراد به هنگام ثبت مشخصات هویتی یا تحصیلی خود دچار خطا شوند و نیاز به ویرایش آن ها داشته باشند. سایت سازمان سنجش برای رفاه حال این دسته از متقاضیان امکان اصلاح موراد ثبت نامی را مهیا نموده است.

داوطلبان می توانند علاوه بر زمان ثبت نام و تمدید های آن، در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نیز این امر را به انجام برسانند. زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 از تاریخ 9 لغایت 15 شهریور ماه سال جاری است که امکان ویرایش و تصحیح نیز فراهم می باشد. البته در دوره های گذشته پس از پایان زمان اصلی نام نویسی، فرصتی با عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار گرفته و جاماندگان از این فرآیند و یا کسانی که قصد اصلاح اطلاعات خود را داشته اند، اقدامات لازم را به انجام رسانده اند. اگر به دنبال آخرین اطلاعات و اخبار در این زمینه هستید، به عضویت در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره در آمده تا در اسرع وقت از آن ها مطلع شوید. 

نکته: در مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا تمدید آن اصلاحات لازم را انجام دهید چرا که در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون تنها قادر به ویرایش مواردی مثل معلولیت و معدل خواهید بود. 

نحوه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

امکان ویرایش اطلاعات درج شده در فرم نام نویسی در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 و یا در بازه زمانی تعیین شده وجود دارد. به همین جهت، داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401  که همان سایت سازمان سنجش است، می توانند در موعد مقرر اطلاعات خود را ویرایش نمایند. مراحل ویرایش ثبت نام این آزمون به شرح زیر می باشند.

  •  ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و از منوی سمت راست، بر روی گزینه “سایر آزمون استخدامی” کلیک نمایید.مرحله اول ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
  • سپس در این مرحله، بر روی لینک “ثبت ‌نام‌ آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ وزارت شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون ایران سال 1401” کلیک کنید.مرحله دوم ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
  • مطابق با آنچه که در صفحه پیش رو قید شده است، جهت آغاز قرآیند ویرایش می بایست بر روی گزینه “ویرایش اطلاعات ثبت نامی” در منوی سمت راست تصویر کلیک نمایید.

مرحله سوم ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  • درصورتی که قبلا ثبت نام نموده باشید با ورود اطلاعات خواسته شده و فشردن کلید “ورود به سیستم” به پنل کاربری خود وارد شده و می توانید به ویرایش اطلاعات بپردازید. به دو طریق امکان ورود به سیستم فراهم است:
  1. درج شماره پرونده + کد پیگیری
  2. شماره سریال ثبت نام + کدملی + شماره شناسنامه
    مرحله چهارم ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

پس از وارد شدن به پنل شخصی خود می توانید فرآیند ویرایش اطلاعات ثبت نامی را به انجام برسانید. توجه نمایید که در مرحله آخر، پس از کسب اطمینان از صحت اطلاعات مندرج در فرم تقاضانامه، دکمه “ثبت و تایید” را بفشارید.

موارد قابل ویرایش در ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

یکی از سوالات مهم داوطلبان این است که چه اطلاعاتی در زمان ویرایش قابل تغییر و اصلاح هستند که در ادامه به تفیکیک این موارد پرداخته ایم.

ویرایش اینترنتی در فرصت های ثبت نام

همان طور که می دانید افراد می بایست اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، معدل آخرین مدرک تحصیلی و شاغل قراردادی (نام دستگاه) را به صورت اینترنتی در سامانه درج نمایند. بنابراین امکان ویرایش چنین اطلاعاتی در فرصت های مجدد با مراجعه به سایت سازمان سنجش فراهم خواهد بود.

ویرایش حضوری در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

درصورتی که داوطلبان در زمان کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 متوجه مغایرت در اطلاعاتی همچون معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیازمند منشی، جنس و یا عنوان رشته تحصیلی و سایر موارد این چنینی شده اند، می بایست با اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص و مراجعه حضوری به این مکان ها، به رفع این اشکالات بپردازند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

چنانچه امکان ویرایش برخی موارد در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراهم باشد، آدرس باجه های رفع نقص کارت متعاقبا اعلام خواهند شد. بنابراین داوطلبان باید با مراجعه حضوری به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 به تصحیح موارد ناقص بپردازند. در حال حاضر آدرس این مراکز در سال 1401 اعلام نشده است اما به محض اعلام آدرس باجه های رفع نقص، این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

لازم به ذکر است، در آخرین دوره برگزاری این آزمون در سال 99 به علت شیوع ویروس کرونا فرصتی در اختیار داوطلبان قرار داده شده تا درصورت لزوم حوزه امتحانی خود را تغییر دهند. با توجه به این که در سال جاری شرایط مربوط به بیماری تا حدودی تسهیل شده است، هنوز اطلاعی در خصوص امکان تغییر حوزه امتحانی در دسترس نیست اما به محض اننشار اخبار مربوطه این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 را انجام داد؟

در بازه زمانی اصلی ثبت نام یعنی 9 الی 15 شهریور ماه سال جاری و همچنین تمدید آن می توان ایرادات را رفع نمود.

2- چگونه می توان اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی وزارت بهداشت را ویرایش کرد؟

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

3- چه اطلاعاتی را می توان در زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 انجام داد؟

در هنگام ثبت نام و تمدید های آن تمامی موارد قابل اصلاح هستند اما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه صرفا مواردی از قبیل معلولیت را می توان اصلاح کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی