تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ویرایش نام نویسی کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

دانشگاه های سراسری در مقاطع روزانه و غیر روزانه به جز پیام نور (نوبت دوم، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان) رشته هایی را در مقطع کاردانی به کارشناسی به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهند. داوطلبانی که علاقه به شرکت در رشته های با آزمون این مقطع می باشند، می توانند در موعد مقرر نسبت به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اقدام نمایند. این فرآیند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. افرادی که در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعات خود را به غلط در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در مهلتی که این سازمان در اختیار آن ها قرار می دهد نسبت به ویرایش آن ها اقدام نمایند.

داوطلبان می توان در زمان اولیه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و یا تمدید مهلت آن، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

داوطلبانی که دارای دیپلم مقطع کاردانی بوده و قصد دارند تحصیلات خود را در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها ادامه دهند، می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اقدام نمایند. این عمل به منظور کسب اطلاعات لازم از شرایط پذیرش و سایر جزئیات مربوط به برگزاری این آزمون انجام می گیرد. در جهت کاهش خطای احتمالی در ثبت اطلاعات و ارسال مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، یک فرم پیش نویس در انتهای این دفترچه قرار داده می شود. اما با این حال، برخی از متقاضیان به دلیل بی دقتی یا فراهم نبودن مدارک مورد نیاز، اطلاعات خود را به درستی بارگذاری نمی کنند.

این دسته از متقاضیان می توانند در بازه زمانی بین29 خرداد ماه لغایت 5 تیرماه 1400 که سامانه ثبت نام فعال می باشد و همچنین در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اصلاحات مورد نظر را در فرم تقاضانامه خود ایجاد نمایند.

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

همان طور که گفته شد، برای افرادی که در زمان اولیه، ثبت نام کرده اند اما قصد ویرایش هر قسمت از اطلاعات خود را دارند، فرصت های مجددی در نظر گرفته می شود. همچنین جاماندگان از نام نویسی کنکور کارشناسی ناپیوسته نیز می توانند از این فرصت استفاده کرده و با مراجعه به سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اقدامات لازم را انجام دهند. بهتر است بدانید که در این مهلت می توان تمامی اطلاعات ثبت کرده اعم از مشخصات تحصیلی و هویتی، عکس و مدارک و نیز کدرشته های انتخابی را ویرایش نمود. نحوه انجام فرآیند ویرایش اطلاعات به شرح مراحل زیر می باشد.

 1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org و کلیک بر روی آیکون “کاردانی به کارشناسی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایتمرحله اول ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 2. کلیک بر روی لینک فعال “ویرایش اطلاعات “ در صفحه پیش رومرحله دوم ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 3. درج اطلاعات مورد نیاز برای ورود به پنل کاربری شخصیمرحله سوم ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
 4. در مرحله آخر ورود به قسمت مربوطه و انجام اصلاحات مورد نظر و تایید اطلاعات و تغییرات ایجاد شده در آن ها

لازم به ذکر است که علاوه بر امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 نیز این فرصت به داوطلبان داده می شود که بتوانند نسبت به اصلاح برخی از مندرجات فرم تقاضانامه خود اقدام نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- آیا زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی تمدید می شود؟

بله، به طور معمول فرصتی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

2- چه زمانی می توان نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اقدام نمود؟

داوطلبان از 29 خرداد ماه لغایت 5 تیرماه 1401 که سامانه ثبت نام فعال می باشد و سپس در زمان تمدید مهلت آن می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

3- در هنگام ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، چه مواردی را می توان اصلاح نمود؟

در فرصت مجددی که سازمان سنجش جهت ویرایش اطلاعات در نظر می گیرد، می توان به اصلاح مشخصات هویتی، مدارک و عکس ارسالی و کد رشته های انتخابی اقدام کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۳ نظر

 1. سلام.من برای کارشناسی بدون آزمون ثبت نام کردم اما چون درس های معرفی به استاد داشتم معدلم کامل نیست مجددا فرصت برای ویرایش معدل در سایت سنجش نمیدن؟؟؟؟

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص تمدید مجدد زمان جهت ویرایش معدل از سوی سایت سازمان سنجش منتشر نشده است.

 2. سلام من معدل کاردانیمو میخوام ویرایش کنم و اینکه من از رشته های بدون آزمون هستم ایا میشه زمانی ک سایر افراد برای دریاف کارت ورد ب جلسه اقدام میکنن من ویرایش اطلاعات بدم؟
  اگه راهی دیگه هس راهنمایی کنید لطفا

 3. با سلام من در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از زمان ثبت نام بی خبر بودم و متاسفانه موفق به ثبت نام نشدم آیا زمانی برای ویرایش هست که بتوانم ثبت نام کنم

  • با سلام، اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است. شما می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست خود را مبنی بر اجازه ثبت نام ارسال نمایید.

 4. سلام من کنکور کارشناسی شرکت کردم میخوام معدلم ویرایش کنم آیا زمان ویرایش هست یا خیر

  • با سلام و وقت بخیر، شما می توانید نسبت به ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام نمایید.

 5. سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم راهی هست که قبل از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی اولویت های جدیدی رو اضافه یا ویرایش کنیم؟
  چون من تهران رو انتخاب نکردم توی اولویت هام. میخواستم اگر میشه به اولویت هام اضافه ش کنم

 6. مهلت جدیدی برای ثبت نام در کنکور هست؟

 7. درود
  آیا هنوز امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی وجود دارد؟
  در صورت ممکن بودن، لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

  • با سلام , از تاریخ ۹۸/۵/۶ لغایت ۹۸/۵/۱۰ شما می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات خود از طریق سازمان سنجش آموزش , اقدام نمایید.

دریافت مشاوره پیج کنکور