تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ویرایش نام نویسی کنکور کاردانی به کارشناسی 99
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در مقطع کارشناسی ناپیوسته تعداد رشته هایی که در دانشگاه های روزانه ارائه می شود ، محدود تر می باشد و به دلیل ظرفیت کم این رشته ها ، رقابت جدی بین داوطلبان وجود دارد. تنها راه ورود به رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های روزانه ، غیرانتفاعی و … ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد. ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی معمولا در دو فرصت «ثبت نام اولیه» و «مهلت مجدد ثبت نام» انجام می پذیرد و فرصت ثبت نام مجدد مختص به کسانی است که در زمان ثبت نام اولیه مدارک خود را در سایت بارگذاری نکرده اند و یا قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند.

زمان در نظر گرفته برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ، پس از اتمام زمان ثبت نام اولیه می باشد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 10 الی 16 اردیبهشت ماه انجام می شود و داوطلبان حدود 1 هفته فرصت دارند که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام خود را انجام دهند. به منظور کاهش خطا در زمان ثبت اطلاعات در سایت ، یک فرم پیش نویس در انتهای دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی قرار داده می شود ، ولی با این حال برخی از داوطلبان به دلیل بی دقتی یا فراهم نبودن مدارک مورد نیاز ، اطلاعات خود را به درستی بارگذاری نمی کنند. این دسته از داوطلبان می توانند در مهلت مجددی که سازمان سنجش برای ثبت نام در نظر می گیرد ، نسبت به اصلاح فرم خود اقدام کنند. زمان در نظر گرفته برای ویرایش اطلاعات معمولا چند روز پس از اتمام ثبت نام اولیه می باشد.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

پس از اتمام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، سازمان سنجش فرم ثبت نامی تمام داوطلبان را در سایت قرار می دهد و به همه ی داوطلبان توصیه می شود که جهت اطمینان از اطلاعات وارد شده در فرم ، آن را دریافت و با دقت بررسی نمایند و داوطلبان متقاضی ویرایش اطلاعات می توانند به ترتیب مراحل زیر برای اصلاح فرم اقدام کنند.

 1. فراهم نمودن مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی
 2. مراجعه به سیستم اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org
 3. کلیک بر روی عبارت «کاردانی به کارشناسی» از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
 4. پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی کاردانی به کارشناسی ، بر روی لینک «ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98» کلیک نمایید.
 5. با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود (شماره پرونده ، شماره سریال ثبت نام ، شماره پیگیری) فرم را دریافت نمایید و پس از اعمال تغییرات ، بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

علاوه بر آنکه می توان در زمان ثبت نام مجدد برای ویرایش اطلاعات اقدام نمود ، در زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی نیز داوطلبان این فرصت را خواهند داشت که نسبت به اصلاح برخی از اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که دانشجویان سال آخر مقطع کاردانی که متقاضی ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی می باشند ، باید میانیگن نمرات واحد های گذرانده شده خود را در زمان ویرایش اطلاعات وارد فرم ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  درود
  آیا هنوز امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی وجود دارد؟
  در صورت ممکن بودن، لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

  • ایران مشاوره

   با سلام , از تاریخ ۹۸/۵/۶ لغایت ۹۸/۵/۱۰ شما می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات خود از طریق سازمان سنجش آموزش , اقدام نمایید.

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99