یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر

کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر

کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 98
کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که می دانید کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی (ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان) برگزار می شود که رشته هنر به عنوان یکی از رشته های شناور شناخته شده است. ملاک پذیرش در برخی از رشته های هنر فقط کسب رتبه قابل قبول نمی باشد بلکه داوطلب باید در آزمون عملی نیز شرکت نموده و حد نصاب لازم را کسب نماید.  برخلاف تصور عموم ، پذیرش در رشته های کنکور سراسری هنر کار ساده ای نمی باشد ، چرا که تعداد داوطلبان آن بسیار زیاد بوده اما ظرفیت پذیرش بسیار کم است و همچنین اکثر داوطلبان نمره لازم را در آزمون عملی و مصاحبه کسب نمی کنند. داوطلبان پس از شرکت در کنکور و دریافت کارنامه عملی خود اگر پذیرفته شده باشند باید در تیرماه نسبت به ثبت نام خود در آزمون عملی هنر اقدام نمایند. متقاضیان برای شرکت در آزمون عملی نیازمند به کارت ورود به جلسه می باشند که این کارت چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

چنانچه داوطلب پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر ، متوجه شود که اطلاعات مندرج در آن با هویت خود مغایرت دارد می بایست به باجه های رفع نقص این آزمون مراجعه نماید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 98 

داوطلبانی که در ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر شرکت و هزینه آن را پرداخت نموده اند می بایست چند روز قبل از شروع آزمون ، کارت ورود به جلسه خود را از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org پرینت گرفته و طبق آدرس ثبت شده در کارت آزمون عملی به محل برگزاری آن مراجعه کنند. با توجه به اینکه روز آزمون با توجه به جنسیت ، رشته مورد نظر و حرف اول نام خانوادگی مشخص می شود ، بنابراین هر داوطلب بایستی براساس روز آزمون خود از 9 تا 25 مرداد نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نماید. لازم به ذکر است که همراه نداشتن کارت مذکور و کارت شناسایی منجر به جلوگیری از حضور داوطلب در جلسه آزمون خواهد شد.

چگونه کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر خود را دریافت کنیم؟ 

  • در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش کشور شده و از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.
  • در مرحله دوم بر روی لینک فعال شده “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر 98” کلیک کنید.
  • صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که به سه روش می توانید کارت خود را مشاهده و پرینت بگیرید.

روش اول: با وارد نمودن شماره پرونده ، سریال ثبت نام ، شماره شناسنامه و کد امنیتی در فیلد مربوطه کارت خود را پرینت بگیرید.

روش دوم: با وارد نمودن شماره پرونده ، نام خانوادگی ، نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه و کد امنیتی در فیلد مربوطه کارت خود را پرینت بگیرید.

روش سوم: این روش ، ویژه داوطلبانی است که دارای کد نقص پرداخت می باشند. این دسته از افراد می توانند با وارد نمودن شماره پرونده و شماره صندلی کارت خود را پرینت بگیرند.

زمان برگزاری آزمون عملی هنر

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ، چنانچه فردی مجاز به شرکت در آزمون عملی شده باشد ، می تواند در زمان های مشخص شده از سوی سازمان سنجش در آزمون علمی و مصاحبه شرکت کند. همانطور که گفته شد زمان برگزاری آزمون عملی هنر براساس جنسیت ، رشته و حرف اول نام خانوادگی از 12 تا 25 مرداد خواهد بود. عدم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون عملی و شرکت نکردن در آن به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره