تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1400

کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1400

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1400
کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1400

همانطور که می دانید کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان) برگزار می شود که رشته هنر به عنوان یکی از رشته های شناور شناخته شده است. ملاک پذیرش در برخی از رشته های هنر فقط کسب رتبه قابل قبول نمی باشد بلکه داوطلب باید در آزمون عملی نیز شرکت نموده و حد نصاب لازم را کسب نماید.

برخلاف تصور عموم، پذیرش در رشته های کنکور سراسری هنر کار ساده ای نمی باشد، چرا که تعداد داوطلبان آن بسیار زیاد بوده اما ظرفیت پذیرش بسیار کم است که همین باعث می شود اکثر داوطلبان نمره لازم را در آزمون عملی و مصاحبه کسب نکنند. متقاضیان برای شرکت در آزمون عملی نیازمند کارت ورود به جلسه هستند که این کارت چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون عملی هنر بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

چنانچه داوطلب پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر متوجه شود که اطلاعات مندرج در آن با هویت خود مغایرت دارد، می بایست به باجه های رفع نقص این آزمون مراجعه نماید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

داوطلبانی که پس از مطالعه شرایط ثبت نام آزمون عملی هنر جهت نام نویسی اقدام کرده اند و ضمن خرید کارت اعتباری، هزینه شرکت در آزمون را پرداخت نموده اند، می بایست در بازه زمانی مشخص پیش از برگزاری آزمون عملی هنر، کارت ورود به جلسه خود را از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org پرینت گرفته و طبق آدرس ثبت شده در کارت آزمون عملی به محل برگزاری آن مراجعه کنند.

داوطلبان برای رشته های نقاشی، ارتباط تصویری و آموزش ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و طراحی لباس در تاریخ چهارشنبه 2 مهرماه 99 و پنج شنبه 3 مهرماه 99 می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نماید و در آزمون‌ عملی  صبح‌ روز جمعه مورخ 4 مهرماه 99 و (برای رشته های طراحی صنعتی و کتابت و نگارگری) بعد از ظهر روز جمعه مورخ 4 مهرماه 99 برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.

قابل ذکر است که پرینت کارت برای متقاضیان رشته‌های مجسمه سازی، عکاسی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، آهنگسازی، ادبیات نمایشی، بازیگری، طراحی صحنه و نمایش عروسکی 24 ساعت قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت خواهد بود. لازم به ذکر است که همراه نداشتن کارت مذکور و کارت شناسایی معتبر منجر به جلوگیری از حضور داوطلب در جلسه آزمون خواهد شد. برای اطلاع از اخبار پیرامون کنکور هنر می توانید در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر پس از انتشار بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش کشور قرار می گیرد که افراد پس از ثبت نام در آزمون عملی کنکور هنر، بایستی در زمان تعیین شده، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. در ادامه این مقاله نحوه دریافت کارت برای شما عزیزان آورده شده است.

  • در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.
  • در مرحله دوم بر روی لینک فعال شده “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر99 ” کلیک کنید.
  • صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که به سه روش می توانید کارت خود را مشاهده و پرینت بگیرید.

روش اول: با وارد نمودن شماره پرونده، سریال ثبت نام، شماره شناسنامه و کد امنیتی در فیلد مربوطه کارت خود را پرینت بگیرید.

روش دوم: با وارد نمودن شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه و کد امنیتی در فیلد مربوطه کارت خود را پرینت بگیرید.

روش سوم: این روش، ویژه داوطلبانی است که دارای کد نقص پرداخت می باشند. این دسته از افراد می توانند با وارد نمودن شماره پرونده و شماره صندلی کارت خود را پرینت بگیرند.

پس از اعلام نتایج اولیه، چنانچه فردی مجاز به شرکت در آزمون عملی شده باشد، می تواند در زمان های مشخص شده از سوی سازمان سنجش در آزمون عملی و مصاحبه شرکت کند. همانطور که گفته شد زمان برگزاری آزمون عملی هنر براساس جنسیت،رشته و حرف اول نام خانوادگی خواهد بود. عدم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون عملی و شرکت نکردن در آن به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون عملی کنکور هنر 99

از آن جایی که سازمان سنجش آموزش کشور مسئولیت برگزاری این آزمون را به عهده دارد، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان پس از دریافت کارت خود می‌توانند در روزهای چهارشنبه‌ و پنج شنبه مورخ 2 و 3 مهرماه از ساعت 8:00 صبح الی 12:00 ظهر و از ساعت 14:00­ الی 18:00 بعد از ظهر به نماینده رفع نقص این سازمان مستقر در شهرستان محل برگزاری آزمون مراجعه نمایند و نسبت به ثبت اطلاعات درست خود هر چه سریع تر اقدام کنند. برای سهولت شما عزیزان آدرس باجه های رفع نقص آزمون عملی هنر برای سال 99 در جدول زیر قرار گرفته شده است.

جدول آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99 برای رشته‌هایی تحصیلی نقاشی، ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی، طراحی پارچه،طراحی لباس، طراحی صنعتی و کتابت و نگارگری 
شهرستان برگزاری آزمون استان محل اقامت داوطلبان دانشگاه محل رفع نقص آدرس محل رفع نقص کارت آزمون
تهران تهران – سمنان – قم دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره  میدان فردوسی، به سمت انقلاب، کوچه شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
البرز البرز – زنجان – قزوین دانشگاه خوارزمی کرج، خیابان شهید بهشتی (حصارک)، میدان دانشگاه
تبریز آذربایجان ‌شرقی – اردبیل دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تبریز: میدان­ جهاد (نصف ­راه) خیابان ورزش
ارومیه آذربایجان ‌غربی دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اصفهان اصفهان – چهارمحال و بختیاری دانشگاه اصفهان اصفهان : میدان آزادی (دروازه شیراز)، بلوار دانشگاه، درب شمالی دانشگاه اصفهان، ساختمان آموزش دانشگاه، دفتر ستاد آزمونهای دانشگاه اصفهان
شیراز بوشهر – فارس – کهگیلویه و بویراحمد مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز شیراز :خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
اهواز خوزستان مجتمع ­آموزش عالی­ جهاد دانشگاهی خوزستان اهواز:جاده گلستان،انتهای­ بلوارپردی ،مجتمع ­آموزش عالی­جهاد دانشگاهی ‌خوزستان
مشهد خراسان

(رضوی – شمالی)

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی خیام مشهد مشهد : بزرگراه امام علی (ع)،بلوار شهید رفیعی، رفیعی 17
بیرجند خراسان جنوبی دانشگاه بیرجند بیرجند:انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بیرجند، سازمان مرکزی
زاهدان سیستان و بلوچستان دانشگاه سیستان و بلوچستان زاهدان : خیابان دانشگاه، ورودی زیبا شهر، سازمان مرکزی دانشگاه،دفتر معاونت آموزشی دانشگاه
کرمان کرمان دانشگاه شهید باهنر کرمان کرمان : بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان
رشت  گیلان دانشگاه گیلان رشت : پردیس­ دانشگاه ­گیلان واقع در بلوار حافظ، خیابان­ ملت، روبروی پارک‌شهر
بابلسر مازندران – گلستان دانشگاه مازندران-بابلسر بابلسر : خیابان پاسداران، سازمان مرکزی دانشگاه مازندران
کرمانشاه کرمانشاه- لرستان- ایلام دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه : طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره‌آموزش
بندرعباس هرمزگان دانشگاه هرمزگان بندرعباس:آزادشهر، بلوار افروزشهابی پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت
همدان همدان- کردستان- مرکزی دانشگاه بوعلی سینا همدان همدان:مهدیه، روبروی پارک مردم، دانشگاه بوعلی سینا،سازمان مرکزی
یزد یزد دانشگاه یزد یزد: صفائیه، چهارراه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، ورودی دانش

 اگر دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر را بررسی کنید، می بینید که علاوه بر رتبه کسب شده در کنکور سراسری هنر، نمره به دست آمده در آزمون عملی نیز برای پذیرش داوطلبان در این رشته تاثیرگذار می باشد و داوطلبان این رشته ها ملزم به ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر هستند. داوطلبان بعد از گذراندن مرحله آزمون عملی، می توانند در زمان مقرر نتایج آزمون عملی هنر خود را مشاهده کنند تا از رشته و دانشگاه قبولی خود مطلع شوند.

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر برای سال 99 چه زمانی منتشر می شود؟

داوطلبان می توانند با توجه به نوع رشته خود، در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند که تاریخ دقیق به تفکیک هر رشته در این مقاله آورده شده است.

2- چگونه کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر را دریافت کنیم ؟

نسخه پی دی اف این کارت در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که مراحل دریافت آن در این مقاله شرح داده شده است.

3- داوطلبان در چه تاریخی می توانند به باجه های رفع نقص آزمون عملی هنر 99 مراجعه نمایند؟

در روزهای چهارشنبه‌ و پنج شنبه مورخ 2 و 3 مهرماه از ساعت 8:00 صبح الی 12:00 ظهر و از ساعت 14:00­ الی 18:00 بعد از ظهر داوطلبان می توانند طبق آدرس های ذکر شده در این مقاله، به باجه های رفع نقص شهرستان محل برگزاری آزمون خود مراجعه نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره