خانه نمونه دولتی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

نحوه دریافت کارت آزمون نمونه دولتی دهم 1401 - 1402
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم جهت انتخاب دانش آموزان با استعداد برتر، برای تحصیل در این مدارس برگزار می شود. دانش آموزانی که در پایه نهم، موفق به کسب معدل بالای 17 شده اند حق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را خواهند داشت. زمان برگزاری این آزمون در تیر ماه می باشد و داوطلبان چند روز قبل از آزمون فرصت خواهند داشت تا با فراهم نمودن مدارک لازم، به سایت مربوطه مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند. در ادامه به تفصیل در خصوص این موضوع شرح داده شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از تاریخ 30 خردادماه 1401 منتشر خواهد شد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

داوطلبانی که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را انجام داده اند، برای حضور در جلسه آزمون نیازمند به دریافت کارت ورود به جلسه هستند که معمولا 3 الی 4 روز پیش از زمان برگزاری قابل دریافت خواهد بود. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از تاریخ 30 خردادماه 1401 منتشر می شود و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که اخذ این کارت مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم الزامی می باشد و بدون آن از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت می شود. متقاضیان می توانند با انجام مراحل زیر این کارت را دریافت نمایند.

  • ورود به سایت ثبت نام الکترونیکی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مورد تقاضا
  • درج کردن کد ملی و اطلاعات خواسته شده در کادر ظاهر شده بر روی صفحه، جهت ورود به سامانه
  • پس از ورود به صفحه اختصاصی خود بایستی با کلیک بر روی گزینه مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، کارت خود را دریافت نمایید.
  • پس از مشاهده کارت ورود به جلسه، می بایست پرینت آن را تهیه نمایید تا در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همراه خود داشته باشید.

داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می توانند با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرند.

جزئیات روی کارت ورود به جلسه 

این کارت شامل مشخصاتی از قبیل موارد زیر می باشد.

  • اطلاعات فردی فردی
  • عکس داوطلب
  • مدرسه تحصیل
  • رشته مورد تقاضا
  • اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا براساس تفکیک استان ها برای دانش آموزان منتشر می گردد. بنابراین هر استانی در یک بازه زمانی معین، معمولا چند روز قبل از زمان برگزاری، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را توزیع می کند. این کارت شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب و… می باشد و دانش آموزان باید پس از دریافت کارت تمام اطلاعات درج شده بر روی آن را بررسی نمایند؛ زیرا در برخی مواقع بعد از دریافت و مشاهده کارت برای داوطلبان این مشکل ایجاد می شود که اطلاعات درج شده بر روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد شده است، مغایر می باشد.

این دسته از داوطلبان باید به همراه عکس و شناسنامه خود، برای رفع نقص کارت در مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود اقدام کنند. زیرا اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه در جلسه آزمون حضور یابد، در مراحل بعدی حتی در صورت قبولی از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی جلوگیری می شود.

 

سوالات متداول 

1- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 را دریافت نماییم؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از تاریخ 30 خردادماه 1401 امکان پذیر می باشد.

2- کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402، از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مربوط به مدارس نمونه دولتی هر استان، کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

3- چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 درج شده است؟

مندرجات این کارت شامل مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد