تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

نحوه دریافت کارت آزمون نمونه دولتی دهم 1400 - 1401
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم جهت انتخاب دانش آموزان برتر، برای تحصیل در این مدارس برگزار می شود. دانش آموزانی که در پایه نهم، موفق به کسب معدل بالای 17 شده اند حق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را خواهند داشت. زمان ثبت نام این آزمون در خرداد ماه می باشد و داوطلبان بیش از یک هفته فرصت خواهند داشت تا با فراهم نمودن مدارک لازم، به سایت مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. پس از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، دانش آموزان باید در آزمون حضور یابند و در صورت کسب حدنصاب لازم، می توانند وارد این مدارس شوند.

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از طریق همان سایت ثبت نام منتشر خواهد شد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

داوطلبانی که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را انجام داده اند، برای حضور در جلسه آزمون نیازمند به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی هستند. کارت ورود به جلسه این آزمون چند روز پیش از برگزاری آن قابل دریافت خواهد بود و با توجه به دوره های گذشته، احتمال می رود، کارت ورود به جلسه این آزمون در خرداد ماه 1400 قابل دریافت شود.

این کارت شامل مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد و دانش آموزان جهت دریافت آن می بایست به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خود که در آن نام نویسی نموده اند مراجعه نمایند.

داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می توانند با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم الزامی می باشد و بدون آن از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت می شود. متقاضیان می توانند با انجام روش زیر این کارت را دریافت نمایند.

  • ورود به سایت ثبت نام الکترونیکی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مورد تقاضا (آدرس هر یک از این سامانه ها، در اینفوگرافیک موجود در ادامه مقاله ارائه شده است.)
  • درج کردن کد ملی و اطلاعات خواسته شده در کادر ظاهر شده بر روی صفحه، جهت ورود به سامانه
  • پس از ورود به صفحه اختصاصی خود بایستی با کلیک بر روی گزینه مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، کارت خود را دریافت نمایید.
  • پس از مشاهده کارت ورود به جلسه، می بایست پرینت آن را تهیه نمایید تا در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همراه خود داشته باشید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا براساس تفکیک استان ها برای دانش آموزان منتشر می گردد. بنابراین هر استانی در یک بازه زمانی معین، حدودا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون، باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را توزیع کند. کارت ورود به جلسه شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب و… می باشد و دانش آموزان باید پس از دریافت کارت تمام اطلاعات درج شده بر روی آن را بررسی نمایند؛ زیرا در برخی مواقع بعد از دریافت و مشاهده کارت برای داوطلبان این مشکل ایجاد می شود که اطلاعات درج شده بر روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد شده است، مغایر می باشد.

این دسته از داوطلبان باید به همراه عکس و شناسنامه خود، برای رفع نقص کارت در مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود اقدام کنند. زیرا اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه در جلسه آزمون حضور یابد، در مراحل بعدی حتی در صورت قبولی از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی جلوگیری می شود.

 

سوالات متداول 

1- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 را دریافت نماییم؟

با توجه به دوره های گذشته، احتمال می رود، کارت ورود به جلسه این آزمون در خرداد ماه 1400 قابل دریافت شود. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط با این مبحث مطلع شوید.

2- کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401، از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مربوط به مدارس نمونه دولتی هر استان، کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

3- چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 درج شده است؟

مندرجات این کارت شامل مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دریافت مشاوره