یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 برای انتخاب دانش آموزان باهوش ، جهت تحصیل در مدارس نمونه دولتی است . ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 برای دانش آموزانی می باشد که معدل نیم سال اول آنها بالای 17 باشد و چون آزمون پس از اتمام پایه نهم برگزار می شود بنابراین از میان ثبت نام کنندگان تنها دانش آموزانی که معدل نیم سال دوم آن ها بالای 17 باشد میتوانند در آزمون شرکت کنند. زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 در اواخر فروردین ماه خواهد بود. دانش آموزان برای ثبت نام در این آزمون باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنند و فرم ثبت نام را با مشخصات فردی تکمیل نمایند و همینطور پس از ثبت نام اولیه باید هزینه ثبت نام خود را پرداخت کنند. در این مقاله قصد داریم مطالبی در مورد زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و منابع و سوالات را به صورت مختصر برای شما ارائه کنیم.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 

داوطلبانی که در ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 شرکت کرده اند، برای حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 می باشند. کارت ورود به جلسه معمولا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی که شامل مشخصات فردی می باشد از طریق سایت برای دانش آموزان منتشر می گردد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی برای شرکت در  آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98  الزامی می باشد. همچنین داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی میتوانند با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرند.

نحوه توزیع کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 

کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی معمولا براساس تفکیک استان ها برای دانش آموزان منتشر می گردد. پس بنابراین هر استانی در یک بازه زمانی معین ، یعنی یک هفته قبل از زمان برگزاری باید اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کنند. داوطلبان باید توجه داشته باشید که پس از دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97  اطلاعات هویتی خود را با اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون نمونه دولتی تطبیق بدهند تا هیچ نقص و اشتباهی نداشته باشد. دانش آموزان در صورت مغایرت مشخصات بر روی کارت آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 با مشخصات داوطلبی می توانند اقدام به ویرایش کارت آزمون نمونه دولتی نمایند.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

منبع سوالات آزمون نمونه دولتی از کتاب و دروس پایه نهم میباشد که تمامی دانش آموزان می توانند با یک برنامه ریزی درست و منظم یک نتیجه مطلوب داشته باشند. سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 به صورت تحلیلی و تحصیلی می باشد. و معمولا سوالات به صورت تستی و چهار گزینه ای برای دانش آموزان طراحی می شود. در ازای هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و در ازای هر پاسخ غلط ،1 امتیاز منفی برای دانش آموزان در آزمون  نمونه دولتی منظور می شود. پیشنهاد می کنیم که کلیه دانش آموزان برای آشنایی با این گونه سوالات،می توانند مقاله منابع آزمون نمونه دولتی نهم ، برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97  را مطالعه کنند.

 

نام درس تعداد سوال ضرایب
قرآن و تعلیمات دینی 8 2
ریاضی 20 3
علوم تجربی 17 2
مطالعات اجتماعی 15 1
زبان و ادبیات فارسی 15 2

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 در تمامی استان های بصورت هم زمان در خرداد ماه برگزار خواهد شد و علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه  نمونه دولتی نهم به دهم داوطلبان باید شناسنامه خود را در جلسه آزمون نمونه دولتی به همراه خود داشته باشند. حدودا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 اعلام خواهد شد. همچنین دانش آموزان در صورت قبولی در این آزمون باید در مدت زمان معین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مدرسه پذیرفته شده اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه به مدرسه قبولی به منظور انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد. در صورت تمایل برای آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97 ،  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم 97 – 98 می توانید بر روی لینک دلخواه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید