تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

نحوه دریافت کارت آزمون نمونه دولتی دهم 99 - 1400
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم جهت انتخاب دانش آموزان باهوش ، برای تحصیل در این مدارس برگزار می شود. دانش آموزانی که در پایه نهم ، موفق به کسب معدل بالای 17 شده اند حق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را خواهند داشت و زمان ثبت نام این آزمون در اواخر فروردین ماه می باشد و داوطلبان حدود یک هفته فرصت خواهند داشت با فراهم نمودن مدارک لازم به سایت مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. پس از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، دانش آموزان باید در آزمون حضور یابند و در صورت کسب حد نصاب لازم ، می توانند وارد این مدارس شوند.

با توجه به آنکه آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پایه نهم به دهم به صورت همزمان برگزار می شود ، بنابراین یک کارت ورود به جلسه مشترک برای هر دو منتشر خواهد شد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 

داوطلبانی که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را انجام داده اند ، برای حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی نیازمند به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می باشند. کارت ورود به جلسه این آزمون یک هفته قبل از برگزاری آزمون قابل دریافت خواهد بود که شامل مشخصات فردی می باشد و از طریق سایت azmoon.medu.ir برای دانش آموزان منتشر می گردد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم الزامی می باشد و بدون آن از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت می شود. داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می توانند با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

  • ورود به سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir
  • درج کردن کد ملی و رمز ورود همگام در کادر ظاهر شده برای ورود به سامانه (در صورت گم کردن یا فراموشی رمز ورود همگام ، باید به مدرسه تحصیل کنونی خود مراجعه کنید)
  • پس از ورود به صفحه اختصاصی خود بایستی با کلیک بر روی عبارت ماژول در سمت راست سایت ، کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.
  • پس از مشاهده کارت ورود به جلسه ، می توانید پرینت آن را تهیه نمایید تا در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همراه خود داشته باشید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا براساس تفکیک استان ها برای دانش آموزان منتشر می گردد. بنابراین هر استانی در یک بازه زمانی معین یعنی یک هفته قبل از زمان برگزاری باید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را توزیع کند. کارت ورود به جلسه شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی داوطلب ، عکس داوطلب و … می باشد و دانش آموزان باید پس از دریافت کارت تمام اطلاعات درج شده بر روی آن را بررسی نمایند. زیرا در برخی مواقع بعد از دریافت و مشاهده کارت برای داوطلبان این مشکل ایجاد می شود که اطلاعات درج شده بر روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد شده است ، مغایر می باشد. این دسته از داوطلبان باید به همراه عکس و شناسنامه خود ، برای رفع نقص کارت در مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود اقدام کنند. زیرا اگر داوطلب با اطلاعات اشتباه در جلسه آزمون حضور یابد ، در مراحل بعدی حتی در صورت قبولی از ثبت نام او در مدارس نمونه دولتی جلوگیری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره