خانه مدارس دانلود کتاب ریاضی دوم دبستان

دانلود کتاب ریاضی دوم دبستان

دریافت فایل کتاب ریاضی دوم دبستان 98 - 99
دانلود کتاب ریاضی دوم دبستان 98 – 99
ریاضی از جمله دروسی است که در تمامی علوم نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای دارد. از همین رو ، یادگیری آن به صورت مفهومی از پایه های ابتدایی می تواند زمینه های موفقیت دانش آموزان را فراهم سازد. ساختار این کتاب به گونه ای طراحی شده است که با به کارگیری روش های نوین آموزشی ، دانش آموزان به تفکر در حل مسائل ترغیب شده و مهارت آن ها در امر یادگیری تقویت شود. در این کتاب از اشکال و تصاویر مختلفی برای آموزش مباحث مربوطه استفاده شده است و همین امر باعث می شود که دانش آموزان با علاقه و اشتیاق بیشتری به فراگیری درس ریاضی بپردازند.

کتاب ریاضی دوم دبستان از طریق سایت رسمی پایگاه کتاب های درسی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

معرفی و دانلود کتاب ریاضی دوم دبستان

هر یک از هشت فصل کتاب ریاضی دوم ابتدایی با تصاویر مرتبط با آن فصل آغاز می شود که به نوعی ذهن دانش آموزان را برای یادگیری یک مبحث جدید آماده می کنند. هر فصل نیز از چهار درس و یک حل مسئله تشکیل شده است که شامل آموزش تکنیک های لازم در حل مسائل می باشد. علاوه بر مرور هر فصل در بخش انتهایی آن ، تمرین های تکمیلی و ترکیبی نیز تعبیه شده اند که بر تقویت مهارت های خواندن و نوشتن دانش آموزان تاکید دارند. دانش آموزان و والدینی که می خواهند نسخه الکترونیکی کتاب ریاضی دوم ابتدایی را داشته باشند ، می توانند با استفاده از لینک موجود در جدول زیر ، آن را دانلود نمایند.

دانلود کتاب ریاضی دوم دبستان 98 – 99
کتاب ریاضی دوم دبستان 98 – 99

(جهت دریافت فایل ، روی لینک کلیک کنید.)

در بخش پایانی هر فصل ، قسمتی تحت عنوان “معما” طراحی شده که تنها مختص دانش آموزان علاقه مند و جهت تقویت سطح فکری آن ها می باشد. آنچه که در آموزش ریاضی به ویژه در پایه های ابتدایی حائز اهمیت است ، به کارگیری روش های خلاقانه و هم چنین استفاده از تصویرسازی برای انتقال مفاهیم می باشد که این امر به خوبی در کتاب ریاضی دوم ابتدایی مشهود است. مولفان این کتاب تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا بتوانند محتویات کتاب را متناسب با تفاوت های فردی دانش آموزان و سبک یادگیری آن ها طراحی کنند تا پیشرفت تحصیلی برای تمامی دانش آموزان به صورت یکسان حاصل گردد.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مدارس پیج مدارس