تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش | web.shad.ir

ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش | web.shad.ir

راهنمای ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش
ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه برنامه شاد و اطلاعیه های آموزش و پرورش در خصوص مدارس می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

این روزها شاهد شرایط متفاوتی هستیم که به علت شیوع ویروس کرونا در کشور حاکم می باشد و تمامی فعالیت ها و چرخه های اقتصادی، آموزشی و… کشور را با مشکلات جدی رو به رو نموده است. اما سیستم آموزشی کشور، برای فعالیت های آموزشی مدارس و دانشگاه ها راه حل های مختلفی را در نظر گرفته است تا بتواند آسیب های ناشی از تعطیلی مدارس و تعطیلی دانشگاه ها را به حداقل رساند.

در پی استقبال دانش آموزان و والدین آن ها از پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون، وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت دامنه آموزش از راه دور مدارس را گسترش دهد. از همین رو سامانه ای با عنوان “شاد” را به منظور برگزاری کلاس های مجازی ایجاد کرده است.

 

دانلود مستقیم اپلیکیشن شاد 2.8.2

لینک مستقیم ورود به سامانه شاد – نسخه تحت وب

دانش آموزان به منظور احراز هویت در سامانه شاد باید ابتدا اپلیکیشن آن را از نشانی اینترنتی shaddl.medu.ir دانلود کنند و یا از طریق نسخه تحت وب سامانه شاد به نشانی web.shad.ir اقدامات لازم را انجام دهند.

سامانه شاد چیست؟

عنوان شاد، برگرفته از عبارت “شبکه آموزشی دانش آموزی” می باشد. پس می توان دریافت که سامانه ای تخصصی برای دانش آموزان و فعالیت های مربوط به آن ها به شمار می آید.

سامانه آموزش الکترونیکی از سال ها پیش در دانشگاه ها وجود داشت اما در مدارس چنین امکانی فراهم نبود. از همین رو آموزش دروس پایه های مختلف، ابتدا از طریق رسانه ملی صورت گرفت. این شیوه آموزش از راه دور، بسیار مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفت و موجب شد که مسئولین به فکر یک سامانه آموزش مجازی پیشرفته بیافتند.

سامانه شاد، همان بستری است که برای آموزش مجازی دانش آموزان در نظر گرفته شده است. در این سامانه آموزش به صورت آنلاین انجام می شود و دانش آموزان موظف هستند در ساعات مقرر، در کلاس های مجازی شرکت کنند. چنان چه امکان حضور در کلاس های آنلاین برای دانش آموز وجود نداشته باشد، می تواند از فایل های ذخیره شده آن ها استفاده نماید اما باید این موضوع را با معلم و مدیر مدرسه خود مطرح کند.

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که اگر دانش آموز در کلاسی شرکت نکند، مسئولین مدرسه چگونه متوجه می شوند؟ ورود و خروج دانش آموزان در این شبکه آموزشی ثبت می گردد، یعنی حضور و غیاب آن ها کاملا تحت کنترل قرار دارد. هم چنین اگر دانش آموزی بدون هماهنگی، کلاس درس خود را ترک کند، برای او غیبت در نظر گرفته می شود.

راهنمای ورود به شبکه آموزشی دانش آموزی شاد (نسخه 2.8.2)

پیش از این که معلمان و دانش آموزان وارد سامانه شاد شوند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند، مدیر مدرسه باید از طریق سامانه سناد اطلاعات مربوط به آن ها را ثبت و در صورت وجود، بررسی و تایید نماید.

به طور کلی فرآیند ورود به سامانه شاد، طی سه مرحله از سوی مدیر مدرسه، معلم ها و دانش آموزان انجام می شود. ورود به سامانه شاد، نیاز به نصب برنامه شاد و یا ثبت نام در نسخه تحت وب این سامانه دارد. مراحل زیر، بیانگر نحوه ثبت نام و ورود به سامانه شاد می باشند.

نحوه ثبت نام و ورود به نرم افزار دانش آموزی شاد (نسخه 2.8.2)

 • پس از باز نمودن اپلیکیشن شاد، در صفحه اول دکمه “ورود به برنامه” را بفشارید.مرحله اول نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • در این مرحله شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و بر روی کلید “ورود” کلیک کنید.مرحله دوم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • پس از وارد نمودن کد فعال سازی که به شماره شما ارسال گردید، دکمه “ورود” را فشار دهید که با این کار به سامانه وارد خواهید شد و در صفحه که در زیر مشاهده می کنید، بایستی نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.مرحله ۲ نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • پس از ورود به برنامه می بایست روی گزینه “ورود به مدرسه من” کلیک کنید.مرحله سوم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • در مرحله بعد بر روی آیکون “افزودن کاربر” کلیک کنید.مرحله چهارم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • سپس می بایست به انتخاب نقش خود از میان سه گزینه “مدیر”، “معلم”و “دانش آموز” بپردازید.مرحله پنجم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • پس از این مرحله، در صفحه ای که برای ورود مدیران و معلمان به برنامه شاد نشان داده می شود، باید کد ملی خود را وارد کنند تا اطلاعات مربوط به آن ها نمایان گردد. همچنین برای دانش آموزان عزیز نیز، به همین صورت امکان ورود به حساب کاربری فراهم می گردد. به منظور انجام مراحل احراز هویت خود می بایست کد ملی خود را در بخش مربوطه وارد نموده و کلید “تایید” را بفشارید.مرحله ششم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • سال تولد خود را ثبت کرده و روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.مرحله هفتم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • ماه تولد خود را وارد نمایید و مجددا روی گزینه “تایید” کلیک کنید.مرحله هشتم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • به عنوان آخرین مرحله از احراز هویت خود، روز تولد خود را وارد نموده و سپس کلید “تایید” را بفشارید.مرحله نهم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد
 • چنانچه ثبت نام شما در اپلیکیشن شاد با موفقیت انجام شود، اپلیکیشن پیغام “احراز هویت با موفقیت انجام شد” روبه رو می شوید که با کلیک روی عبارت “باشه لیست کلاس ها برایتان نمایش داده می شود.مرحله دهم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

در صورتی که پس از انجام تمامی موارد فوق، با پیغام “اطلاعات وارد شده معتبر نیست” مواجه شدید، لازم است از مدیر خود بخواهید که اطلاعات ثبت شده شما در سامانه سناد را مجددا بررسی نماید.

چنانچه قبلا مراحل مربوط به احراز هویت خود را انجام داده باشید، با پیام “احراز هویت شما قبلا انجام شده است” مواجه خواهید شد که کافی است روی گزینه “باشه” کلیک کرده و از امکانات برنامه شاد بهره مند شوید.

پس از تکمیل فرآیند احراز هویت در سامانه شاد، دانش آموزان به طور رسمی در سامانه شاد شناخته می شوند و گروه های درسی برای آن ها قابل مشاهده می باشند.

نحوه ثبت نام و ورود به گروه های کلاسی در نسخه تحت وب شبکه آموزشی دانش آموزی

دانش آموزان می توانند از طریق نسخه تحت وب سامانه شاد که از تاریخ 27 فروردین ماه 99 راه اندازی شده است نیز، برای ورود به کلاس های درسی خود اقدام کنند. به این منظور باید وارد سایت web.shad.ir شوند و مراحل زیر را طی نمایند.

 • درج شماره تلفن همراه و کلیک بر روی دکمه مرحله بعد

مرحله اول ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

 • وارد کردن کد فعال سازی و انتخاب گزینه مرحله بعد

مرحله دوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

 • برگزیدن گزینه ” ورود دانش آموز “ از قسمت راست صفحه

مرحله سوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

 • وارد نمودن اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، سریال شناسنامه و تاریخ تولد

مرحله چهارم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

اگر برنامه کلاس های سامانه شاد با پخش دروس از رسانه ملی تداخل داشت باید چه کرد؟

راه اندازی سامانه شاد، مانع پخش دروس از تلویزیون نخواهد شد اما اگر ساعت کلاس های این دو با یکدیگر تداخل داشتند چه کار باید کرد؟ آیا برای دانش آموز غیبت محسوب می شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمامی مدارس موظف هستند، برنامه آموزشی کلاس هایی که ساعت آن ها با آموزش تلویزیونی تداخل دارند را دانلود کنند و با بارگذاری آن ها در سامانه شاد، دسترسی را برای تمامی دانش آموزان سهولت ببخشند. در نتیجه می توان گفت برای دانش آموزی غیبت محسوب نمی شود اما او باید در مهلت معینی نسبت به دریافت و مشاهده محتوای آموزشی موجود در شبکه آموزشی دانش آموزی، اقدام کند.

چنان چه تاخیر یا عدم شرکت دانش آموز در کلاس های مجازی از قبل به اطلاع معلم و مدیر رسیده باشد، برای او غیبت ثبت نمی شود. دانش آموزان باید بدانند که فعالیت های آن ها در فضای مجازی و نیز ارزشیابی هایی که در این مدت انجام شود، به منزله نمره مستمرشان خواهد بود.

 

سوالات متداول

1- اتباع خارجی چگونه می توانند وارد سامانه شاد شوند؟

این افراد باید به جای کد ملی، کد هویتی اتباع خود را وارد کنند و نیازی نیست که قسمت های مربوط به اطلاعات شناسنامه ای را تکمیل نمایند.

2- آیا امکان ذخیره سازی کلاس و محتوای آموزشی در سامانه شاد وجود دارد؟

بله، تمامی محتوایی که در این سامانه ارائه می شود قابل ذخیره سازی می باشد.

3- هنگام مواجهه با پیغام های خطای سامانه شاد باید چه کنیم؟

اکثر خطاها به علت مراجعه مستقیم به سایت شبکه اجتماعی دانش آموزی بروز می دهند. بنابراین اپلیکیشن شاد را نصب کنید و یا از طریق نسخه تحت وب آن وارد سامانه مذکور شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۴ نظر

 1. نمیتونم تو نسخه ی وب ثبت نام کنم میگه اطلاعات وارد شده درست نیست بعد فقط گد ملی وتاریخ تولد میخواد نه شماره شناسنامه

  • با سلام، شما در نسخه وب امکان احراز هویت را ندارید می بایست در نسخه اندروید، احراز هویت را انجام داده سپس قادر خواهید بود از نسخه وب برای ورود استفاده نمایید.

 2. سلام

  من نمیتونم تو برنامه تحت وب پیام صوتی بفرستم. آیکون میکروفون رو نتونستم پیدا کنم.

 3. سلام، دخترم هفته پیش به اشتباه حذف گروه کلاسی رو زد و الان دیگه نمیتونیم وارد گروه کلاس شویم، خواهش میکنم راهنمایی کنید.

 4. باسلام در صفحه احراز هویت اپلیکیشن شاد کدملی و تاریخ تولد را وارد می کنم ولی پیام می دهد :اخطار اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد.

  • با سلام،
   شما می بایست با توجه به اطلاعات ثبت شده در سامانه سناد نسبت به احراز هویت اقدام نمایید، به عبارتی دیگر با شماره تلفن همراه ثبت شده در سناد وارد سامانه شاد شوید. لازم به ذکر است با توجه به روز رسانی انجام شده از طریق اپلیکیشن شاد احراز هویت خود را انجام دهید.

 5. من اول با شماره مادرم وارد شدم بعد حالا میخوام باشماره خودم وارد شوم چکار کنم

  • با سلام،
   چنانچه تمایل به تغییر اطلاعات خود داشته باشید، می بایست از مدیر مدرسه خود بخواهید ابتدا شماره تماس ثبت شده در سامانه سناد را ویرایش کرده و شماره تماس جدید را وارد نماید، سپس با اطلاعات جدید احراز هویت انجام دهید.

 6. سلام خسته نباشید
  من اولش با شماره ی دیگه ای با گوشی اندروید وارد شاد شده بودم و الان با یک شماره دیگه میخوام که با نسخه تحت وب وارد شاد بشم . وقتی که تو احراز هویت ( نسخه تحت وب ) اطلاعاتم رو وارد میکنم مینویسه ” اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد ” . لطفا راهنماییم کنید

  • با سلام. شما برای ورود به برنامه شاد از طریق نسخه تحت وب و یا نسخه اندروید صرفا می بایست، شماره تلفن همراهی که توسط مدیر مدرسه در سامانه سناد برای شما اعلام شده است را وارد کنید. چنانچه با شماره دیگری وارد برنامه شاد شوید، احراز هویت برای شما انجام نخواهد شد.

 7. سلام خسته نباشید
  من وقتی اطلاعاتم رو وارد میکنم میگه معتبر نیست چیکار کنم؟

  • با سلام. چنانچه احراز هویت خود را با نسخه اندروید برنامه شاد انجام داده اید و اطلاعات شما را تایید نمی کند و از صحت اطلاعات خود اطمینان دارید، می توانید از طریق نسخه های تحت وب وارد شده و احراز هویت انجام دهید.

 8. با سلام، من می‌خوام از طریق وب وارد سامانه بشم، شماره رو وارد میکنم میزنه خطا در برقراری ارتباط با سرور. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • با سلام ،
   درصورتی که با این خطا مواجه می شوید ، سرعت اینترنت مصرفی پایین است ، می توانید با به روز رسانی مجدد صفحه و استفاده از اینترنت با سرعت بالاتر وارد سامانه شوید.

 9. با سلام
  بعد از نصب برنامه و احراز هویت ، در قسمت ورود دانش اموز فقط گزینه افزودن دانش اموز هست و لیست دانش اموزان وجود نداره و نمی تونم کلاس ها رو نببینم و وارد کلاسی بشم چیکار باید بکنم

  • با سلام. بعد از به روز رسانی برنامه شاد قسمت لیست دانش آموزان حذف شده و شما می بایست بعد از انجام احراز هویت تمامی گروه های کلاسی را عضو شده باشید، در غیر این صورت می توانید به معلمین خود درخواست دهید شما را به گروه ها اضافه کرده و یا از طریق لینک ها وارد شوید.

 10. با سلام و عرض خسته نباشید
  من سیم کارتم رو گم کردم و با شماره اون شاد رو نصب کرده بودم،اما الان که یه سیم کارت دیگه انداختم تو گوشی و تمامی مراحل احراز هویت رو چند بار انجام دادم ولی هر بار می نویسه (اطلاعات وارد شده نامعتبر)

  • با سلام. شما می بایست برای ورود به برنامه شاد صرفا با شماره ای که توسط مدیر مدرسه در سامانه سناد ثبت شده است وارد شوید تا موفق به انجام احراز هویت شده و عضو گروه های کلاسی شوید. در صورت عدم دسترسی به شماره اولیه می توانید به مدیر مدرسه اعلام کنید تا شماره جدید در سامانه سناد جایگزین شود.

 11. سلام خسته نباشید
  ببخشید من عملیات احراز هویت رو انجام دادم و در شاد ثبت نام کردم ولی در قسمت لیست دانش آموز اسم من و کلاس ها بالا نمیاد که بخوام کاری انجام بدم و الان یک هفته هست که از تکلیف ها و امتحان هایی که معلم ها میگیرن عقب موندم
  لطفا راهنمایی کنید.

  • با سلام ،
   چنانچه با چنین مشکلی روبرو هستید می توانید از مدیر و یا معلم خود بخواهید شما را با توجه به اطلاعاتی که با آن در سامانه احراز هویت انجام داده اید عضو گروه های کلاسی نمایند و یا اینکه لینک گروه های کلاسی را برای شما ارسال کنند تا بتوانید با استفاده از آن به گروه بپیوندید.

 12. سلام من میخوام صحت سنجی انجام بدم. این ارور رو میده. “احراز هویت با مشکل مواجه شده ، چنانچه اطلاعات مطابق با شناسنامه می باشد ، جهت اصلاح اطلاعات در سناد با مدرسه تماس بگیرید” چطور حلش کنم؟

  • با سلام ،
   در صورتی که با خطای فوق الذکر مواجه می شوید به این معنی است که اطلاعات وارد شده شما با اطلاعات ثبت شده در سامانه سناد مغایرت دارد ، چنانچه از صحیح وارد نمودن اطلاعات هویتی خود اطمینان دارید می بایست از مدیر خود بخواهید که نسبت به تصحیح این اطلاعات اقدام نماید.

 13. ما کسانی که اتباع خارجی هستیم باید از چه کدی استفاده کنیم؟

 14. سلام من برای دوستم هم با گوشی خودم براش احراز هویت کردم الان میخواد توی گوشی خودش هم احراز هویت بکنه چیکار‌باید کرد تا گروه های کلاسیش از گوشی من بره و توی گوشی خودش بیاد؟

  • با سلام ،
   چنانچه احراز هویت دانش آموز در سامانه ثبت شده باشد نیازی به احراز هویت مجدد نیست ، بنابراین می توانید از حساب کاربری آن فرد در گوشی خود خارج شوید و دوست شما با تلفن همراه خود و با همان اطلاعات وارد برنامه شاد شود.

 15. چطور میشه رفت پی وی دیگران تو گرده معلما اجازه چت نمیدن میگن برید؟ پی وی که نمیشه چی کار کنیم

  • با سلام. شما می توانید برای ورود به چت خصوصی در برنامه شاد شماره دوستان خود را در تلفن همراه خود ذخیره کرده تا جزو مخاطبین قرار بگیرند و در برنامه شاد وارد قسمت مخاطبین شده و فردی که قصد چت با آن را دارید انتخاب کرده و پیام خود را ارسال کنید.

 16. میزنه ۴۱۷ چکار کنم

  • با سلام. چنانچه وارد سامانه احراز هویت شده و با خطای ۴۱۷ مواجه می شوید می بایست فیلترشکن تلفن همراه خود را خاموش کرده و یک بار دیگر راه اندازی ( restart ) کنید و در صورت استفاده از ADSL یک بار هم مودم خود را خاموش روشن کرده تا خطای مورد نظر برطرف شود.

 17. سلام من رمز تایید دو مرحله ای رو فراموش کردم . چیگار کنم؟ لطفا کمکم کنید

 18. سلام الان میخام گروه رو ترک کنم میزنه بروز مشکل در ارتباط و من اینترنت هم وصل هستم ولی نمیشه از گروه خارج شد؟مشکلش حل شدنی هست؟

  • با سلام ، مطابق با اطلاع رسانی های انجام شده از طریق وزارت آموزش و پرورش ، تاکنون امکان ترک گروه کلاسی در سامانه شاد امکان پذیر نمی باشد ، و می بایست در انتظار اطلاعیه های بعدی از پشتیبانی سامانه شاد ( شبکه اجتماعی دانش آموزان ) باشید .

 19. سلام لینک کلاسمون در برنامه‌ی شاد نمیاره نمیاره چی کار کنم مشکل از کجاست
  لطفاً کمک کنید ممنون
  ثبت‌نام هم انجام دادم مشکل از لینک هست نمیار وگرنه بقیه‌اش حله

  • با سلام ،
   به احتمال زیاد لینک ارسال شده معتبر نیست لذا شما می بایست از مدیر و یا معلم خود درخواست نمایید تا لینک صحیح را مجددا برای شما ارسال نمایند.

 20. درود بر شما
  اگر شخصی دو فرزند دارد از یک گوشی و یک تلفن میتواند استفاده کند؟

  • با سلام ، بله امکان عضویت در گروه های کلاسی مختلف برای چند دانش آموز با استفاده از یک تلفن همراه امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است بعد از عضویت یک فرزند حتما باید از برنامه خارج شده و مجدد وارد شوید تا بتوانید دانش آموز بعدی را عضو کلاس کنید .

 21. سلام ، من وقتی احراز هویت رو انجام میدم و بعد روی لیست دانش آموزان کلیک میکنم و روی اسمم میزنم و روی کلاسم کلیک میکنم مینویسه (متاسفانه به نظر میرسد چنین گفتگویی وجود ندارد). چه کار کنم؟

 22. سلام من وقتی میخوام قسمت افزودن دانش آموز رو بزنم و احراز هویت کنم سایتی که باز میشه عدد۴۰۱ یا ۴۱۷ میاد و اصلا سایت باز نمیشه. از دیشب تا الان چندین بار امتحان کردم ولی نمیشه. میشه راهنمایی کنید.

  • سلام. برای رفع خطای ۴۱۷ می بایست فیلتر شکن خود را خاموش نمایید تا آیپی شما متعلق به کشور ایران گردد و برای رفع خطای ۴۰۱، یک بار از برنامه خارج شده و مجدد وارد شوید و احتمالا مشکل از سامانه می باشد.

 23. سلام من هرکاری میکنم ارور میده چند بار رفتم بیرن بعد از چند ساعت اومد دوباره ارور داد چکار کنم

  • باسلام.
   نوع اروری که از سوی سامانه ارسال میشود، مشخص کننده نوع مشکل می باشد. اگر با تلفن دیگری امتحان کردید و مجدد ارور مذکور را دریافت نمودید؛ می توانید از نسخه شاد تحت وب استفاده نمایید.

 24. سلام نسخه ios برنامه شاد کی میاد؟

  • باسلا و درود. تمامی مشکلات این سامانه در حال حل شدن می باشد و احتمالا طی روزهای آینده این سیستم عامل نیز توانایی دسترسی به سامانه را خواهد داشت.

 25. ارور۴۱۷ میده چیکار کنم؟

  • باسلام. در حال حاضر امکان ورود به این سامانه صرفا از ایران امکان پذیر می باشد و زمانی که شما با فیلترشکن وارد سامانه می شوید، آیپی شما به کشوری خارجی تغییر می کند و در مرحله احراز هویت با این خطا مواجه می شوید و برای ورود به سامانه شاد می بایست بدون فیلترشکن وارد شوید.

 26. سلام
  این برنامه وقتی میخوام احراز هویت کنم ارور۴۱۷ میده

  • سلام و درود. امکان ورود به سامانه شاد از ایران امکان پذیر می باشد و برای ورود به این سامانه باید بدون فیلترشکن وارد شوید.

 27. سلام من در بخش افزودن دانش آموز اطلاعاتم ثبت نمی شه چند بار امتحان کردم و بعدشم رفتم توی لیست دانش آموزان اونم میزنه اول باید احراز هویت بشه من باید چیکار کنم

  • سلام. اگر اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد می کنید و این خطا را دریافت می کنید می توانید از تلفن دیگری برای ورود به سامانه استفاده نمایید و در صورت دریافت خطای مشابه، احتمالا اطلاعات ارسالی از سوی مدیر مدرسه اشتباه می باشد.

 28. سلام من پایه دوازدهم هستم .میخواستم بپرسم اگه این برنامه صرفا برای تموم کردن دروس هست میشه نصب نکرد ؟ چون من تمام دروس پایه خودمو تموم کردم .و سیستم عامل هم ios دارم.در کل اگه نصب نکنیم مشکل خاصی برای ما پیش میاد؟

 29. با سلام من دبیر هستم هنگام ورود پیغام کد ملی معلم وارد شده مورد تایید نمی باشد می دهد دلیل چیست؟

 30. سلام.برای من ارور ۴۱۷ میده.لطفا راهنمایی کنید.

 31. سیستم عامل من iosباید چیکار کنم

  • سلام. متاسفانه فعل حال با این سیستم عامل امکان ورود به سامانه وجود ندارد و احتمالا در روزهای آینده تدابیری اندیشیده خواهد شد.

 32. درود
  ارور ۴۰۱میده!چه کنم؟

 33. معلم ها یا دانش آموزانی که امکان اینترنت یا گوشی مناسب ندارند باید چیکار کنند؟

  • سلام.
   طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی مراجع مربوطه، در روزهای آینده امکان ورود به این برنامه با اینترنت رایگان نیز فراهم می گردد و شرایط مناسب تر خواهد شد.

 34. سلام.ببخشید ارور ۴۰۳ میده.باید چیکار کنم

 35. برای دانش آموزان اتباع خارجی که کد ملی و کد شناسایی ندارند چه کنیم حتما پاسخ بدهید اییییی مسعولان

 36. چه پایه هایی میتوانند وارد برنامه شاد شوند

  • باسلام. پایه های مختلف به منظور استفاده از کلاس های مجازی، می توانند از {شبکه اجتماعی دانش آموزی: شاد}، استفاده نمایند.

 37. سلام خسته نباشید لطفا کمکم کنید…
  تو مرحله ی ثبت دانش اموز به مشکل بر خوردم
  تمام اطلاعاتم رو درست و کامل میکنم و رمز امنیتی رو هم درست وارد میکنم اما همش خطای اطلاعات وارد شده نادرست است بر میخورم
  این مشکل رو چندین نفر هم دارن

  • باسلام.
   اگر از ثبت اطلاعات وارد شده مطمئن هستید، می توانید با پیام رسان های داخلی مجدد امتحان نمایید و در صورت دریافت خطای قبلی، احتمالا اطلاعات دانش آموز از سوی مدرسه نادرست وارد شده است.

دریافت مشاوره برنامه شاد