9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی استخدام بانک انصار 1401

استخدام بانک انصار 1401

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک انصار 1400

استخدام در بانک ها همواره مورد توجه کارجویانی بوده که به دنبال موقعیت شغلی مناسبی هستند. نکته قابل توجه این است که جذب در بانک های دولتی و خصوصی مستلزم احراز شرایط خاصی از قبیل مدرک تحصیلی، رده سنی، معدل قابل قبول و… می باشد که علاقه مندان به این شغل بایستی تمام این ضوابط را داشته باشند.
بانک انصار که جزو بانک های خصوصی محسوب می شود، در بازه های زمانی مختلف نسبت به جذب نیروی جدید اقدام می نماید. این ارگان جزو بانک‌ های مهمی‌ به شمار می رود که معمولا نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب می نماید.

عدم اشتغال به تحصیل یکی از شرایط مهم ثبت نام در آزمون استخدامی بانک انصار است.زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک انصار 1401

در چند سال اخیر، افراد زیادی از طریق برگزاری آزمون های استخدامی بانک انصار شروع به فعالیت در شعب مختلف این ارگان نموده اند. طبق اطلاعات موجود، آخرین آزمون استخدامی بانک انصار در سال 93 برگزار شده و تاکنون اطلاعیه ای در خصوص جذب نیرو در سال 1401 منتشر نشده است اما در صورت اعلام، اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در دسترس شما متقاضیان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در آخرین دوره بانک انصار بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود را در استان تهران و البرز بین آقایان واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی رشته های حسابداری، مدیریت اموربانکی، مدیریت بازرگانی و اقتصاد پول و بانکداری را از طریق آزمون ورودی، مصاحبه تخصصی و طی سیر مراحل گزینش و بصورت قراردادی استخدام بانک کرده است.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک انصار 1401

اکثر بانک ها از دو طریق برگزاری آزمون و همچنین تکمیل فرم رزومه اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود می کنند. اولین روش برگزاری آزمون استخدامی است که ثبت نام آن به صورت اینترنتی انجام می شود. از همین رو در صورت برپا شدن آزمون کتبی، داوطلبان جهت ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک انصار می بایست به سایت رسمی این بانک به آدرس ansarbank.ir مراجعه کرده و نسبت به درج اطلاعات خود اقدام کنند.
یک روش متداول دیگر که نه تنها بانک ها بلکه بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی از آن استفاده می کنند، قرار دادن فرم استخدام در سایت رسمی خود می باشد. به این صورت که کارجویان بایستی این فرم را پر نمایند و در صورت تایید صلاحیت بدون سپری نمودن مرحله کتبی آزمون، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک انصار 1401

بانک‌های کشور برای استخدام نیروی مورد نیاز خود شرایط و معیارهای خاص خودشان را دارند که این معیارها مطابق با آخرین دوره استخدام این بانک در ادامه برای شما شرح داده شده است. لازم به ذکر است در صورت بروز هر گونه تغییری در این شرایط برای سال جاری، اطلاعات لازم از طریق این مقاله در اختیار شما گذاشته خواهد شد.

 • اعتقاد و التزام عملی به احکام اسلام، اصول و مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه
  نداشتن سوء پیشینه کیفری
 • داشتن صحت و سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر با تایید مراجع ذیصلاح
 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (غیر پزشکی)
 • عدم اشتغال یا تعهد خدمتی به سایر مراکز، سازمانهای دولتی و یا وابسته به دولت و خصوصی
 • دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی (حسابداری، مدیریت امور بانکی، مدیریت بازرگانی و اقتصاد پول و بانکداری) مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 • دارا بودن حداقل معدل ۱۴
 • نداشتن سابقه عضویت و یا طرفداری از احزاب، گروه ها و سازمان های غیراسلامی و التقاطی، الحادی و غیرقانونی
 • متولد استان تهران و البرز یا دارای ۵ سال سابقه سکونت (با ارائه اسناد از جمله سند مالکیت یا اجاره نامه)
 • حداکثر سن 40 سال می باشد.
 • عدم اشتغال به تحصیل (دانشجو) در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به هر طریق

همان طور که در مطالب فوق اشاره شد، پس از این که در آزمون استخدام بانک نمره قبولی را کسب کردید و یا فرم رزومه مورد تایید اولیه قرار گرفت، از شما برای حضور در مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد. بر همین اساس، شما می بایست در تاریخ تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور یابید و در صورت موفقیت نهایتا به عنوان کارمند آن بانک فعالیت خود را آغاز خواهید کرد.
سوالات متداول

1- چگونه می توان در آزمون استخدامی بانک انصار ۱۴۰۱ ثبت نام کرد؟

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک انصار می بایست به سایت ansarbank.ir مراجعه کنید.

2- فرآیند استخدام بانک انصار برای سال ۱۴۰۱ از چه تاریخی آغاز می گردد؟

تاریخ دقیق آغاز فرآیند استخدام بانک انصار برای سال ۱۴۰۱ مشخص نمی باشد.

3- حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک انصار ۱۴۰۱ چیست؟

دارا بودن حداقل معدل 14 برای استخدام در این بانک لازم می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی