تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک صادرات

استخدام بانک صادرات

ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 99
استخدام بانک صادرات

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

انواع آزمون های استخدامی که هر ساله در کشور برگزار شده و ارگان های مختلف از طریق آن ها به جذب نیروی انسانی کارآمد و مورد نیاز خود می پردازند ، گزینه بسیار مناسبی برای اشتغال کارجویان به شمار می روند. از جمله این آزمون ها ، آزمون استخدامی بانک ها می باشد که داوطلبان زیادی را نیز به خود جلب می کند.

بانک صادرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در سال های اخیر به استثنای سال 98 ، نسبت به استخدام افراد واجد شرایط اقدام نموده است. فرآیند استخدام در این بانک همانند اکثر بانک ها شامل مراحلی چون آزمون کتبی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی و… می باشد و در نهایت پذیرفته شدگان پس از حضور در دوره آموزشی می توانند وارد بازار کار شوند.

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بانک صادرات در هر دوره از برگزاری آن متفاوت بوده و متناسب با عناوین شغلی تعیین می گردند.

بانک صادرات چگونه به تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود می پردازد؟

کلیه فرآیند نام نویسی داوطلبان برای استخدام در بانک صادرات به صورت اینترنتی انجام می شود. بنابراین علاقه مندان می بایست پس از انتشار اطلاعیه از سوی این بانک ، به پایگاه اطلاع رسانی آن به نشانی bsi.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم استخدام ، واریز وجه مورد نیاز و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که بانک صادرات عناوین شغلی و رشته های تحصیلی مورد نیاز به همراه لیست شهرهای مورد تقاضا را از طریق سایت رسمی خود در اختیار متقاضیان قرار می دهد. پس از اتمام فرآیند نام نویسی ، داوطلبان در طی یک آزمون کتبی به رقابت می پردازند و از میان شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب آزمون علمی شوند ، برای حضور در مصاحبه و انجام معاینات پزشکی دعوت به عمل می آید. در نهایت با اعلام اسامی پذیرفته شدگان و برگزاری دوره آموزشی ، فرآیند جذب افراد به پایان می رسد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات

امکان اعلام زمان دقیق آغاز نام نویسی و برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات وجود ندارد چرا که دوره های مختلف آن در بازه های زمانی متفاوتی انجام گرفته است. آخرین دوره برگزاری این آزمون به روز جمعه مورخ 26 بهمن ماه سال 97 برمی گردد که فرآیند ثبت نام داوطلبان از 3 بهمن آغاز شده و تا 17 ماه بهمن ادامه داشت.

با توجه به این که تا به این لحظه هیچ اطلاعیه ای در رابطه با جذب نیروی جدید در سال جاری از سوی بانک صادرات منتشر نشده است ، نمی توان در مورد زمان ثبت نام آن اظهار نظر نمود. از همین رو توصیه می کنیم برای اطلاع از اخبار مربوطه ، پیگیری های لازم را از طریق سایت رسمی این بانک و سایر مراجع خبری معتبر انجام دهید. همچنین شما همراهان گرامی می توانید برای اطلاع از جدیدترین اخبار آزمون استخدامی بانک ها ، در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک صادرات

همزمان با آغاز زمان ثبت نام ، بانک صادرات یک فرم استخدامی از طریق سایت رسمی خود به نشانی bsi.ir در اختیار داوطلبان قرار می دهد که لازم است متقاضیان در موعد مقرر به این سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند.

توجه داشته باشید که تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی پایان کار نبوده و علاقه مندان می بایست علاوه بر پرداخت مبلغی که به عنوان هزینه ثبت نام در نظر گرفته می شود ، از مدارک مورد نیاز نیز اسکن تهیه کرده و در سامانه بارگذاری نمایند. این مدارک عبارت اند از:

 • عکس 4*3 داوطلب
 • صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (در صورت وجود توضیح)
 • کارت ملی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان
 • مدرک تحصیلی

در صورتی که تمامی مراحل نام نویسی با موفقیت انجام شوند ، سامانه کدی را تحت عنوان “کد پیگیری نهایی” در اختیارتان قرار می دهد که صدور آن به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام تلقی می گردد. با توجه به این که وجه واریزی قابل استرداد نمی باشد ، توصیه می کنیم پیش از اقدام به نام نویسی از احراز شرایط مورد نیاز اطمینان حاصل کرده و سپس به طی مراحل فوق بپردازید.

شرایط استخدام در بانک صادرات

استخدام در بانک صادرات نیز همانند سایر دستگاه های خصوصی و دولتی مشروط به احراز شرایط خاص خود می باشد. در آخرین دوره از استخدام این بانک در سال 97 ، شرایط عمومی و اختصاصی زیر برای ثبت نام داوطلبان مد نظر بوده است.

 • داشتن تابعیت ایرانی و تعهد به نظام و قانون اساسی کشور
 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی
 • عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روان گردان
 • برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی مطابق با تشخیص مراجع پزشکی مورد تایید بانک
 • نداشتن سابقه کیفری موثر
 • بومی بودن (صرفا محل تولد و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم در شهر یا شهرستان مورد نظر بانک ملاک عمل می باشد.)
 • دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان
 • داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مورد نیاز
 • دارا بودن حداقل معدل کل 16
 • داشتن حداکثر سن 27 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و حداکثر 29 سال تمام برای دانش آموختگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

توجه داشته باشید که برای انتخاب هر عنوان شغلی می بایست از شرایط تحصیلی مورد نیاز آن برخوردار باشید. بانک صادرات در آخرین دوره از برگزاری آزمون ورودی خود ، داوطلبان را در دو عنوان شغلی “بانکدار” و “بانکیار (تحویلدار)” جذب نمود که به منظور آشنایی شما عزیزان با این رشته ها ، به معرفی آن ها در جدول زیر می پردازیم. (این جدول مطابق با آخرین آگهی استخدام بانک صادرات در سال 97 گردآوری شده است.)

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بانک صادرات
رشته تحصیلی گرایش
حسابداری ، حسابرسی کلیه گرایش ها
بانکداری
ریسک و بازارهای مالی
مهندسی صنایع
مهندسی مالی
مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی
علوم اقتصادی
فناوری اطلاعات و مدیریت
علوم کامپیوتر
ارتباطات و فناوری اطلاعات
مدیریت اجرایی ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت MBA ، مدیریت کسب و کار ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت بیمه ، مدیریت پروژه ، مدیریت تکنولوژی ، مدیریت دولتی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت مالی ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت کارآفرینی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، مدیریت ریسک ، مدیریت عملیاتی ، بازاریابی ، مدیریت گمرکی ، مدیریت استراتژیک
آمار آمار اجتماعی و اقتصادی ، بیم سنجی ، آمار بیمه ، آمار ریاضی
مهندسی کامپیوتر فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی ، نرم افزار ، رایانش امن ، معماری سیستم های کامپیوتری ، سخت افزار
ریاضی ریاضی کاربردی در تحقیق در عملیات ، ریاضیات مالی ، ریاضی کاربردی در کامپیوتر
مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک ، شبکه های کامپیوتری ، معماری سازمانی ، امنیت اطلاعات ، سامانه های شبکه ای ، سیستم های چند رسانه ای
حقوق حقوق اسناد و قراردادهای تجاری ، حقوق تجارت الکترونیکی ، حقوق تجاری اقتصادی بین الملل ، حقوق شرکت های تجاری ، حقوق اقتصادی ، حقوق مالی – اقتصادی ، حقوق بین الملل ، حقوق خصوصی ، حقوق عمومی ، حقوق بین الملل عمومی ، حقوق دادرسی اداری ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق تجارت ، حقوق اداری ، فقه و حقوق اقتصادی ، فقه و حقوق اسلامی ، فقه و حقوق خصوصی ، حقوق جزا و جرم شناسی
زبان و ادبیات انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی

نکات مهم پیرامون استخدام بانک صادرات

 • ارائه برگ یا کارت معافیت موقت مورد قبول نبوده و آقایان برای ثبت نام در آزمون می بایست دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.
 • با توجه به این که صرفا مدارک ارسالی هنگام ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش متقاضیان قرار می گیرد ، مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده بر عهده شخص داوطلب بوده و در صورت قبولی در آزمون کتبی ، ارائه اصل مدارک مورد نیاز الزامی می باشد.
 • در صورتی که مشخص شود داوطلب حائز شرایط مندرج در آگهی استخدام نمی باشد ، از حضور در سایر مراحل استخدام محروم می گردد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
 • تنها مدارک تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشند ، برای شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات قابل قبول هستند.

با برگزاری آزمون ورودی و اعلام نتایج اولیه از سوی بانک صادرات ، از داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند برای حضور در مصاحبه حضوری که شامل معاینات پزشکی نیز می شود ، دعوت به عمل می آید. توجه داشته باشید که از پذیرفته شدگان نهایی تعهدی مبنی بر عدم درخواست انتقال به سایر استان ها و همچنین تعهد خدمت در شهر یا شهرستان مورد تقاضا اخذ می گردد.

با توجه به نکاتی که در این مقاله ذکر شد ، اعلام آمادگی بانک صادرات برای جذب داوطلبان واجد شرایط بستگی به نیاز آن به نیروی جدید دارد و نمی توان زمان دقیقی را جهت ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی این بانک پیش بینی کرد. توصیه می کنیم برای آگاهی از جزئیات استخدام بانک صادرات ، حتما پیگیر اخبار مربوطه از طریق سایت رسمی آن به آدرس bsi.ir و سایر خبرگزاری های معتبر باشید.

 

سوالات متداول

1- آیا بانک صادرات در سال 99 استخدام نیرو خواهد داشت؟

تا به این لحظه بانک صادرات اطلاعیه ای مبنی بر جذب نیرو در سال جاری منتشر نکرده است. شما کاربران گرامی می توانید با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره از آخرین اخبار پیرامون استخدام بانک ها مطلع شوید.

2- چگونه می توان برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک صادرات اقدام کرد؟

داوطلبان واجد شرایط می توانند در موعد مقرر به سایت رسمی این بانک به آدرس bsi.ir مراجعه نموده و فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

3- آیا برای استخدام در بانک صادرات محدودیت سنی خاصی وجود دارد؟

بله ، معمولا شرط سنی استخدام بانک صادرات برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی برابر با 27 سال تمام و برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد برابر با 29 سال تمام می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی