سه شنبه , ۷ بهمن ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

آزمون استخدامی وزارت بهداشت هر ساله برای پذیرش داوطلبانی که علاقه مند به فعالیت در مشاغل تحت نظر این وزارتخانه می باشند برگزار می گردد. بر اساس این که برگزاری آن بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور و یا مرکز سنجش آموزش پزشکی بوده است، شرکت کنندگان می توانند به سامانه مربوطه مراجعه کرده و نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.

با توجه به برگزاری دومین دوره آزمون مذکور توسط سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 نیز از طریق سایت این سازمان منتشر می گردد. داوطلبانی که پس از مشاهده این نتایج نسبت به نمرات و یا هر یک از مندرجات کارنامه خود معترض باشند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور تقاضای بررسی مجدد خود را ثبت کنند.

داوطلبان می توانند اعتراض خود نسبت به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.

زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

همان طور که گفته شد، همزمان با اعلام نتایج، داوطلبانی که نسبت به نتیجه مکتسبه معترض هستند، می توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعتراض خود را نسبت به مواردی همچون عدم اعمال سهمیه، مسائل مرتبط با بومی بودن و… به ثبت برسانند. با توجه به این که زمان انتشار نتایج این آزمون در سال جاری تا به حال مشخص نیست، نمی توانیم تاریخی را برای اعلام اعتراض شرکت کنندگان تخمین بزنیم. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از اخبار مربوط به این حوزه در اسرع وقت مطلع شوید.

راهنمای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

داوطلبانی که نسبت به نتایج اعلام شده معترض می باشند، می توانند مطابق با راهنمای تصویری زیر، نسبت به ثبت اعتراض یا طرح سوالات خود از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

  • پس از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، از منوی سمت چپ، گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

 

  • در صورتی که عضو سامانه نیستید بر روی گزینه “عضویت در سایت” کلیک کرده و مراحل عضویت خود را طی نمایید. در غیر این صورت، گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید.

مرحله دوم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

  • از منوی سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “درخواست جدید” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

  • در این مرحله، دو مولفه آزمون و سال درج شده اند. آزمون را “آزمون استخدامی وزارت بهداشت” و سال را 99 انتخاب کنید و دکمه “جستجو” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

در مرحله بعد، گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره” را انتخاب کرده، سپس شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید. توجه اشته باشید که درخواست شما باید همراه با دلایل منطقی و قابل قبول ذکر گردد، در غیر این صورت به آن ترتیب اثر داده نخواهد شد. پس از گذشت حدود 24 الی 72 ساعت می توانید از بخش “درخواست ها و پاسخ ها” نتیجه اعتراض خود را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات متداول

1- آیا داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت امکان اعتراض به نتایج آزمون سال 99 را دارند؟

پس از اعلام نتایج در صورتی که شرکت کنندگان مجاز به اعتراض باشند، از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص زمان و نحوه آن مطلع خواهند شد.

2- از چه طریقی می توان نسبت به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعتراض ثبت نمود؟

در صورتی که امکان ثبت اعتراض فراهم شود، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و از بخش ارسال در خواست این سامانه برای بررسی مجدد کارنامه، درخواست ثبت نمایند.

3- نسبت به چه مسائلی در آزمون استخدامی وزارت بهداشتمی توان اعلام اعتراض کرد؟

در مواردی از جمله، اشتباه در تصحیح پاسخنامه، عدم اعمال سهمیه، مسائل بومی و... می توان نسبت به اعلام اعتراض اقدام نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی