تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

آزمون استخدامی وزارت بهداشت هر ساله برای پذیرش داوطلبانی که علاقه مند به فعالیت در مشاغل تحت نظر این وزارتخانه می باشند برگزار می گردد. بر اساس این که برگزاری آزمون مذکور بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور و یا مرکز سنجش آموزش پزشکی باشد، شرکت کنندگان می توانند به سامانه مربوطه مراجعه کرده و نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند. داوطلبانی که پس از مشاهده این نتایج نسبت به نمرات و یا هر یک از مندرجات کارنامه خود معترض باشند، می توانند در طی مدت زمان معلوم اعتراض خود را به صورت اینترنتی اعلام کنند.

زمان و جزئیات اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق سایت دستگاه مجری اطلاع رسانی می گردد.

زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

همان طور که گفته شد، همزمان با نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 داوطلبانی که نسبت به نتیجه مکتسبه معترض هستند، می توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعتراض خود را نسبت به مواردی همچون عدم اعمال سهمیه، مسائل مرتبط با بومی بودن و… به ثبت برسانند. با توجه به این که زمان انتشار نتایج این آزمون در سال 1400 تا به حال مشخص نیست، نمی توانیم تاریخی را برای اعلام اعتراض شرکت کنندگان تخمین بزنیم. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از اخبار مربوط به این حوزه در اسرع وقت مطلع شوید.

راهنمای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

همان طور که گفته شد، داوطلبانی که نسبت به نتایج اعلام شده معترض باشند، می توانند نسبت به ثبت اعتراض یا طرح سوالات خود از طریق سایت ارگان برگزار کننده آزمون اقدام نمایند. به عنوان مثال، اگر این فرآیند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام شود، متقاضیان می بایست با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش آشنا باشند و از طریق سیستم پاسخگویی این سازمان تقاضای خود را مطرح نمایند. همچنین در صورتی که امور مربوط به این آزمون استخدامی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام گیرد و امکان اعتراض برای متقاضیان فراهم شده باشد، می توانید به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نموده و از طریق لینک موجود، اعلام اعتراض نمایید.

توجه داشته باشید که درخواست شما باید همراه با دلایل منطقی و قابل قبول ذکر گردد، در غیر این صورت به آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

سوالات متداول

1- آیا داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت امکان اعتراض به نتایج آزمون سال 99 را دارند؟

پس از اعلام نتایج در صورتی که شرکت کنندگان مجاز به اعتراض باشند، از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص زمان و نحوه آن مطلع خواهند شد.

2- از چه طریقی می توان نسبت به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعتراض ثبت نمود؟

در صورتی که امکان ثبت اعتراض فراهم شود، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و از بخش ارسال در خواست این سامانه برای بررسی مجدد کارنامه، درخواست ثبت نمایند.

3- نسبت به چه مسائلی در آزمون استخدامی وزارت بهداشتمی توان اعلام اعتراض کرد؟

در مواردی از جمله، اشتباه در تصحیح پاسخنامه، عدم اعمال سهمیه، مسائل بومی و... می توان نسبت به اعلام اعتراض اقدام نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی