چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد

تاریخ اعلام نتایج آزمون دکترا دانشگاه آزاد 99
اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد در اسفند ماه 97، داوطلبان منتظر نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد هستند به همین دلیل یکی از سوالات پر تکراری که در تماس با مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره مطرح می شود در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 ، نحوه مشاهده اعلام نتایج و زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می باشد. مخصوصا به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد برای بیشتر داوطلبان این سوال بوجود آمده که به دلیل ادغام آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری  مشترک، آیا نتایج آزمون دکتری سراسری و آزاد نیز از یک سایت و در یک زمان اعلام می شود یا خیر؟ به همین دلیل این مقاله را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد آماده کرده ایم تا در آن به تمامی موضوعات فوق بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 چند روز پس از اعلام نتایج، بر روی سایت azmoon.org قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

آزمون دکتری دانشگاه آزاد 3 اسفند 97 برگزار شد. نتایج آزمون دکتری 98 هفته آخر فروردین 98 اعلام می شود. به دلیل ادغام آزمون دکتری دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری ، فقط یک کارنامه برای داوطلبان صادر خواهد شد. داوطلبان برای مشاهده نتایج خود باید سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و کارنامه خود را دریافت نمایند. جهت آگاهی از نتایج آزمون و یا هر سوال دیگری در رابطه با اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره، می توانید از آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری دانشگاه آزاد و سراسری 98 مطلع گردید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

داوطلبان برای مشاهده کارنامه اولیه خود می بایست مراحل زیر را طی نمایند.

  1. پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و ورود به بخش “دکترای تخصصی” بر روی لینک “پاسخنامه کلید نهایی و کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98” کلیک نمایید.
  2. با وارد شدن به صفحه زیر دو روش برای مشاهده نتایج وجود دارد که با وارد نمودن یکی از آن ها کارنامه شما نمایش داده خواهد شد.
  • شماره داوطلبی + نام و نام خانوادگی + شماره شناسنامه + سال تولد + کد امنیتی
  • شماره پرونده + شماره شناسنامه + کد امنیتی 

تصویر زیر نمونه ای از کارنامه اولیه آزمون دکتری می باشد. کلیه داوطلبان  پس از اینکه در قسمت (وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره) را مشاهده می کنند ، می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 ، نسبت به انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد اقدام کنند و منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری باشند. با توجه به اینکه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 و سراسری ادغام شده اند ، آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه خود دارای کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند ، می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 ، به صورت جداگانه در سایت azmoon.org اقدام نمایند.

شرط شرکت در انتخاب رشته دکتری این است که برای داوطلب کارنامه صادر شده و در کارنامه قید شده باشد که وی مجاز به انتخاب رشته دکتری آزاد می باشد. همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد نتایج اولیه آزمون هفته آخر فروردین 98 اعلام می شود در نتیجه انتخاب رشته نیز چند روز بعد یعنی اوایل اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. به این نکته هم توجه داشته باشید که به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد فقط یک آزمون تحت عنوان آزمون دکتری سراسری و آزاد تحت نظر سازمان سنجش برگزار می شود بنابراین همه داوطلبانی که در آزمون دکتری 98 شرکت کرده اند می توانند علاوه بر شرکت در انتخاب رشته دکتری 98 سراسری در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 نیز شرکت نمایند. ضمنا در صورت تمایل می توانید جهت مشاوره انتخاب رشته دکتری با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره