سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد
اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری آزمون دکتری آزاد در اسفند ماه 96، داوطلبان منتظر اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد  هستند به همین دلیل یکی از سوالات پر تکراری که در تماس با مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره مطرح می شود در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ، نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 و زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می باشد. مخصوصا به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد برای بیشتر داوطلبان این سوال بوجود آمده که به دلیل ادغام آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری  مشترک، آیا نتایج آزمون دکتری سراسری و آزاد نیز از یک سایت و در یک زمان اعلام می شود یا خیر؟ به همین دلیل این مقاله را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد آماده کرده ایم تا در آن به تمامی موضوعات فوق بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 چند روز پس از اعلام نتایج، بر روی سایت azmoon.com قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

آزمون دکتری دانشگاه آزاد 4 اسفند 96 برگزار شد. اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد هفته آخر فروردین 97 اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد بایستی به سایت sanjesh.org مراجعه کنید و برای اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باید داوطلبان به سایت azmoon.com مراجعه نمایند. و چنانچه در کارنامه اولیه ای که برای شما صادر می شود مجاز به انتخاب رشته شوید می توانید در زمان مقرر، با مراجعه به سایت مذکور اقدام به انتخاب رشته دکتری نمایید. جهت آگاهی از نتایج آزمون و یا هر سوال دیگری در رابطه با اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره، می توانید از آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری دانشگاه آزاد و سراسری 97 مطلع گردید. 

نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

1- داوطلبان باید جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون دکتری باید به سایت sanjesh.org مراجعه کنند. پس از ورود به سایت بر روی لینک کلید نهایی و کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سال 1397 کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای همچون شکل زیر برای شما باز خواهد شد و شما می توانید با این دو روش که در صفحه زیر مشاهده می نماید نتایج آزمون خود را دریافت کنید.لازم به ذکر است که شماره پرونده و شماره داوطلبی را می توان از روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تهیه کرد.

2- کلیه داوطلبان  پس از اینکه در قسمت (وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره) را مشاهده می کنند می تواند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 ، نسبت به انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد اقدام کنند و منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری باشند. با توجه به اینکه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 و سراسری ادغام شده اند ، آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه خود دارای کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند ، می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، به صورت جداگانه در سایت azmoon.org اقدام نمایند.

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

شرط شرکت در انتخاب رشته دکتری این است که برای داوطلب کارنامه صادر شده و در کارنامه قید شده باشد که وی مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می باشد. همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد نتایج اولیه آزمون هفته آخر فروردین 97 اعلام می شود در نتیجه انتخاب رشته نیز چند روز بعد یعنی اوایل اردیبهشت ماه انجام آغاز خواهد شد. به این نکته هم توجه داشته باشید که به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد فقط یک آزمون تحت عنوان آزمون دکتری سراسری و آزاد تحت نظر سازمان سنجش برگزار می شود بنابراین همه داوطلبانی که در آزمون دکتری 97 شرکت کرده اند می توانند علاوه بر شرکت در انتخاب رشته دکتری 97 سراسری در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 نیز شرکت نمایند. ضمنا در صورت تمایل می توانید جهت مشاوره انتخاب رشته دکتری با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید