تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

دانشگاه آزاد مانند بسیاری از دانشگاه ها، تعداد زیادی از رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. داوطلبانی که در موعد مقرر به انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نموده و تمایل دارند صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خود در مقطع قبلی، تحصیلات خود را در این دانشگاه آغاز کنند، مدتی پس از انجام ثبت نام در پی اطلاع از زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 هستند. این متقاضیان باید اخبار مربوطه را از طریق سایت دانشگاه آزاد پیگیری نموده و در زمان مشخص شده نتیجه انتخاب رشته خود را دریافت کنند.

لینک مستقیم دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
لینک مستقیم دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه – مقطع کاردانی پیوسته 

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

لینک مستقیم دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه – مقطع کاردانی ناپیوسته 

(جهت مشاهده، روی لینک فوق کلیک کنید.)

لینک مستقیم دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه – مقطع کارشناسی پیوسته 

(جهت مشاهده، روی لینک فوق کلیک کنید.)

لینک مستقیم دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه – مقطع کارشناسی ناپیوسته 

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر ماه احتمالا در اواخر شهریور ماه در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

متقاضیانی که در پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده اند، منتظر اعلام نتایج از سوی این دانشگاه هستند تا در صورت قبولی بتوانند نسبت به ثبت نام خود در رشته محل قبولی اقدام نمایند. با توجه به این که پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن ماه صورت می پذیرد، اعلام نتایج هر یک از آن ها نیز در بازه زمانی مخصوص به خود می باشد.

زمان دریافت نتایج مهر ماه 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مطابق سال های گذشته برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ورودی مهرماه، معمولا 3 الی 7 روز بعد از پایان مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در سایت این دانشگاه اطلاع رسانی می گردد. در حال حاضر از زمان دقیق این فرآیند مطلع نیستیم اما با توجه به اینکه احتمالا بازه زمانی ثبت نام از تیر و مرداد آغاز و تا آخر شهریور ادامه داشته باشد، زمان اعلام نتایج پذیرش نیز در محدوده شهریور ماه صورت پذیرد. پیشنهاد می شود با عضویت در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره به محض انتشار اخبار مربوطه از آن ها مطلع شوید.

زمان دریافت نتایج بهمن ماه

متقاضیانی که در پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه شرکت کرده اند در نظر داشته باشند، با توجه به روندی که در سال های گذشته وجود داشت، زمان اعلام نتایج پذیرش بدون کنکور بهمن ماه، پس از اعلام پایان مهلت نام نویسی تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون این دانشگاه صورت می پذیرد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از زمان این فرآیند در دسترس نمی باشد اما انتظار می رود با توجه به روند سال گذشته در اواخر دی ماه سال جاری نتایج مربوطه اعلام شود که به محض مشخص شدن تاریخ آن از طریق این مقاله اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

پس از اعلام زمان انتشار نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد، داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و با طی مراحل زیر نتایج خود را مشاهده نمایند.

  • ابتدا وارد سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی به نشانی azmoon.iau.ac.ir و یا azmoon.org شوید و سپس بر روی لینک “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول  مقطع مورد نظر سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله اول دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1401

  • پس از ورود به سایت فوق، صفحه ای شامل اعلام نتایج نهایی برای دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی را مشاهده می کنید که می بایست بر روی دوره انتخابی خود کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1401

  • پس از این که دوره مورد نظر را انتخاب نمودید، اطلاعات خواسته شده را مطابق تصویر زیر در کادرهای مشخص شده وارد کنید و کلید “جستجو” را بفشارید.

مرحله دوم دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1401

متقاضیانی که پس از مشاهده نتایج، تمایل به ثبت نام نهایی در واحد دانشگاهی پذیرفته شده داشته باشند، می بایست در موعد تعیین شده به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده و ضمن دریافت و مطالعه راهنمای نام نویسی، از مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ارائه این مدارک آگاه شوند. جهت کسب اطلاعات دقیق تر، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر ماه 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

در حال حاضر زمان دقیق این فرایند مشخص نمی باشد اما انتظار می رود در اواخر شهریور ماه سال جاری صورت پذیرد.

2- اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق کدام سایت صورت می گیرد؟

این نتایج از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org اعلام می شود.

3- ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به چه صورت می باشد؟

پس از اعلام نتایج، داوطلبان باید با مراجعه به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد از جزئیات ثبت نام خود در رشته محل قبولی آگاه شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام خسته نباشید من کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم هنوز ثبتنام حضوری نکردم میتونم شنبه برم برای ثبتنام ؟ ممنون

دریافت مشاوره