خانه پذیرش بدون کنکور اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

داوطلبانی که در موعد مقرر به انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نموده اند، منتظر نتایج هستند. مدتی پس از انجام ثبت نام، زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد فرا می رسد که برای دریافت آن باید به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه به آدرس azmoon.org مراجعه نمایند. تاریخ دقیق اعلام نتایج این دوره از طریق اطلاعیه های سایت دانشگاه آزاد در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

لینک مستقیم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

نتایج مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 1401 در روز دوشنبه 28 شهریور ماه اعلام شد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

متقاضیانی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام داده اند، منتظر اعلام نتایج از سوی این دانشگاه هستند تا در صورت قبولی بتوانند نسبت به نام نویسی خود در رشته محل قبولی اقدام نمایند. با توجه به این که پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن ماه صورت می پذیرد، اعلام نتایج هر یک از آن ها نیز در بازه زمانی مخصوص به خود می باشد.

زمان اعلام نتایج مهر ماه 

نتایج مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه در روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 و نتایج مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته در روز شنبه 2 مهر ماه 1401 منتشر گردید. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش،پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org نتایج به دست آمده را مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 1401
مقطع تحصیلی زمان اعلام نتایج 
کاردانی ناپیوسته 2 مهر ماه 1401
کارشناسی پیوسته
کاردانی پیوسته 28 شهریور ماه 1401
کارشناسی ناپیوسته

زمان اعلام نتایج بهمن ماه

نتایج پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه پس از اعلام پایان مهلت نام نویسی تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون این دانشگاه منتشر می شود. هنوز زمان اعلام نتایج برای بهمن ماه 1401 مشخص نیست اما برای این که در اسرع وقت از انتشار نتایج مطلع شوید، پیج اینستاگرام بدون آزمون ایران مشاوره را دنبال کنید.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 1401
مقطع تحصیلی زمان اعلام نتایج 
کاردانی ناپیوسته اواسط دی ماه
کارشناسی پیوسته
کاردانی پیوسته اواسط دی ماه
کارشناسی ناپیوسته

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دسترسی یابند که در ادامه مراحل آن ذکر شده است.

  • ابتدا وارد سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir و یا azmoon.org شوید و سپس بر روی لینک “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال مهر ماه سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

  • صفحه ای شامل اعلام نتایج نهایی برای دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی را مشاهده می کنید که می بایست بر روی دوره انتخابی خود کلیک نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

  • پس از این که دوره مورد نظر را انتخاب نمودید، اطلاعات خواسته شده را مطابق تصویر زیر در کادرهای مشخص شده وارد کنید و کلید “جستجو” را بفشارید.

مرحله سوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

متقاضیانی که پس از مشاهده نتایج، تمایل به ثبت نام نهایی در واحد دانشگاهی پذیرفته شده داشته باشند، می بایست در موعد تعیین شده به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد مراجعه نموده و نام نویسی خود را انجام دهند.

 

اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ممکن است، برخی از افراد نسبت به نتایج متعرض بوده و به دنبال راهی جهت ثبت درخواست تجدید نظر خود باشند. هر چند احتمال خطا در اعلام نتایج تقریبا غیر ممکن بوده و به صورت سیستمی و به دور از هرگونه اشتباه انجام می گیرد اما امکان ثبت درخواست برای این افراد وجود دارد.

زمان اعتراض به نتایج

جهت ثبت درخواست تجدید نظر، معمولا از یک روز بعد از اعلام نتایج تا یک هفته پس از آن، امکان اعتراض وجود خواهد داشت. زمان اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 هنوز مشخص نشده اما به محض انتشار، این مقاله بروزرسانی می شود.

نحوه اعتراض به نتایج

متعرضین به نتیجه بدون آزمون می بایست با مراجعه به بخش ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد اعتراض خود را اعلام نمایند که این فرآِیند از طریق سایت ticket.azmoon.iau.ac.ir و azmoon.org قابل انجام می باشد.

اعتراض از طریق سایت azmoon.org

مرحله اول اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد

  • در این قسمت می بایست گزینه “ورود به سامانه پرسش و پاسخ” انتخاب کنید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد

  • در این مرحله داوطلبان می توانند با استفاده از دو گزینه “پرسخ و پاسخ متداول” و “طرح پرسش” درخواست خود را با ذکر دلیل ثبت نمایند و پس از گذشت 72 ساعت اداری میتوانند با مراجعه به قسمت “دریافت پاسخ”  نتیجه درخواست خود را مشاهده نمایند.

مرحله سوم اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد

اعتراض از طریق سایت ticket.azmoon.iau.ac.ir

مرحله اول ثبت نام اعتراض دانشگاه آزاد

  •  این مرحله اطلاعیه ای برای کسانی که مجاز هستند در این سامانه نام نویسی خود را انجام دهند به نمایش داده می شود، پس از مطالعه بر روی گزینه “خروج” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام اعتراض دانشگاه آزاد

  • کد ملی و رمز عبور خود را درج نموده و سپس دکمه “ورود” را لمس کنید.
  • پس از ورود به سامانه مورد نظر، درخواست خود با ذکر دلیل ثبت کنید.

مرحله سوم ثبت نام اعتراض دانشگاه آزاد

  • داوطلبان توجه داشته باشند که اگر هنوز در سامانه ثبت نام نکرده اید و نام کاربری و رمز عبور ندارید، می توانید با انتخاب گزینه ” ثبت نام ” در سامانه ثبت درخواست دانشگاه آزاد نام نویسی خود را انجام دهید و از خدمات مربوطه استفاده نمایید.

سوالات متداول

1- نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر ماه 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

در روز دوشنبه 28 شهریور ماه از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی منتشر گردید.

2- اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق کدام سایت صورت می گیرد؟

این نتایج از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org اعلام می شود.

3- ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به چه صورت می باشد؟

پس از اعلام نتایج داوطلبان باید با مراجعه به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد از جزئیات ثبت نام خود در رشته محل قبولی آگاه شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام خسته نباشید من کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم هنوز ثبتنام حضوری نکردم میتونم شنبه برم برای ثبتنام ؟ ممنون

دریافت مشاوره