تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

با توجه به این که دانشگاه آزاد طی چند سال اخیر اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون می کند، افراد زیادی این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب می کنند. رشته های ارائه شده توسط این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور متنوع می باشند و داوطلبان پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد می توانند از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاع پیدا کرده و ثبت نام خود را از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام دهند.

نتایج ثبت نام بدون کنکور مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد به ترتیب در روزهای 29 و 30 شهریور ماه اعلام گردید.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

متقاضیانی که در پذیرش رشته های بدون کنکور آزاد شرکت کرده اند، منتظر اعلام نتایج از سوی این دانشگاه هستند تا در صورت قبولی بتوانند نسبت به ثبت نام خود در رشته محل قبولی اقدام نمایند. زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 برای هر یک از مقاطع را در جدول زیر ارائه نموده ایم.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400
مقطع زمان اعلام نتایج
کارشناسی ناپیوسته 29 شهریور ماه
کاردانی پیوسته 30 شهریور ماه
کارشناسی پیوسته متعاقبا اعلام می گردد
کاردانی ناپیوسته متعاقبا اعلام می گردد

قابل ذکر است که پذیرفته شدگان این دوره از روز شنبه 3 مهر ماه می توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد به نشانی edu.iau.ac.ir نام نویسی در دانشگاه محل پذیرش خود را به صورت مجازی انجام دهند. همچنین داوطلبان به منظور اطلاع از زمان و نحوه تحویل مدارک می بایست به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نمایند. توجه کنید که فایل راهنمای ثبت نام مقاطع مذکور در روز سه شنبه 30 شهریور ماه بر روی پرتال خبری این دانشگاه به آدرس الکترونیکیsanjesh.iau.ir  قرار می گیرد و متقاضیان می بایست پیش از هر اقدامی به دریافت و مطالعه این شیوه نامه بپردازند. شما می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضویت داشته باشید و جدیدترین اخبار پیرامون اعلام نتایج را دریافت نمایید.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

پس از اعلام زمان انتشار نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد، داوطلبان می توانند از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد و با طی مراحل زیر نتایج خود را مشاهده نمایند.

  • ابتدا وارد سایت azmoon.iau.ac.ir شوید و سپس بر روی لینک “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته سال 1400” کلیک نمایید.

مرحله اول دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1400

  • پس از ورود به سایت فوق، صفحه ای شامل اعلام نتایج نهایی برای دوره های پیوسته و ناپیوسته مقاطع کاردانی و کارشناسی که به صورت جداگانه ارائه شده است را مشاهده می کنید که می بایست دوره ای که در آن انتخاب رشته کرده اید را انتخاب نمایید.

مرحله دوم دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1400

  • پس از این که دوره مورد نظر را انتخاب نمودید، اطلاعات خواسته شده را مطابق تصویر زیر در کادرهای مشخص شده وارد کنید و کلید “جستجو” را بفشارید.

مرحله دوم دریافت کارنامه بدون کنکور دانشگاه ازاد 1400

متقاضیانی که پس از مشاهده نتایج، تمایل به ثبت نام نهایی در واحد دانشگاهی پذیرفته شده داشته باشند، می بایست در موعد تعیین شده به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده و ضمن دریافت و مطالعه راهنمای نام نویسی، از مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ارائه این مدارک آگاه شوند. جهت کسب اطلاعات دقیق تر، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 1400 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته مهر ماه این دانشگاه در روز 29 شهریور ماه منتشر شد.

2- اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 از طریق کدام سایت صورت می گیرد؟

این نتایج از طریق سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir اعلام می شود.

3- ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 به چه صورت می باشد؟

احتمالا ثبت نام این افراد در رشته محل قبولی مطابق سال گذشته به صورت اینترنتی از طریق سایت آن دانشگاه انجام شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام خسته نباشید من کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم هنوز ثبتنام حضوری نکردم میتونم شنبه برم برای ثبتنام ؟ ممنون

دریافت مشاوره