تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

همانطور که می دانید دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که به دلیل ارائه رشته های خود به صورت بدون آزمون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. با توجه به تغییر در شیوه پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، گزینش بیش از 85 درصد از رشته به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود. متقاضیان واجد شرایطی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 99 اقدام نموده اند، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج و اطلاع از کد رشته محل پذیرفته شده خود می باشند که ما در ادامه به توضیحاتی در این خصوص پرداخته ایم.

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه غیرانتفاعی از تاریخ 24 مهر 99، از طریق سایت سنجش آموزش کشور قابل مشاهده بود.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

با توجه به مواردی که پیش تر گفته شد، اغلب رشته های دانشگاه غیرانتفاعی بر اساس سوابق تحصیلی و با معدل کتبی دیپلم و یا معدل کل مقطع کاردانی خواهد بود. داوطلبان می توانند در دو نوبت بهمن و مهر اقدام به ثبت نام کنند. حال ممکن است این سوال برای برخی از افراد مطرح گردد که زمان اعلام نتایج بدون کنکور غیرانتفاعی 99 در چه تاریخی خواهد بود؟ برای یافتن پاسخ سوال این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور غیرانتفاعی مهر 99

داوطلبان واجد شرایطی که از تاریخ 5 مرداد لغایت 14 مهر ماه برای نوبت مهر 99 ثبت نام نموده است، پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 و اطلاع کامل و جامع از تمام کد رشته های ارائه شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند و مدارک خود را جهت تکمیل فرآیند ثبت نام به دانشگاه ارسال کرده اند، به دنبال راهی برای اطلاع از زمان اعلام نتایج این دانشگاه می باشند. در خصوص زمان اعلام نتایج این نوبت باید بگوییم که داوطلبان می توانستند در 24 مهر 99 وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوند و با ثبت اطلاعات خواسته شده نتایج خود را دریافت کنند.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن 99

داوطلبان واجد شرایطی که در 30 آذر لغایت 3 دی ماه پس از مطالعه دقیق  دفترچه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن و اطلاع از تمام کد رشته نسبت به ثبت نام خود اقدام و مدارک خود را جهت تکمیل فرآیند ثبت نام برای ورودی نیمسال بهمن به دانشگاه ارسال نموده اند، همواره به دنبال اطلاع از زمان اعلام نتایج این دانشگاه می باشند. با توجه به اطلاعیه آخر سازمان سنجش، داوطلبان می توانند از تاریخ 17 دی 99، نتایج مربوطه را از طریق مراجعه به همین سامانه مشاهده نمایند.

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، در دو نوبت مهر و بهمن به صورت اینترنتی انجام می شود؛ داوطلبان می بایست در زمان مقرر فرم ثبت نام خود را در سایت مربوطه تکمیل نموده و در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور مطابق راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتیجه آن اقدام کرده و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و در صفحه جدید بر روی گزینه “سراسری” کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوط به آن شوید.

مرحله اول مشاهده نتایج نهایی

  • در این قسمت با کلیک بر روی گزینه “نتایج نهایی انتخاب رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری”، وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

مرحله دوم مشاهده نتایج نهایی

  • حال با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده می توانید وارد پورتال شخصی خود شده و با استفاده از یکی از روش های موجود، از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.

مرحله سوم مشاهده نتایج نهایی

چنانچه پس از دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی و طی نمودن صحیح روند ثبت نام، نتوانستید در یکی از رشته های بدون کنکور این دانشگاه قبول شوید و یا از رشته محلی که پذیرفته شده اید راضی نبودید می توانید مجددا در زمان انتخاب رشته نوبت مهر سال بعد اقدام به انتخاب رشته نمایید. در خصوص اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باید بگوییم که نتایج از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود.

 

سوالات متداول

1- زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 99 به چه صورت است؟

این نتایج از تاریخ 24 مهر 99، قابل مشاهده است.

2- تاریخ اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بمهن ماه 99 به چه صورت است؟

این نتایج در 17 دی 99، قابل مشاهده می باشند.

3- نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 از چه طریقی اعلام می شود؟

سایت سازمان سنجش آموزش کشور مسئول اعلام این نتایج می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. باسلام.ایا کسانی ک در شهریور ۹۸ دروسی را نتوانسته اند پاس کنند میتوانند در دی ماه مجددا امتحان دهند؟ و از ترم بهمن ماه وارد دانشگاه غیرانتفاعی شوند؟

    • سلام , در صورتی که در شهریور ماه موفق به کسب نمره قبولی نشده باشید , می توانید در امتحانات دی ماه شرکت نمایید و چنانچه نمره قبولی را کسب نمودید , امکان ورود به دانشگاه در بهمن ماه , در صورت دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه مربوط به بهمن ماه , وجود خواهد داشت.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره