خانه پذیرش بدون کنکور اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1401
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1401

همان طور که می دانید دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دوره های دانشگاه های سراسری است که به دلیل ارائه تعداد زیادی از رشته های بدون آزمون دارای طرفداران زیادی است. متقاضیان واجد شرایطی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی اقدام نموده اند، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج و اطلاع از رشته محل پذیرفته شده خود می باشند.

سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب های داوطلبان را بررسی نموده و یکی از آن ها را به عنوان رشته و دانشگاه محل تحصیل آن ها اعلام می نماید. جهت کسب اطلاع از زمان و نحوه دسترسی به این نتایج به ادامه مطلب توجه کنید.

لینک مستقیم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 1401

نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام  شد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

گفتیم که پذیرش دانشجو در اغلب رشته های دانشگاه غیرانتفاعی بر اساس سوابق تحصیلی و با معدل کتبی دیپلم و یا معدل کل مقطع کاردانی انجام می گیرد. متقاضیانی که در فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته های بدون آزمون این دانشگاه در هر یک از ورودی های مهر و بهمن ماه شرکت کرده باشند، می توانند مطابق با زمان بندی اعلام شده اقدام به دریافت نتیجه خود نمایند.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور مهر ماه

سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی هر یک از نیمسال های مهر یا بهمن را مشخص می کند، نتایج بدون کنکور نیمسال اول دانشگاه های سراسری از جمله موسسات و مراکز آموزش غیرانتفاعی، در روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org منتشر گردید.

زمان دریافت نتایج بدون کنکور بهمن ماه

با توجه به این که در سال های اخیر نحوه پذیرش دانشجو در ترم بهمن ماه دانشگاه غیرانتفاعی به شیوه غیرحضوری تغییر یافته است، انتشار نتایج این نیمسال نیز به صورت اینترنتی انجام می گیرد که بر این اساس، جواب پذیرش در دوره بدون آزمون این دانشگاه برای نیمسال دوم احتمالا بنابر روند سال 1400، اواخر دی ماه 1401 در اختیار شرکت کنندگان قرار گیرد.

البته با توجه به اینکه هنوز زمان مشخصی برای نیم سال دوم نیز اعلام نشده است، در صورت معین شدن آن جزئیات از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

همان طور که اشاره شد، اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون کنکور غیرانتفاعی توسط سازمان سنجش صورت می گیرد. لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و طی مراحل زیر، نتیجه پذیرش خود در نیمسال مربوطه را دریافت نمایند.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.

مرحله اول اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

  • در این قسمت با کلیک بر روی گزینه“نتایج نهایی آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی 1401″، وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

  • اکنون وارد پورتال شخصی خود شده و با درج شماره پرونده و شماره شناسنامه، سپس فشردن کلید “مشاهده نتیجه” از وضعیت پذیرش خود مطلع شوید.

مرحله سوم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

  • در نهایت مطابق با استفاده از یکی از روش های زیر، وضعیت قبولی شما قابل مشاهده خواهد بود.
  • در روش اول از طریق وارد کردن “شماره داوطلبی”، “شماره شناسنامه” و “عبارت امنیتی”
  • در روش دوم از طریق ثبت “شماره پرونده” و “شماره شناسنامه” و “عبارت امنیتی”

تمکیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور 1401

داوطلبان، پس از مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1401 در صورتی که با عدم قبولی خود در سایت مواجه شدند می توانند با استفاده از فرصت مجددی که سازمان سنجش به عنوان تکمیل ظرفیت مهر ماه یا همان ثبت نام نیمسال دوم بهمن ماه، بار دیگر در این فرآیند شرکت داشته باشند. هر ساله دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.متقاضیان توجه داشته باشند که هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با زمان ثبت نام این تکمیل ظرفیت از طریق مجری برگزار کننده، منتشر نشده است اما مطابق با سال گذشته، پیش بینی می شود این نام نویسی در نیمه دوم آذر ماه صورت پذیرد.

افرادی که موفق به قبولی در یکی از کد رشته محل های مورد علاقه شده اند، می توانند در زمان اعلام شده اقدامات مربوط به ثبت نام خود در واحد دانشگاهی پذیرفته شده را به انجام برسانند. داوطلبانی که از نتیجه انتخاب رشته خود رضایت ندارند نیز می توانند جهت پذیرش در سایر دانشگاه های بدون کنکور را نیز امتحان نمایند. جهت آشنایی با فهرست این دانشگاه ها و شرایط ثبت نام در آن ها می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401 در چه تاریخی اعلام شد؟

در روز دوشنبه 28 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.

2- نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 از چه طریقی اعلام می شود؟

این نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انتشار می یابد.

3- جهت ورود به سیستم اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به چه اطلاعاتی نیازمندیم؟

داوطلبان می توانند با استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه خود به مشاهده نتایج خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
  1. باسلام.ایا کسانی ک در شهریور ۹۸ دروسی را نتوانسته اند پاس کنند میتوانند در دی ماه مجددا امتحان دهند؟ و از ترم بهمن ماه وارد دانشگاه غیرانتفاعی شوند؟

    • سلام , در صورتی که در شهریور ماه موفق به کسب نمره قبولی نشده باشید , می توانید در امتحانات دی ماه شرکت نمایید و چنانچه نمره قبولی را کسب نمودید , امکان ورود به دانشگاه در بهمن ماه , در صورت دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه مربوط به بهمن ماه , وجود خواهد داشت.

دریافت مشاوره پیج کنکور