تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون استعداد درخشان هفتم
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داوطلبان و والدین آن ها همواره به دنبال کسب اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401 – 1402 هستند. نتایج این آزمون به صورت الکترونیکی و از طریق ورود به سایت azmoon.medu.ir و وارد شدن به پورتال دانش آموزی خود می باشد که این کار از طریق  وارد نمودن رمز همگام خود که آن را از مدرسه محل تحصیل دریافت نموده اند قابل مشاهده است.

داشتن رمز همگام برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم الزامی می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 که در مدت زمان مقرر در جلسه آزمون حضور می یابند، می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نتایج را مشاهده کنند. وظیفه اعلام نتایج این آزمون بر عهده سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان می باشد. تاکنون تاریخ دقیقی برای این امر مشخص نشده اما پیش بینی می شود این نتایج تا دوماه پس از زمان برگزاری و در مرداد ماه منتشر شود. همچنین به محض انتشار، از طریق این مقاله و همچنین در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

نتایج آزمون تیزهوشان پایه ششم ابتدایی به صورت اینترنتی از طریق “سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان” در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. مراحلی که لازم است به منظور مشاهده نتایج خود طی نمایید، به شرح زیر می باشند.

 •  ابتدا به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه کنید و عبارت “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.مرحله اول مشاهده نتایج آزمون استعداد درخشان ششم به هفتم
 • کد ملی و رمز ورود همگام خود را برای ورود به سایت در کادرهای مربوطه درج نمایید، سپس دکمه “ورود” را بفشارید.مرحله دوم مشاهده نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم
 • نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمانی (محل تحصیل کنونی) را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان دوره اول
 • پس از ورود به پنل کاربری، نتایج آزمون برای شما ظاهر خواهد شد که شامل دو حالت زیر می باشد.
 1. پذیرفته شده: چنانچه در آزمون تیزهوشان نمره قبولی را کسب کرده باشید، نام مدرسه قبولی در کادر “محل پذیرش” برای شما نشان داده خواهد شد.
 2. پذیرفته نشده: داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره نشده باشند، در کادر وضعیت قبولی کارنامه خود، عبارت “پذیرفته نشده” را مشاهده خواهند کرد.
همچنین پذیرفته شدگان این آمون با کلیک بر روی ” دریافت کارنامه” می توانند تعداد پاسخ های غلط و صحیح خود را مشاهده کنند.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هفتم مرحله چهارم

توجه داشته باشید که برای پذیرفته شدگان کارنامه ای منتشر نمی گردد. چنانچه رمز ورود همگامی را که هنگام ثبت نام از مدرسه دریافت کرده بودید، گم کرده اید می بایست برای اخذ مجدد آن به صورت حضوری به مدرسه یا آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه کنید.

نکته:

1- داوطلبان این آزمون می توانند علاوه بر سایت ذکر شده، از طریق سامانه hoosh.medu.ir نیز اقدام به مشاهده نتایج آزمون خود نمایند.

2- درصورت فراموشی رمز عبور، داوطلبان می توانند از قسمت “رمز ورود را نمی دانم” و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، رمز خود را بازیابی نمایند.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 وجود دارد؟

مطابق با آنچه در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی ذکر شده است، برای دانش آموزانی که نتوانسته اند نمره قبولی کسب کنند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره مکتسبه، امتیاز کل متقاضی و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در هر یک از مدارس انتخابی وی صادر می شود. داوطلبانی که به دلیل هر یک از موارد زیر، نسبت به نتایج خود معترض هستند، می توانند نسبت به ثبت درخواست تجدید نظر از طریق سایت ثبت نام آزمون این مدارس اقدام نمایند.

 • عدم محاسبه صحیح تراز و نمره
 • مطابقت نداشتن تعداد پاسخ های درست و نادرست در کارنامه و پاسخبرگ
 • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دانش آموزان همزاد (دوقلو یا چند قلو، همجنس یا غیرهمجنس)
 • عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه
 • سایر موارد

معمولا چند روز بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402، فرم درخواست تجدید نظر در سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قرار می گیرد و داوطلبان می توانند پس از بررسی های لازم و آگاهی کامل از تعداد پاسخ های درست و نادرست، در صورتی که اعتراضی داشته باشند، در زمان مشخص شده اعتراضات خود را به ثبت برسانند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 در چه تاریخی اعلام می شود؟

زمان نتایج این آزمون هنوز مشخص نشده است اما به محض اعلام، از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

2- نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 از چه طریقی به اطلاع داوطلبان می رسد؟

کارنامه و نتایج داوطلبان آزمون تیزهوشان این مقطع، از طریق سامانه azmoon.medu.ir اعلام می شود.

3- داوطلبان از چه طریقی می توانند به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 اعتراض نمایند؟

با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان ثبت اعتراض به نتایج برای دانش آموزان امکان پذیر می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۳۵ نظر

 1. سلام خسته نباشید آیا نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم منتشر شده است؟

  • با سلام. با توجه به اطلاعیه های منتشر شده از سوی سازمان آموزش و پرورش کل کشور نتایج آزمون تیزهوشان پایه ی هفتم تا تاریخ دهم شهریور منتشر می شود. لازم به ذکر است با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان از آخرین اخبار مرتبط به آزمون تیزهوشان مطلع شوید .

 2. باسلام وخسته نباشید
  ببخشید نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که ۹ مرداد دادیم چه زمانی هست ونتایج را کی اعلام میکنن؟؟؟؟!

  • با سلام، تاکنون اطلاعیه ای مبنی براعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم، در سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان، منتشر نشده است.

 3. باتقدیم سلام واحترام فراوان؛خواستم بپرسم:آیاکارنامه ای که رتبه ،نمره ی کل ومیزان درصدپاسخهای قبول شدگان پایه یششم به هفتم رانشان دهد،در اختیارآنان قرار می گیرد؟درچه تاریخی؟خیلی متشکرم!

 4. نتایج تیز هوشان نیومده؟

 5. چه کسانی در آزمون تیزهوشان چهاردانگه قبول شده اند

 6. بدون همگام نمیشه نتایج رو دید؟؟؟

 7. سلام ببخشید قرار بود نتایج ۲۱ شهریور زده بشه ولی هنوز اعلام نشده. پارک هم سرکار گذاشتن. میشه بگید زمان دقیق اعلام نتایج کی خواهد بود؟

 8. سلام
  ببخشید نتایج چه زمانی می آید؟؟؟

 9. امروز ۲۱شهریوره پس چرا هنوز نتایج نیومده دیوونه شدیم بابا

 10. امروز ۲۱شهریوره و هنوز نتایج تیزهوشان نیومده

 11. با سلام نتایج امروز چه زمانی اعلام میشود

 12. سلام.چرا هنوز نتایج نیومده؟

 13. سلام ببخشید من از ۶۰سوال تستی فقط یک نزده دارم در تهران به نظرتون قبول میشم .

 14. نتایج تیزهوشان درچه زمانی اعلام میشود.

 15. سلام ببخشید راسته که میگن آزمون تیزهوشان ششم ۳ برابر ظرفیت ۱۰۰ زدند. مدیر لطفاااا ثبت کن

 16. سلام دوستان من در آزمون تیزهوشان ثبت نام کردم و از ۶۰ تا سوال ۵۶ تا درست و ۵ تا نزده و در کرمانشاه بین حدودا ۷ شهر ۱۲۰ نفر میخواد تشریحی هم خوب دادم به نظر شما قبول میشم؟؟ مدیرثبت کن لطفااااااا

  • باسلام شما ازمون خود را بسیار خوب سپری کرده اید و مسلما از شانس بسیار بالایی برای قبولی در ازمون تیزهوشان برخوردار هستید

 17. سلام ببخشید هنوز نتایج نیومده؟
  درسته که قراره چهارشنبه بباد؟

 18. سلام ببخشید اگه از ۶۰ سوال ۲ تا غلط زده باشم برای اصفهان قبولم؟؟؟؟؟البته مدارس تیزهوشان پارتی بازی هم میکنن و من هم پارتی ندارم:-(

 19. ایا کنکور زبان با کنکور منحصرا زبان فرق دارند باهم؟یا هر دو یکی هستن؟

 20. با سلام میخواستم بدونم زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم چه روزی است و اینکه یکجا خونده بودم بین ۱۰ تا ۱۵ شهریور است،ایا درست است؟

  • با سلام در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام نتایج منتشر نشده است . به طور کلی تا پایان این هفته ( ۱۶ شهریور ) نتایج اعلام خواهد شد .

 21. سلام شما رو به خدا جواب بدین!!
  بنده شنیده بودم که افراد با ضریب هوشی ۱۳۰ پذیرفته خواهند شد…..خب حالا چنتا سوال درست از تست هوش ریون نشان دهنده ضریب هوشی ۱۳۰ هست؟!!………آیا سوالات تشریحی هم در این آزمون تاثیری خواهد داشت؟!!………شما رو به خدا من خیلی استرس دارم……بخدا ثوابه جواب بدین

  • با سلام . آزمون تیزهوشان معمولا براساس آزمون هایی از قبیل آزمون کتبی که شامل درسنامه های خود آن مقطع میباشد و معمولا یه نمونه آزمون شفاهی نیز در مورد ضریب هوشی در برخی مواقع انجام میشود .

 22. سلام یه سوال داشتم اگر از ۶۰ تا سوال ۵۶ تا درست و ۴ تا نزده در سنجش هوش هفتم بزنی در کرمانشاه قبول میشی؟

 23. سلام یه سوال داشتم اگه از ۶۰ تا ۵۶ تا سوال رو در سنجش هوش هفتم درست بزنی و غلط نزنی در کرمانشاه قبول میشوم؟

دریافت مشاوره پیج مدارس