خانه مدارس شاهد اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

راهنمای اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 - 1402
اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

مدارس شاهد از جمله مدارس برتر در سطح کشور هستند که هر ساله خانواده های زیادی علاقه مند به نام نویسی فرزندان خود در این مدارس می باشند. هر چند که مدارس شاهد جهت تحصیل فرزندان شاهد، ایثارگران و جانبازان تاسیس شد، اما دانش آموزان عادی نیز در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401 مجاز به نام نویسی در این مدارس هستند.

دانش آموزانی که در زمان های مقرر نسبت به ثبت نام مدارس شاهد اقدام نموده اند، معمولا می توانند در کمتر از یک هفته پس از نام نویسی، از نتیجه اولیه ثبت نام خود مطلع شوند. پس از اعلام نتایج اولیه، پذیرفته شدگان می بایست مدارک مورد نیاز را به مدرسه خود ارائه دهند تا بررسی نهایی صورت گیرد و نتیجه قطعی اعلام شود.

اعلام نتایج مدارس شاهد برای ورود به پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه از طریق سامانه پادا صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

همان طور که می دانید نام نویسی مدارس شاهد برای ورود به پایه های اول دبستان و هفتم و دهم متوسطه به صورت اینترنتی و از طریق سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران صورت می گیرد. داوطلبانی که قصد تحصیل در این پایه ها را دارند برای مشاهده نتایج خود می بایست در زمان مقرر از طریق همین سامانه اقدام نمایند. در حال حاضر زمان اعلام نتایج ثبت نام برای سال تحصیلی 1400 – 1401 مشخص نشده است اما طبق روال سال های گذشته داوطلبان می‌توانند پس از یک بازه زمانی یک تا دو هفته به سامانه پادا مراجعه نموده و نتایج خود را دریافت کنند در ادامه به زمان اعلام این نتایج در سال تحصیلی 1400 – 1401 می پردازیم.

اعلام نتایج ثبت نام پایه اول ابتدایی

پس از پایان ثبت نام مدارس شاهد برای پایه اول ابتدایی سال 1400 – 1401 در نیمه اول خرداد ماه سال جاری، داوطلبان می توانستند از 23 خرداد ماه به حساب کاربری خود در سامانه پادا مراجعه نموده و از نتایج آزمون مطلع گردند.

اعلام نتایج ثبت نام پایه هفتم

دانش آموزانی که در پایه تحصیلی 1400 – 1401  قصد داشتند تحصیلات خود را در دوره اول متوسطه در مدارس شاهد آغاز کنند، پس از انجام پیش ثبت نام خود از طریق سامانه پادا، می توانستند از روز یکشنبه مورخ 22 تیر ماه با مراجعه به سایت پادا، نتایج نام نویسی خود را مشاهده نمایند.

اعلام نتایج ثبت نام پایه دهم

با توجه به تمدید ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصیلی 1400 – 1401 پیش ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد جهت ورود به پایه دهم دوره دوم متوسطه نیز در تاریخ 27 تیر ماه به پایان رسید و داوطلبان می توانستند از روز یکشبه مورخ 29 تیر ماه نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

چنانچه قصد دارید به محض اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 از اخبار مربوطه مطلع گردید، می توانید در کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره عضو شوید.

راهنمای مشاهده نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402

دانش آموزان جهت مشاهده نتیجه پیش ثبت نام خود در پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه می توانند در زمان های تعیین شده به سامانه پیش ثبت نام دانش آموزی پادا به نشانی pada.medu.ir مراجعه نموده و سپس با طبق دستور العمل زیر، نتیجه ثبت نام را مشاهده نمایند.

  • ابتدا وارد سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir شوید.

اعلام نتایج مدارس شاهد

  • در صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت بر روی آیکون ” اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402 “ کلیک نموده و نتایج خود را مشاهده کنید.

از میان افرادی که در این مدارس نام نویسی نموده اند، نتایج اولیه به صورت دو برابر ظرفیت پذیرش (ذخیره و اصلی)، اعلام خواهد شد. پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان به مدیران مدارس، این نتایج توسط مدارس نیز برای والدین دانش آموزان به صورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد. پس از اعلام نتایج غیرقطعی، مدارک ثبت نام مدارس شاهد، برای داوطلبانی که پذیرفته شده اند بررسی می شود و در صورت تایید نهایی مدارک آن ها توسط سامانه پادا و آموزش و پرورش منطقه، نتیجه قطعی ثبت نام دانش آموزان اعلام خواهد شد.

از آن جا که ثبت نام در پایه های اول، هفتم و دهم به صورت اینترنتی و ثبت نام میان پایه ها به صورت حضوری انجام می گیرد، نتایج پایه های اول، هفتم و دهم به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد و داوطلبانی هم که به صورت حضوری در نام نویسی میان پایه این مدارس شرکت کرده اند می توانند به صورت حضوری و تلفنی، نتیجه ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

تحصیل در مدارس شاهد برای افرادی که دارای سهمیه می باشند کاملا رایگان است اما دانش آموزان عادی که امتیاز تحصیل در این مدارس را کسب نموده اند، می بایست شهریه مدارس شاهد را پرداخت نمایند. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مبحث فوق می توانید روی لینک آن ها کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- چگونه نتایج نهایی پیش ثبت نام مدارس شاهد را مشاهده کنیم؟

جهت مشاهده نتیجه پیش ثبت نام خود می توانید در زمان های تعیین شده به سامانه پادا مراجعه نمایید.

2- آیا داوطلبانی که دارای سهمیه هستند، می بایست شهریه پرداخت کنند؟

خیر، تحصیل در مدارس شاهد برای افرادی که دارای سهمیه می باشند کاملا رایگان است.

3- چه مدت طول می کشد تا نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد اعلام شود؟

داوطلبان می توانند در کمتر از یک تا دو هفته پس از نام نویسی، از نتیجه اولیه ثبت نام خود مطلع شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس