سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97

اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97

اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97
اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته دکتری 97 در 31 اردیبهشت 97 ، شما از وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش در کد رشته محل های انتخابی خود مطلع شدید. مصاحبه دانشگاه های مختلف از اوایل خرداد ماه سال جاری آغاز و تا مرداد ماه ادامه می یابد. از زمان آغاز مصاحبه برخی دانشگاه ها از اوایل خرداد ماه، داوطلبان زیادی طی تماس های تلفنی مکرری که با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره برقرار می کنند، جویای زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 هستند. به همین دلیل این مطلب را تحت عنوان ” اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 ” آماده کرده ایم تا در آن به موضوعاتی همچون زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 ، تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت دکتری 97 و چگونگی انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد حتما این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

نتایج مصاحبه دکتری 97 از طریق دانشگاه مربوطه اعلام خواهد شد.

اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97

همانطور که گفته شد نتایج انتخاب رشته دکتری ظهر روز 97/2/31 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. همانطور که می دانید صرف کسب حدنصاب قبولی در آزمون دکتری، مهر تاییدی بر پذیرش شما به عنوان دانشجوی مقطع دکتری محسوب نمی شود و شما می بایست حتما از مرحله مصاحبه آزمون دکتری نیز عبور کنید تا مجوز ادامه تحصیل در مقطع دکتری 97 را دریافت نمایید. مصاحبه دانشگاه های سراسری از اوایل خرداد ماه آغاز شده و تا اوایل مرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت. پس از اتمام بازه زمانی مصاحبه دانشگاه های سراسر کشور، نتایج مصاحبه دکتری 97در 4 شهریور ماه بر روی سایت مربوطه قرار گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری 97 می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند.

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

تکمیل ظرفیت فرصت مجددی است برای داوطلبانی که در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یا از رشته محل پذیرفته خود رضایت چندانی ندارند. ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری سال 96 از تاریخ 16 الی 22 آبان ماه انجام شد. گفته ها حاکی از آن است که امسال تکمیل ظرفیت دکتری سراسری انجام نخواهد شد. البته احتمال اندکی جهت تغییر این مصوبه وجود دارد. در هر حال در صورت انجام تکمیل ظرفیت دکتری 97 ، ثبت نام آن از آبان ماه آغاز خواهد شد. جهت اطلاع از انجام و یا عدم تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و یا از طریق سایر راه های ارتباطی مرکز، همچون کانال تلگرام دکتری پیگیر آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 باشید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

همانطور که گفته شد به احتمال زیاد امسال تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری انجام نخواهد شد ولی در صورت برگزاری با مطالعه این مطلب می توانید با نکات مهمی که می بایست جهت انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری رعایت کنید آشنا شوید. بنابراین توصیه می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

چنانچه دارای شرایط لازم، جهت شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری باشید می بایست در بازه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 1397 ، به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و از بین کد رشته محل های مندرج در دفترچه، حداکثر 20 کد رشته محل را انتخاب نمایید. نکته مهمی که وجود دارد رعایت فاصله ی نه چندان قابل مشاهده ترازتان با نمره آخرین نفر قبولی می باشد که بایستی حتما رعایت شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید