تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1400

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1400

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400
اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400

پس از این که نتایج اولیه کنکور اعلام می گردد، داوطلبانی که از رتبه و تراز مکتسبه رضایت داشته باشند، نسبت به انجام انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری و آزاد اقدام می کنند. متقاضیانی که کد رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد را در سامانه انتخاب رشته این دانشگاه به ثبت رسانده اند، برای اطلاع از وضعیت قبولی خود می بایست منتظر زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد باشند. چنانچه شما نیز دغدغه آگاهی از زمان و نحوه انتشار نتایج نهایی دانشگاه مذکور را دارید، به ادامه مطلب توجه کنید.

نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد هفته آخر شهریور ماه از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه منتشر می گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400

همان طور که اشاره شد، نتایج نهایی کنکور این دانشگاه حدودا یک ماه پس از مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد منتشر می گردد. لدا متقاضیانی که رتبه قبولی دانشگاه آزاد 1400 را کسب نموده و کد رشته محل های مورد نظر خود را تا اوایل شهریور ماه به ثبت رسانده اند، جهت دریافت دریافت نتایج این مرحله می بایست در اواخر شهریور ماه با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد، کارنامه انتخاب رشته خود را دریافت کنند. اما از آن جایی که زمان دقیق اعلام این نتایج تا کنون مشخص نشده است، شما می توانید در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره عضویت داشته و در اولین فرصت اخبار مربوطه را دریافت کنید.

قابل ذکر است که احتمالا در سال جاری نیز همانند دوره گذشته، لینک مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور نیز فعال گردد.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400

جهت دریافت نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد می بایست به سایت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد مراجعه نموده و با طی مراحل زیر کارنامه خود را دریافت نمایید.

  • به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و بر روی لینک فعال “نتیجه نهایی آزمون سراسری دانشگاه آزاد 1400 “ کلیک کنید.
  • شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی خود را در قسمت های خواسته شده وارد نمایید تا به صفحه اعلام نتایج منتقل شوید.

اعتراض به نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400

داوطلبانی که به نتایج نهایی کنکور خود اعتراض دارند، به این نکته توجه داشته باشند که ارسال تقاضای بررسی مجدد تنها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت درخواست دانشگاه آزاد انجام می گیرد.

  • به سامانه ثبت درخواست دانشگاه آزاد به نشانی ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و سپس اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه درج نمایید. سپس کلید “ورود” را بفشارید.

اعتراض در سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد

  • چنانچه قبلا در این سامانه عضویت نداشته اید، لازم است با کلیک بر روی گزینه “ثبت نام” نام نویسی نمایید چرا که در غیر این صورت ارسال درخواست برای شما ممکن نخواهد بود. پس از درج اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه مجددا کلید “ثبت نام” را بفشارید تا مراحل عضویت شما کامل گردد.

ثبت نام در سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد 1400

پس از انتشار نتایج نهایی آزمون ارشد این دانشگاه، داوطلبان چنانچه از دانشگاه محل قبولی خود رضایت ندارند، می توانند در خصوص  شرایط ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 اطلاعات کسب نموده و در صورت امکان نسبت به انجام این فرآیند اقدام کنند. همچنین مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 یکی دیگر از راه هایی است که داوطلبان در صورت عدم رضایت از نتیجه عملکرد خود در آزمون، می توانند به تحصیل در این مقطع بپردازند.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج نهایی داوطلبان این دانشگاه احتمالا اواخر شهریور ماه منتشر می گردد.

2- از چه طریقی می توان به نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1400 دست یافت؟

این نتایج بر روی سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه قرار می گیرد.

3- آیا می توان نسبت به نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1400 اعتراض ثبت نمود؟

بله، در صورتی که داوطلبان نسبت به نتایج خود معترض باشند و دلایل اعتراض آن ها قابل قبول باشد می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت ticket.azmoon.iau.ac.ir اعتراض خود را ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه