تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی فنی و حرفه ای / اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400
اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

پذیرش دانشجو در دانشگاه های فنی و حرفه ای به دو صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر اقدام به شرکت در پذیرش رشته های بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 و با آزمون آن نموده اند، لازم است در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای مراجعه نموده و نظاره گر نتایج باشند. سپس در صورت کسب نتیجه مطلوب و قبولی در رشته محل مورد نظر، اقدام به ثبت نام نهایی در واحد مربوطه نمایند.

شما می توانید از طریق ورود به سایت مذکور مطابق راهنمای ارائه شده در مطلب به مشاهده نتایج بپردازید و همچنین لینک موجود در جدول زیر نیز به منظور دسترسی مستقیم و سریع تر شما به کارنامه آزمون قرار داده شده است.

لینک مستقیم دریافت نتایج کاردانی فنی و حرفه ای 1401

لینک مستقیم دریافت نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

نتایج پذیرش کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401، روز 2 مهر ماه 1401 منتشر شد.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

به طور معمول هر ساله حدودا یک ماه پس از برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. پذیرفته شدگان در این آزمون می بایست در زمان مقرر به سایت مذکور مراجعه نموده و از مدارک مورد نیاز و زمان ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اطلاع کسب نمایند.

مطابق آخرین اخبار منتشر شده در این زمینه، نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال جاری روز 2 مهر ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای و با طی مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر کارنامه خود را دریافت کنند.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org وارد شوید و از منوی سمت راست وارد بخش “کاردانی فنی و حرفه ای” شوید.

مرحله اول اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

 • در صفحه بعدی، بر روی لینک فعال “نتایج نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال 1401” کلیک نمایید.

 

مرحله دوم اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

 • برای دریافت کارنامه خود در این مرحله، می توانید از دو روش ذیل اقدام نمایید.
 1. روش اول: وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد
 2. روش دوم: درج نمودن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد

 

مرحله سوم اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

توجه داشته باشید چنانچه شماره پرونده خود را فراموش یا گم کرده اید، می توانید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سازمان سنجش آن ها را بازیابی نمایید.

همان طور که اشاره شد، پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام به سایت دانشگاه محل قولی مراجعه نمایند و یا در صورت لزوم با در دست داشتن مدارک ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1401 در واحد دانشگاهی پذیرفته شده حضور یافته و نام نویسی کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست مدارک مورد نیاز، می توانید بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟

نتایج این آزمون روز 2 مهر ماه 1401 منتشر شده است.

2- داوطلبان چگونه می توانند نتایج پذیرش کاردانی فنی و حرفه ای را مشاهده نمایند؟

با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توان به نتایج این پذیرش دست یافت.

3- جهت ورود به سامانه و مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای نیاز به چه اطلاعاتی داریم؟

با استفاده از اطلاعات شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد و همچنین شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد می توان نتایج را دریافت نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۲ نظر

 1. سلام و خسته نباشید من نتیجه امتحان کنکورمو میخوام شماره پرونده و شماره داوطلبم هم دارم ولی شش رقمی است ولی سایت هفت رقمی میخواد من باید چیکار کنم

 2. با سلام و خدا قوت
  امسال من کنکور کاردانی فنی حرفه ای شرکت کردم و رشته گرافیک روزانه قبول شدن میخواستم بپرسم اگه نرم دانشکده سال دیگه میتونم کنکور بدم؟
  میخوام سال۹۹ کنکور سراسری شرکت کنم مشکلی توی ثبت نام کنکور سراسری من پیش میاد یا نه؟؟؟یا کلا این دوتا کنکور(فنی و سراسری)ربطی بهم دیگه ندارن؟؟؟؟

 3. سلام ببخشید اعلام نتایج کنکور فنی گفتین ک دهه آخر شهریور هستش و ثبت نام دانشگاه آزاد تا امروز ۲ شهریور.
  میخواستم ببینم بعداز اعلام نتایج اگه آزاد قبول شیم برای اینکه تاریخ ثبت نام گذشته دیگه نمی تونیم ثبت نام کنیم؟؟؟؟چطوریه؟؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره