جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

این روزها دیگر کمتر کسی پیدا می شود که به داشتن مدرک کارشناسی بسنده کند. از این رو تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری سال به سال در حال افزایش است. انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 از تاریخ 12 خرداد 97 آغاز و تا 24 خرداد ماه ادامه یافت. تا روز یکشنبه 20 خرداد 97 بیش از 250 هزار داوطلب یعنی چیزی حدود 44 درصد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، در انتخاب رشته کارشناسی ارشد شرکت کردند. تصمیم گرفته ایم در این مقاله به طور مفصل به زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بپردازیم. برای اطلاع از دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

25 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به رزمندگان و ایثارگران اختصاص می یابد. حدنصاب نمره علمی لازم برای ایثارگران 70 درصد و برای رزمندگان 80 درصد نمره آخرین فرد قبول شده  در آزمون می باشد .

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد روز چهارشنبه مورخ 9 خرداد 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته دانشگاه های سراسری از تاریخ 12 الی 24 خرداد فرصت داشتند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 شرکت کنند. در حال حاضر دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در روز 27 خرداد ماه منتشر شده است به احنمال زیاد 2 روز پس از آن داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، اقدام به انتخاب رشته نمایند. به محض اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97

مطمئنا همه شما عزیزان مستحضر هستید که انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین با مطالعه این قسمت و در صورت نیاز، تماس با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره می توانید یک انتخاب رشته ایده آل و مطلوبی داشته باشید. توجه کنید که مهمترین نکته ای که بایستی هنگام انتخاب رشته رعایت کنید چینش کد رشته محل ها بر اساس علاقه تان می باشد. به این صورت که 100 انتخاب خود را به سه قسمت تقسیم کنید و چند انتخاب اول خود را به رشته های مورد علاقه خود و بدون توجه به رتبه و ترازتان اختصاص دهید. چند انتخاب بعدی را نیز به رشته هایی که با توجه به رتبه و ترازتان امکان قبولی در آن ها وجود دارد اختصاص دهید و چند انتخاب آخر را نیز مختص رشته هایی قرار دهید که امکان قبولی شما در آن رشته ها بسیار بالاست ولی علاقه چندانی به آن ها ندارید و تنها در صورت اجبار و عدم قبولی در دو دسته اول مایل به ادامه تحصیل در آن رشته ها هستید. توجه کنید که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می شود و شما داوطلبان گرامی تنها در صورت خرید شناسه و رمز اینترنتی می توانید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه انتخاب رشته می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شده و از اطلاعات این کانال بهره مند گردید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که اشاره کردیم انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از اواخر خرداد و یا اوایل تیرماه آغاز خواهد شد. اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  نیز نهایتا سه هفته الی 4 هفته پس از انتخاب رشته بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد. فعلا زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98 مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ، اطلاع رسانی لازم را در سیت و کانال تلگرامی ایران مشاوره انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

    • سلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد،اواسط آذرماه است وزمان برگزاری آزمون اوایل اردیبهشت است.وزمان ثبت نام کارشناسی ارشدفراگیر،مهرماه وزمان برگزاری آزمون،دی ماه است

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید