خانه کارشناسی ارشد آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از الزامات شرکت در هر آزمونی می باشد و کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز از این قاعده مستثنی نیست. داوطلبان می بایست 2 الی 3 روز قبل از آزمون، کارت خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنند.

علاوه بر همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اطمینان از صحت اطلاعات درج شده در آن الزامی می باشد. چنانچه هر یک از اطلاعات کارت شما دارای نقص یا مشکل باشد، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدامات لازم برای اصلاح آن را به انجام برسانند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1401
فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور 1401

(جهت دانلود روی لینک فوق کلیک نمایید.)

شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، تا 2 روز قبل از آزمون فرصت دارند تا با مراجعه به باجه های رفع نقص، اشکالات موجود در کارت ورود به جلسه خود را رفع نمایند.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 را طی نمودند و قصد شرکت در این دوره را دارند، می بایست در تاریخ 21 الی 23 تیرماه 1401 کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت کنند. همچنین متقاضیان می بایست توجه داشته باشند که پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود حتما مشخصات درج شده در کارت را بررسی کرده و از صحت آن اطمینان حاصل نمایند تا در جلسه آزمون با مشکل مواجه نشوند. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشند.

  • نام، نام خانوادگی
  • سال تولد
  • شماره شناسنامه
  • شماره ملی
  • تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی
  • معدل مقطع کاردانی
  • سهمیه کارمندی
  • کدرشته محل های انتخابی

چنانچه پس از دریافت کارت ورود به جلسه متوجه وجود مغایرت یا اشتباهی در مندرجات مذکور و همچنین اطلاعات مربوط به سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران، سازمان بسیج مستضعفین، وزارت جهاد کشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروی مسلح نسبت به مشخصات خود شدید، لازم است که با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به رفع مشکل موجود اقدام نمایید.

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که عکس درج شده در کارت با چهره شما مغایرت داشته باشد، می بایست با اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار به همراه دو قطعه عکس به باجه های رفع نقص مراجعه کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هرساله در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org به صورت فایل پی دی اف منتشر می شود. نماینده سازمان سنجش در هر استان، در باجه رفع نقص حوزه امتحانی مربوطه مستقر خواهد بود و داوطلبان می توانند پس از مشاهده سایت مذکور و مشاهده آدرس ها به نزدیک ترین باجه رفع نقص در محل زندگی خود مراجعه نمایند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 1401
دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور 1401

(جهت دانلود روی لینک فوق کلیک نمایید.)

معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور اطلاعیه ای جهت دریافت کارت ورود به جلسه صادر می شود و تا پایان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه برای رفع نقص های احتمالی موجود در کارت فرصت خواهید داشت. در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- جهت رفع مشکل مربوط به درج عکس اشتباه روی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد فراگیر پیام نور چه اقدامی می توان انجام داد؟

شما می توانید با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه خود و دو قطعه عکس، به آدرس های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کرده و نسبت به تصحیح آن اقدام نمایید.

2- از چه طریقی می توان از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 مطلع شد؟

فایل حاوی آدرس باجه های رفع نقص مستقر در هر یک از حوزه های امتحانی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین در متن این مقاله قرار گرفته است.

3- در صورت مشاهده چه نواقصی در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید به آدرس های رفع نقص مراجعه نماییم؟

اگر مشکلات و نواقص مربوط به جنسیت، معلولیت و عکس داوطلبی باشد به آدرس های ذکر شده مراجعه نموده و آن ها را اصلاح کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کنکور