تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

محل باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از الزامات شرکت در هر آزمونی می باشد و قطعا آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز از این قاعده مستثنی نیست. این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و داوطلبان نیز می بایست کارت خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنند زیرا در صورت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، از حضور فرد در آزمون جلوگیری خواهد شد.

علاوه بر به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اطمینان از صحت اطلاعات درج شده در آن الزامی می باشد. در صورتی که هر یک از اطلاعات کارت شما دارای نقص یا مشکل بود می بایست برای اصلاح آن با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که در نظر گرفته شده است، اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

برای شرکت در جلسه آزمون به همراه داشتن کارت ورود به جلسه به همراه اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی می باشد.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

داوطلبانی که فرآیند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور طی نمودند و قصد دارند در پذیرش بهمن ماه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت کنند، پیش از حضور در جلسه آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت کنند.

توجه داشته باشید پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود حتما مشخصات درج شده در کارت را چک کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید تا در جلسه آزمون به مشکل برنخورید. این اطلاعات شامل عکس داوطلب، نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، موسسه فارغ التحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی، معدل مقطع کاردانی، سهمیه کارمندی و کدرشته محل های انتخابی بر اساس اولویت علاقه داوطلب می باشد. همچنین اطلاعاتی در مورد نوع معلولیت برای افراد معلول نیز در این کارت درج شده است. شما عزیزان در صورت مشاهده هر گونه نقص در بخش های مربوط به جنسیت، معلولیت و عکس داوطلبی می بایست برای رفع آن در زمان مقرر، به باجه های رفع نقص در نظر گرفته شده در شهر یا استان خود مراجعه نمایید.

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که عکس درج شده در کارت با چهره شما مغایرت داشته باشد، می بایست علاوه بر اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار با در دست داشتن دو قطعه عکس به باجه های رفع نقص مراجعه نمایید.

سایر مغایراتی که در کارت ورود به جلسه مشاهده شود را می توان از طریق “ویرایش اطلاعات” در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور، اصلاح کرد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هرساله در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود و داوطلبان می توانند پس از مراجعه به این سایت و مشاهده آدرس ها به نزدیک ترین باجه رفع نقص در محل زندگی خود مراجعه نمایند.

جهت سهولت دسترسی شما عزیزان و به محض انتشار فایل اسامی شهرستان های محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 توسط سازمان سنجش، در جدول زیر قرار داده می شود.

فایل آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 99
دانلود فایل آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور 99

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور اطلاعیه ای جهت دریافت کارت ورود به جلسه صادر می شود و به جهت رفع نقص های احتمالی موجود در کارت، تا پایان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه برای مراجعه به باجه های رفع نقص فرصت خواهید داشت. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید برای آگاهی از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و همچنین زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور روی لینک آن ها کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- در صورت درج عکس داوطلبی نادرست در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چه باید کرد؟

شما می توانید با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه خود و دو قطعه عکس، به آدرس های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کرده و نسبت به تصحیح آن اقدام نمایید.

2- آدرس باجه های رفع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 چیست؟

آدرس رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مطابق با شهرستان محل برگزاری و مرکز دانشگاهی داوطلبان متفاوت است که پس از اعلام در فایل موجود در مقاله ذکر خواهد شد.

3- در صورت مشاهده چه نواقصی در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید به آدرس های رفع نقص مراجعه نماییم؟

اگر مشکلات و نواقص مربوط به جنسیت، معلولیت و عکس داوطلبی باشد به آدرس های ذکر شده مراجعه نمایید و در غیر این صورت می توانید از بخش ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش آن را اصلاح کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره