تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

محل باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از الزامات شرکت در هر آزمونی می باشد و آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز از این قاعده مستثنی نیست. این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و داوطلبان نیز می بایست کارت خود را از طریق سایت این سازمان دریافت کنند.

علاوه بر به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اطمینان از صحت اطلاعات درج شده در آن الزامی می باشد. چنانچه هر یک از اطلاعات کارت شما دارای نقص یا مشکل باشد، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدامات لازم برای اصلاح آن را به انجام برسانند.

شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور حداکثر تا روز 17 بهمن ماه 99 فرصت دارند تا با مراجعه به باجه های رفع نقص، اشکالات موجود در کارت ورود به جلسه خود را رفع نمایند.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 را طی نمودند و قصد دارند در پذیرش بهمن ماه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت کنند، پیش از حضور در جلسه آزمون می بایست کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت کنند. توجه داشته باشید پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود حتما مشخصات درج شده در کارت را بررسی کرده و از صحت آن اطمینان حاصل کنید تا در جلسه آزمون به مشکل برنخورید. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشند.

  • نام، نام خانوادگی
  • سال تولد
  • شماره شناسنامه
  • شماره ملی
  • تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی
  • معدل مقطع کاردانی
  • سهمیه کارمندی
  • کدرشته محل های انتخابی

چنانچه پس از دریافت کارت ورود به جلسه متوجه وجود مغایرتی در اطلاعات مذکور و همچنین اطلاعات مربوط به سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران «سازمان بسیج مستضعفین»، وزارت جهاد کشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروی مسلح) نسبت به مخشصات خود شدید، لازم است که با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به رفع مشکل موجود اقدام نمایید.

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که عکس درج شده در کارت با چهره شما مغایرت داشته باشد، می بایست علاوه بر اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار با در دست داشتن دو قطعه عکس به باجه های رفع نقص مراجعه کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هرساله در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. نماینده سازمان سنجش در هر استان از روز 16 لغایت 17 بهمن ماه در باجه رفع نقص حوزه امتحانی مربوطه مستقر خواهد بود و داوطلبان می توانند پس از مراجعه به سایت مذکور و مشاهده آدرس ها به نزدیک ترین باجه رفع نقص در محل زندگی خود مراجعه نمایند.

جهت سهولت دسترسی شما عزیزان و به محض انتشار فایل اسامی شهرستان های محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در جدول زیر قرار داده می شود.

فایل آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 99
دانلود فایل آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور 99

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور اطلاعیه ای جهت دریافت کارت ورود به جلسه صادر می شود و تا پایان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه برای رفع نقص های احتمالی موجود در کارت فرصت خواهید داشت. در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- جهت رفع مشکل مربوط به درج عکس اشتباه روی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد فراگیر پیام نور چه اقدامی می توان انجام داد؟

شما می توانید با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه خود و دو قطعه عکس، به آدرس های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کرده و نسبت به تصحیح آن اقدام نمایید.

2- از چه طریقی می توان از آدرس باجه های رفع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 مطلع شد؟

فایل حاوی آدرس باجه های رفع نقص مستقر در هر یک از حوزه های امتحانی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین در متن این مقاله قرار گرفته است.

3- در صورت مشاهده چه نواقصی در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید به آدرس های رفع نقص مراجعه نماییم؟

اگر مشکلات و نواقص مربوط به جنسیت، معلولیت و عکس داوطلبی باشد به آدرس های ذکر شده مراجعه نموده و آن ها را اصلاح کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد