تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

نشانی باجه های رفع نقص کارت کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

رشته های تحصیلی مقطع کاردانی به کارشناسی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور از طریق دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 و همچنین دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون این مقطع ارائه می گردند. داوطلبانی که می خواهند فرآیند ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 را در زمان بندی مقرر انجام دهند، باید با یک برنامه ریزی درسی اصولی جهت مطالعه منابع کنکور کاردانی به کارشناسی، خود را برای رقابت در رشته های با آزمون و پرطرفدار این مقطع تحصیلی آماده کنند.

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی معمولا در شهریور ماه می باشد که متقاضیان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در صورت مشاهده اشتباهات و نواقص، نسبت به رفع آن ها از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص اقدامات لازم را به انجام برسانند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی همزمان با انتشار کارت آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی که قصد حضور در جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی را دارند، بایستی قبل از شرکت نمودن کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 خود را دریافت کنند. کارت این آزمون چند روز قبل از برگزاری آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

با توجه به قوانین مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اگر اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند: نام‌ و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، معدل فراغت از تحصیل، کد و عنوان رشته تحصیلی، سال تولد، استان بومی، گزینه علاقه‌مندی و … با هویت شما مغایرت داشته باشد، می توانید در زمان دریافت کارت به صورت اینترنتی و با کلیک بر روی گزینه ویرایش، نسبت به اصلاح این موارد اقدام کنید.

اما در صورتی که اطلاعاتی مانند جنسیت، معلولیت، دین و زبان امتحانی داوطلب بر روی کارت نادرست درج شده باشد، فرد بایستی با مراجعه به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها نسبت به اصلاح موارد مذکور اقدام نماید.  همچنین اگر کارت داوطلب فاقد عکس و یا مهر باشد، باید دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر را همراه خود به باجه های رفع نقص ارائه دهد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

همان طور که بیان شد، افرادی که در زمان مشخص با پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 نسبت به ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کرده اند، می بایست جهت شرکت در آزمون کارت ورود به جلسه خود را نیز به همراه داشته باشند که دریافت آن به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش امکان پذیر است.

اگر متقاضیان در حین بررسی کارت آزمون متوجه عدم صحت اطلاعاتی مانند جنسیت، معلولیت، دین و زبان امتحانی شوند یا کارت آن ها فاقد عکس و یا مهر باشد، می بایست در موعد مقرر با مراجعه به باجه های رفع نقصی که آدرس آن ها پیش تر در جدول موجود در این مقاله ذکر شده است، نواقص لازم را از بین ببرند.

معمولا از زمان دریافت کارت تا قبل از شروع آزمون (سه الی چهار روز قبل از برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی)، داوطلبان می توانند به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون در استان خود بروند که در حال حاضر تاریخ دقیق مراجعه به این باجه ها برای سال 1400 در دسترس نمی باشد. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، به محض انتشار از زمان آن مطلع شوید.

لازم به ذکر است که اگر داوطلبی در بند 20 (اطلاعات مربوط به کد رشته محل های انتخابی) کارت ورود به جلسه خود، کد رشته محلی را به صورت (-) قرار داده باشد، برابر با رعایت نکردن شرایط در آن کد رشته می باشد. این دسته از داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد شدن به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح آن براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام کنند.

افراد پس از شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی منتظر دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 خود می باشند تا در صورت پذیرفته شدن با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایند. در صورتی که از نتایج خود ناراضی هستید، می توانید جهت ثبت اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

1- آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه این کنکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

2- چه زمانی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 مراجعه نمود؟

به محض انتشار تاریخ دقیق مراجعه به این باجه ها برای سال 1400، زمان آن از طریق کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

3- چگونه می توان به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی دسترسی یافت؟

لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت این آزمون در این مقاله برای شما عزیزان ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره