تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / تغییر زمان برگزاری کنکور 1401

تغییر زمان برگزاری کنکور 1401

تغییر تاریخ برگزاری کنکور 1401
تغییر زمان برگزاری کنکور 1401

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله نسبت به برگزاری یک آزمون هماهنگ به منظور ارزیابی داوطلبانی که قصد دارند به تحصیل در دانشگاه های مختلف بپردازند، اقدام می نماید و متقاضیانی که با هدف تصاحب صندلی در دانشگاه های برتر اقدام به ثبت نام کنکور سراسری نموده اند، می بایست در تاریخ مقرر خود را برای شرکت در این رقابت آماده کنند.

چنانچه زمانی که برای برگزاری آزمون مذکور از طریق دفترچه ثبت نام کنکور 1401 اعلام شده است، تحت شرایط مختلف تغییر کند، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه مربوط به آن را از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری در اختیار داوطلبان قرار می دهد. از این رو متقاضیان بایستی اخبار برپایی این آزمون را دنبال نمایند تا در صورت تعویق یا تغییر تاریخ، در اسرع وقت از آن مطلع شوند.

روزهای برگزاری کنکور سراسری 1401 به علت پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا از 2 روز به 4 روز افزایش یافته است.

تغییر در زمان برگزاری کنکور 1401

کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی اصلی و شناور همه ساله در حال اجرا بوده و علاقه مندان به تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد در صورتی که واجد شرایط ثبت نام کنکور سراسری باشند، با انجام ثبت نام در موعد مقرر برای کسب نتیجه مطلوب در این آزمون تلاش می کنند.

بر اساس جدیدترین اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار گرفت، روزهای 8، 9،  10 و 11 تیر ماه 1400 جهت پرپایی کنکور در نظر گرفته شده است. در صورتی که بنا بر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا در راستای پیشگیری از شیوع گسترده این ویروس، روزهای برپایی آزمون مورد تغییر یا تعویق قرار گیرد، اخبار لازم در اسرع وقت از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود.

داوطلبان در روز برگزاری آزمون می بایست با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 به علاوه یک کارت شناسایی معتبر و یا شناسنامه عکس دار در جلسه حضور یابند. توجه داشته باشید این کارت 3 الی 4 روز پیش از اجرای آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

متقاضیانی که با توجه به کارنامه خود موفق به کسب نتیجه مطلوب شده و مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 شده باشند، می بایست در مدت زمان تعیین شده نسبت به انجام این فرآیند اقدام نمایند. همچنین آن دسته از افرادی که از نتیجه آزمون خود رضایت ندارند نیز می توانند با مراجعه به سایت مذکور، اعتراض به نتایج کنکور 1401 خود را ثبت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی هر یک از لینک های موجود در متن مقاله کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- کنکور سراسری 1401 چه زمانی برگزار می گردد؟

برگزاری این آزمون با توجه به تصمیمات نهایی اعلام شده، در بازه زمانی 8 الی 11 تیر ماه 1401 خواهد بود.

2- چگونه از حوزه های برگزاری کنکور سراسری 1401 مطلع شویم؟

بر روی کارت ورود به جلسه کنکور هر داوطلب، آدرس دقیق محل برگزاری آزمون درج شده است.

3- کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 چه زمانی و از چه طریقی منتشر می گردد؟

این کارت 3 الی 4 روز پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام خدمت شما
    میخواستم بدونم صحت داره که ثبت نام کنکور تمدید شده یا خیر؟

دریافت مشاوره پیج کنکور