تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس شاهد / تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 – 1402

تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 – 1402

تمدید زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 - 1402
تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 – 1402

پیدا کردن مدرسه مناسب برای تحصیل فرزندان همواره یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها می باشد. مدارس شاهد امروزه به علت کاهش تعداد دانش آموزان دارای سهمیه شاهد و ایثارگری، از دانش آموزان غیر شاهد نیز دانش آموز می پذیرد. تحصیل در این مدارس به دلیل برخورداری از امکانات آموزشی مناسب، از جمله انتخاب های والدین برای ادامه تحصیل فرزندان آن ها می باشد. پذیرش مدارس مذکور در کلیه مقاطع ورودی و میان پایه به طور معمول هر ساله انجام می شود. همواره ممکن است عده ای از دانش آموزان به دلایلی از ثبت نام جا بمانند که در این صورت فرصت مجددی در اختیار این دسته از افراد قرار می دهند تا به انجام این فرآیند بپردازند.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص تمدید زمان ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 در پایه اول ابتدایی ارائه نماییم.

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی در سال جاری به صورت اینترنتی از طریق سامانه پادا انجام می پذیرد.

تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 – 1402

ثبت نام داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 جهت ورود به پایه اول ابتدایی این مدارس به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir انجام می شود. دانش آموزان و علاقه مندان به تحصیل در مقطع اول ابتدایی این مدارس می بایست از روز 11 الی 28 خرداد ماه با مراجعه به سامانه مذکور، نام نویسی خود را به انجام رسانند.

هنوز زمان تمدید مهلت ثبت نام این مدارس مشخص نمی باشد اما به محض مشخص شدن، از طریق متن این مقاله و کانال تلگرام مدارس اطلاع رسانی خواهد شدلازم به ذکر است که امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 نیز در این فرصت مجدد وجود خواهد داشت.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 – 1402

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام مدارس شاهد با توجه به امتیاز بندی مدارس شاهد برای دانش آموزان از طریق  سامانه پادا صورت می گیرد. بنابراین داوطلبان واجد می بایست با مراجعه به این سامانه در زمان مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه خود به شرح مراحلی که در قسمت زیر ذکر شده است، اقدام فرمایند.

  • پس از ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir از منوی موجود در سمت چپ، بر روی کلید “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد” کلیک نمایید.
  • در این مرحله لازم است اطلاعات دانش آموز که شامل کد ملی و شماره سریال شناسنامه وی می باشد را در کادر های مربوطه وارد نمایید و پس از آن کلید “ورود” را بفشارید.
  • پس از ورود به صفحه کاربری دانش آموز می بایست اطلاعات لازم از قبیل شماره تماس و آدرس محل زندگی را وارد نمایید.
  • در صورت تایید صحت اطلاعات ثبت شده باید مدرسه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی عبارت “مدرسه انتخابی ام را تایید می کنم” کلیک نمایید.
  • در این مرحله، یک فرم امتیازبندی به نمایش در خواهد آمد که لازم است امتیازات خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید تا بدین ترتیب امتیازات شما از طریق سامانه جمع و محاسبه شود.

پس از تکمیل تمامی مراحل فوق، سامانه یک کد پیگیری صادر می کند که لازم است آن را تا پایان فرآیند پذیرش در مدرسه مورد نظر، نزد خود نگه دارید.

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 نسبت به دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402اقدام نمایند. این دفترچه شامل اطلاعاتی از جمله زمان و نحوه نام نویسی، شرایط ثبت نام و همچنین مدارک ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد و همچنین میزان شهریه مدارس شاهد روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 - 1402 از چه زمانی انجام می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی بین 1 الی 20 خرداد ماه 1401 انجام می گیرد.

2- نام نویسی مدارس شاهد اول ابتدایی 1401 - 1402 از چه طریقی صورت می گیرد؟

ثبت نام دانش آموزان این مقطع به صورت اینترنتی از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir صورت می پذیرد.

3- آیا بازه زمانی ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 تمدید می شود؟

بله معمولا مهلت نام نویسی برای افرادی که جا مانده اند تمدید می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس