پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پذیرش دانشجویان در دوره های کاردانی دانشگاه های فنی حرفه ای و همچنین موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی تنها در 9 رشته به صورت با آزمون انجام می پذیرد. بنابراین داوطلبان جهت ادامه تحصیل در رشته های مکانیک خودرو ، نقشه کشی معماری ، کامپیوتر ، الکتروتکنیک ، حسابداری ، تاسیسات مکانیکی ، صنایع غذایی ، گرافیک و تربیت بدنی می بایست با شرکت در کنکور کاردانی فنی حرفه ای به رقابت بپردازند. پذیرش دانشجو در سایر رشته ها ، بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) متقاضیان صورت می گیرد.

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 لازم است در مهلت مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد ، با مراجعه به سایت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 ثبت نام خود را انجام دهند. پس از اتمام زمان اولیه ثبت نام ممکن است برخی از داوطلبان از زمان ثبت نام مطلع نبوده و یا به هر دلیل موفق به ثبت نام در مهلت قانونی نشده باشند. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله فرصتی را تحت عنوان “مهلت مجدد” در اختیار این دسته از افراد قرار می دهد تا داوطلبان اقدامات لازم را جهت نام نویسی در کنکور کاردانی انجام دهند.

در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان نیز از طریق سایت سازمان سنجش فراهم می گردد.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

بنا بر اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، یک مهلت تقریبا یک هفته ای برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 در نظر گرفته شده است. بر اساس این اطلاعیه ، داوطلبان شرکت در کنکور کاردانی از تاریخ 18 خرداد لغایت 25 خرداد ماه فرصت دارند تا فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

پس از اتمام زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 همواره داوطلبانی هستند که بنا بر دلایلی موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه بارگذاری کرده و قصد تغییر اطلاعات و کد رشته های انتخابی خود را دارند. سازمان سنجش برای حل این مشکل تدبیری اندیشیده است که پس از پایان زمان قانونی ، با تمدید زمان ثبت نام فرصت دوباره ای را در اختیار این دسته از داوطلبان قرار می دهد. هنوز اطلاعاتی از تمدید مهلت نام نویسی کنکور کاردانی فنی حرفه ای در دست نیست و سازمان سنجش نیز اطلاعیه ای در رابطه با آن منتشر نکرده است. از همین رو پیشنهاد می کنیم ما را در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره همراهی نمایید تا از آخرین اخبار پیرامون کنکور کاردانی فنی حرفه ای مطلع شوید.

مراحل ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. چنانچه قصد شرکت در کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دارید ، می توانید با طی مراحل زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

  • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه “کاردانی فنی و حرفه ای” از منوی سمت راست
  • کلیک روی گزینه “خرید کارت اعتباری”
  • پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 و دریافت شماره سریال کارت اعتباری
  • کلیک روی لینک فعال “ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی”
  • وارد کردن شماره سریال ثبت نام در کادر مربوطه
  • تکمیل فرم ثبت نام و درج اطلاعات مورد درخواست
  • بارگذاری عکس داوطلب مطابق با مشخصات مندرج در دفترچه ثبت نام

در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شود ، سامانه یک شماره پرونده و یک کد پیگیری صادر می کند که لازم است آن ها را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید. توصیه می کنیم حتما پیش از واریز هزینه و انجام اقدامات فوق ، دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 را به طور دقیق مطالعه نمایید تا در دیگر مراحل آزمون دچار مشکل نشوید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

همان طور که پیش از این اشاره کردیم ، ممکن است برخی از داوطلبان هنگام نام نویسی اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه وارد کرده و یا قصد تغییر کد رشته انتخابی خود را داشته باشند. در چنین شرایطی می توانید با مراجعه به سایت sanjesh.org و کلیک روی لینک “ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای” ، نسبت به ویرایش ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 اقدام نمایید. لازم به ذکر است برای ورود به سیستم ویرایش ، نیاز به وارد نمودن شماره پرونده و شماره پیگیری دارید.

پس از اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99 شرکت کنندگانی که موفق به پذیرش در هیچ یک از انتخاب های خود نشده اند ، می توانند هنگام تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 99 شانس خود را مجددا برای ادامه تحصیل در دوره کاردانی فنی حرفه ای امتحان کنند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 نیز با توجه به لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 انجام می پذیرد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پذیرش بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره