تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی فنی و حرفه ای / تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

پذیرش دانشجویان در دوره های کاردانی دانشگاه های فنی و حرفه ای و همچنین موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در برخی رشته ها به صورت با آزمون انجام می پذیرد، بنابراین داوطلبان جهت ادامه تحصیل در این رشته ها می بایست با شرکت در آزمون فوق به رقابت بپردازند. در صورتی که پذیرش دانشجو در تعداد بیشتری از رشته ها، بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) متقاضیان صورت می گیرد.

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1400 لازم است در مهلت مقرر که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد، با مراجعه به سایت ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای، ثبت نام خود را انجام دهند. پس از اتمام زمان اولیه ثبت نام ممکن است برخی از داوطلبان از زمان ثبت نام مطلع نبوده و یا به هر دلیل موفق به ثبت نام در مهلت قانونی نشده باشند. از این رو، سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله فرصتی را تحت عنوان “مهلت مجدد” در اختیار این دسته از افراد قرار می دهد تا داوطلبان اقدامات لازم را جهت نام نویسی در کنکور کاردانی انجام دهند.

هنگام تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای، امکان ویرایش اطلاعات نام نویسی داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

بنا بر اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان می توانند از تاریخ 30 خرداد ماه الی 6 تیر ماه سال 1400 نسبت به آغاز مراحل نام نویسی خود در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای اقدام کنند.

پس از اتمام زمان ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1400 همواره متقاضیانی هستند که بنا بر دلایلی موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه بارگذاری کرده و قصد تغییر اطلاعات و کد رشته های انتخابی خود را دارند. سازمان سنجش برای حل این مشکل تدبیری اندیشیده است که پس از پایان زمان قانونی، با تمدید زمان ثبت نام فرصت دوباره ای را در اختیار این دسته از داوطلبان قرار می دهد. 

در نتیجه علاوه بر بازه زمانی مذکور، یک مهلت مجدد تقریبا یک هفته ای برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400 در نظر گرفته می شود که در حال حاضر تاریخ دقیق آن برای سال 1400 در دست نمی باشد.

لازم به ذکر است که در صورت انتشار اطلاعیه ای در این باره، این مقاله بروزرسانی خواهد شد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از زمان آن در اسرع وقت ‏ به کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره بپیوندید.

راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

داوطلبان می توانند در زمان مقرر با در دست داشتن مدارک ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای‏ جهت شرکت در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای اقدامات لازم را به انجام برسانند. ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود که مراحل آن در ادامه مقاله شرح داده شده است.

در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شود، سامانه یک شماره پرونده و یک کد پیگیری صادر می کند که لازم است آن ها را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید. توصیه می کنیم حتما پیش از واریز هزینه و انجام اقدامات فوق، دفترچه راهنمای مربوطه را به طور دقیق مطالعه نمایید تا در دیگر مراحل آزمون دچار مشکل نشوید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400

همان طور که پیش از این اشاره کردیم، ممکن است برخی از داوطلبان هنگام نام نویسی اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه وارد کرده و یا قصد تغییر کد رشته انتخابی خود را داشته باشند.

امکان اصلاح برخی از موارد در زمان ثبت نام و یا مهلت تمدید شده نام نویسی آزمون کاردانی فنی و حرفه ای برای داوطلبان وجود دارد. در نتیجه متقاضیان می بایست در بازه زمانی مقرر به صورت اینترنتی به سایت مربوطه مراجعه نموده و با درج اطلاعات لازم و ورود به پنل شخصی خود، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند.

جهت اصلاح موارد ثبت نامی کنکور کاردانی فنی و حرفه ای نیز می توان با مراجعه به سایت sanjesh.org، انتخاب عبارت “فنی و حرفه ای” از قسمت راست و کلیک روی لینک “ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای”، نسبت به ویرایش ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1400 اقدام نمود. لازم به ذکر است که افراد برای ورود به سیستم ویرایش، نیاز به وارد نمودن شماره پرونده و شماره پیگیری دارند.

پس از اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای، شرکت کنندگانی که موفق به پذیرش در هیچ یک از انتخاب های خود نشده اند، می توانند هنگام تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه ای 1400 شانس خود را مجددا برای ادامه تحصیل در دوره کاردانی فنی و حرفه ای امتحان کنند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400 نیز با توجه به لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400 انجام می پذیرد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پذیرش بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای، به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400 در چه بازه زمانی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند از تاریخ 30 خرداد ماه تا 6 تیر ماه سال 1400 نسبت به ثبت نام خود اقدم نمایند.

2- آیا فرآیند ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1400 تمدید می شود؟

بله در صورت تمدید، مهلت آن از طریق این مقاله و کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

3- فرآیند ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای به چه صورت انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره