خانه آزمون استخدامی تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

مطابق اطلاعیه سازمان سنجش، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 که در تاریخ 22 مهر ماه برگزار خواهد شد، از 9 تا 15 شهریور ماه انجام می شود. با توجه به روند نام نویسی سال های گذشته، امکان تمدید این بازه برای داوطلبانی که از نام نویسی جامانده اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی دارند، وجود دارد. از طرفی نزدیک بودن زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت به تاریخ برگزاری، موجب شده تا تعداد دفعات تمدید حداکثر یک یا دو بار با مدت محدود باشد. لذا متقاضیان می بایست با دقت اخبار مربوط به آزمون استخدامی وزارت بهداشت را دنبال نمایند.

توجه داشته باشید که داوطلبان می بایست پیش از انجام این فرآیند، از مرتبط یا غیرمرتبط بودن مدرک تحصیلی خود با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 اطمینان حاصل نموده و سپس اقدامات لازم را در این راستا به انجام برسانند.

امکان ویرایش اطلاعات نام نویسی داوطلبان نیز در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

همانطور که می دانید، متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 به جهت تکمیل فرآیند نام خود از تاریخ 9 لغایت 15 شهریور ماه 1401، فرصت دارند تا با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت اقدامات مربوطه را به انجام برسانند اما این احتمال وجود دارد که افرادی از نام نویسی در بازه زمانی جا مانده و یا نیاز به ویرایش اطلاعات داشته باشند، این سوال پیش می آید که آیا بازه زمانی مذکور مورد تمدید قرار خواهد گرفت یا خیر؟

در آخرین دوره برگزاری این آزمون، بازه زمانی نام نویسی و ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، طی چند مرحله مورد تمدید واقع شد. بنابراین احتمال می رود امسال نیز این فرآیند برای متقاضیان مربوطه صورت پذیرد اما به دلیل این که در حال حاضر تنها از بازه زمانی ثبت نام اولیه مطلع هستیم، پیشنهاد می شود با عضویت در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره، به محض انتشار اخبار مربوطه، در اسرع وقت از آن ها مطلع شوید.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 می توانند ضمن فراهم آوردن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت نسبت به نام نویسی خود طبق روند زیر اقدام نمایند:

 • پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • از میان لینک های موجود، روی لینک فعال “ثبت ‌نام‌  آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ وزارت شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون ایران سال 1401” کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • از بین گزینه های موجود در سمت راست صفحه پیش رو، گزینه ”خرید کارت اعتباری” را برگزینید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • تیک مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را فعال نموده و دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • اکنون اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای مربوطه وارد نموده و پس از انتخاب درگاه بانکی مدنظر، مجددا روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • شماره پیگیری پرداخت را یادداشت و پس از فعال کردن تیک مربوط به شرایط و ضوابط، گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • پس از تکمیل فرآیند، دکمه “پرداخت” را بفشارید. شماره سریال کارت اعتباری که سامانه در اختیارتان قرار می دهد را نزد خود نگه دارید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • مجددا به صفحه ثبت نام بازگردید و این بار کلید “تایید و ادامه – گام بعدی” را بفشارید.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • “شماره سریال کارت اعتباری” و “کد امنیتی” نمایان شده را در جایگاه مربوطه وارد کرده و روی عبارت “ورود به سیستم” کلیک کنید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 • در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد، فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نموده و فرم تقاضانامه اینترنتی را تکمیل کنید. پس از انجام تمامی مراحل فوق، کد رهگیری ارائه شده از سوی سامانه را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

راهنمای ویرایش اطلاعات در تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

همانطور که گفته شد، درصورتی که مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت؛ مورد تمدید قرار بگیرد علاوه بر نام نویسی برای جاماندگان از ثبت نام، فرصت ویرایش اطلاعات نیز در اختیار آن دسته از داوطلبانی که نیاز به تغییر و اصلاح موارد درج شده در فرم ثبت نام مانند نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، معدل و… دارند، در نظر گرفته می شود که لازم است این فرآیند را به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه مربوطه به انجام برسانند.

 • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون استخدامی” را انتخاب نمایید.
 •   روی لینک فعال “ثبت ‌نام‌ آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ وزارت شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون ایران سال 1401” کلیک کنید.
 • سپس دکمه “ویرایش اطلاعات ثبت نامی” در منوی سمت راست تصویر را بفشارید.
 • در صورتی که قبلا نام نویسی کرده باشید، به دو طریق امکان ورود به سیستم فراهم است: درج شماره پرونده + کد پیگیری و یا شماره سریال ثبت نام + کدملی + شماره شناسنامه. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و انتخاب گزینه “ورود به سیستم”  وارد پنل کاربری خود شده به ویرایش اطلاعات بپردازید.
 • در مرحله آخر پس از کسب اطمینان از موارد اصلاح شده، دکمه “ثبت و تایید” را بفشارید.

متقاضیان توجه داشته باشند که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 الزامی می باشد و بدون گذر از این مرحله، امکان ثبت اطلاعات خود در سیستم وجود نخواهد داشت. همچنین کارت ورود به جلسه آزمون نیز چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

سوالات متداول

1- آیا مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 تمدید می گردد؟

بله، با توجه به دوره های گذشته پیش بینی می شود مهلت نام نویسی این آزمون در سال جاری نیز تمدید شود.

2- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 از چه طریقی انجام می شود؟

متقاضیان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

3- چه اطلاعاتی در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 قابل ویرایش هستند؟

اطلاعات شخصی درج شده در فرم ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و معدل و سایر موارد در متن مقاله قابل ویرایش هستند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور