تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

آزمون استخدامی وزارت بهداشت طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری برگزار می شود. البته این آزمون در سال جاری طی دو دوره برگزار شد که زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای دوره اول در مرداد ماه به اتمام رسید. فرآیند نام نویسی داوطلبان در دوره دوم این آزمون نیز در دی ماه اعلام شد که مورد تمدید هم واقع گردید. توجه داشته باشید که متقاضیان می بایست پیش از این فرآیند، از مرتبط یا غیرمرتبط بودن مدرک تحصیلی خود با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 اطمینان حاصل نموده و سپس اقدامات لازم را در این راستا به انجام برسانند.

امکان ویرایش شغل محل انتخابی در تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در بازه زمانی 21 لغایت 26 دی ماه وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر اصلاحات و افزودن شغل محل های جدید به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، مهلت تعیین شده جهت ثبت نام که از تاریخ 15 الی 21 دی ماه مقرر شده بود، تمدید شد. بنا بر اطلاعیه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، بازه زمانی مذکور ابتدا تا تاریخ 25 دی ماه و سپس مجددا تا 26 دی ماه ادامه یافت.

همچنین به جهت تعدد اصلاحیه های منتشر شده در سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، آن دسته از داوطلبانی که تمایل به ویرایش شغل محل انتخابی خود را دارند نیز می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت نام نویسی و همچنین در زمان مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 یعنی 21 لغایت 24 بهمن ماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 می توانند ضمن فراهم آوردن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت نسبت به نام نویسی خود طبق روند زیر اقدام نمایند:

 • پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.
 • از میان لینک های موجود، روی لینک فعال “ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی‌ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال 1399” کلیک کنید.
 • از بین گزینه های موجود در سمت راست صفحه پیش رو، گزینه ”خرید کارت اعتباری” را برگزینید.
 • تیک مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را فعال نموده و دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.
 • اکنون اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای مربوطه وارد نموده و پس از انتخاب درگاه بانکی مدنظر، مجددا روی کلیک “تایید و ادامه”کلیک کنید.
 • شماره پیگیری پرداخت را یادداشت کنید و پس از فعال کردن تیک مربوط به شرایط و ضوابط، گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب نمایید.
 • پس از تکمیل فرآیند پرداخت، شماره سریال کارت اعتباری که سامانه در اختیاریتان قرار می دهد را نزد خود نگه دارید.
 • مجددا به صفحه ثبت نام بازگردید و این بار کلید “تایید و ادامه – گام بعدی” را بفشارید.
 • “شماره سریال کارت اعتباری” و “کد امنیتی” نمایان شده را در جایگاه مربوطه وارد کرده و روی عبارت “ورود به سیستم” کلیک کنید.
 • در صفحه پیش رو، فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نموده و فرم تقاضانامه اینترنتی را تکمیل نمایید.
 • پس از انجام تمامی مراحل فوق، کد رهگیری که سامانه اختیارتان قرار می دهد را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

متقاضیان توجه داشته باشند که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت الزامی می باشد و بدون گذر از این مرحله، امکان ثبت اطلاعات خود در سیستم وجود نخواهد داشت. همچنین کارت ورود به جلسه آزمون نیز چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص هر یک از مباحث فوق می توانید روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 تا چه تاریخی تعیین شده است؟

طبق اطلاعیه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت مجدد ثبت نام این آزمون از تاریخ 21 الی 26 دی ماه مقرر گردیده است.

2- آیا امکان ویرایش شغل محل های انتخابی در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند علاوه بر مدت زمان تمدید مهلت ثبت نام، هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نیز نسبت به ویرایش کد رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی